نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: بارکد خوان

بارکد خوان

با سلام - من یک برنامه برای فروشگاه نوشتم و می خوام بار کد هر کالا رو روی بار کد خوان بگیرم اطلاعات اون محصول رو در گرید ویو نشون بده

نقل قول: بارکد خوان

توی رویداد TextChange این کار رو بکن.

خوب اصلا چه طوری باید از اون تو برنامم استفاده کنم ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    خوزستان، دزفول

بارکدحوان مثل کیبورد کامپیوتر میمونه. وقتی بارکدی رو میخونه، فوکوس هرجا که باشه اونجا مینویسدش.
    حالا شما یه TextBox بذار که اونجا بندازدش. بعد تو رویداد TextChange کدت رو تایپ کن.

چه طوری اطلاعات بار کد رو باید تشخیص بده یعنی اون برچسب بارکد رو باید تو بانک ثبت کنم؟

کاربر دائمی آواتار pouyansaraf
    محل زندگی
    بندرانزلی-کرمان-بندرعباس-رشت-منچستر

سلام.
    برای کار با بارکد 2 قسمت رو باید در نظر داشت.
    1 تولید بارکد
    2. خواندن آن

1. برای تولید بارکد می توانید از نرم افزار های تولید بارکد استفاده کنید (در مجموعه لرد یه نرم افزار توپ هست که من با اون کار میکنم.) ولی اگر بخواهید خودتان بارکد تولید کنید باید توجه داشت که بارکد یک نوع فونت محسوب میشود
    می توانید از انواع فونت های موجود برای بارکد استفاده کنید.و برای تولید آن باید از قوانینی استفاده کنید که بر حسب آن قوانین نوع بارکد شما تغییر پیدا میکند 97 128 و حیب و ...

و اما سوال شما برای خواندن بارکد
    2. شما اول باید یک بارکد خوان تهیه کنید .
    وقتی آنرا تهیه کنید دیگر نیاز به توضیح نیست ولی برای اینکه توضیح مختصری داده شود اینکه
    اگر شما nodpad را باز کنید و با دستگاه بارکد خوان روی یک بارکد بزنید میبینید که یک نوشته را چاپ و سپس یک enter را اعمال میکند.
    یعنی بارکد خوان فقط یک ورودی اطلاعات است و همانند چیزی که دوستمان فرمودند به عنوان کیبورد عمل میکند.
    پس شما در برنامه تان یک تکس باکس مثلا بانام کد کالا تعریف میکنید .
    وقتی که بارکد را روی برچسب زدید کد ورودی را در تکس باکس چاپ میکند و یک enter اعمال میکند. بعد میتوانید با مراجعه به بانک اطلاعاتی خود با دریافت کد مورد نظر مشخصات کالای خود را دریافت کنید.

من می خوام موقعی که بارکد خوان رو روی بارکد ببرم کد کالا روی فیلد جستجوی کد کالا وارد شود و بدون زدن دکمه جستجو اطلاعات را نمایش دهد

کاربر دائمی آواتار pouyansaraf
    محل زندگی
    بندرانزلی-کرمان-بندرعباس-رشت-منچستر

عزیزم گفتم که
    خود بارکد خوان بعد از برگرداندن اطلاعات بارکد یک انتر میزند
    شما میتوانید بگویید که با زدن انتر کار مورد نظرتان را انجام بدهد
    بدون اینکه شما دکمه ای رو بزنید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید