نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: دانلود سورس هوش مصنوعی(چت با ربات)

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

Smile دانلود سورس هوش مصنوعی(چت با ربات)

سلام خدمت همه دوستان. بنده پس از مدتی تونستم که یک پروژه هوش مصنوعی رو به اتمام برسونم البته فعلا این نسخه ناقصه(موتور آنالیز هوش مصنوعی) مثلا تعداد لغات محدوده و بیشتر میتونه به پاسخ دادن سوالات شما در مورد او جواب بده مثلا(اسمت چیه؟و چند سالته؟ و ...) که البته کامل میشه

پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنین خیلی جالبه، میتونه کسی باشه که به درد دل شما گوش بده!!!!(اگه خواستید میتونید درخواست کنید که سورسشو براتون بزارم)

اینم لینکش(جدید): http://www.4shared.com/file/re5444uk/Persian_Robot.html
    آخرین ویرایش به وسیله vahid3vahid : شنبه 21 فروردین 1389 در 19:43 عصر

نقل قول: دانلود سورس هوش مصنوعی(چت با ربات)

سلام دوست عزیز
    موفق باشی.
    در برنامه شما یکسری از کلمات در مقابل یکسری دیگه از کلمات و به صورت رندم میان. و هرجاکه کلمه وارد شده براش آشنا نیست و یا در پیدا کردن کلمات داخلی خودش مشکلی داره، مینویسه من برنامه ریزی نشدم.
    1- سعی کن تاریخچه گفتگو رو مورد توجه قرار بده. مثلاً فقط یکبار قبول کنه که کاربر "سلام" رو وارد کنه و بار بعدی یا جوابش رو نده یا چیزی متفاوتی بنویسه.
    2- فکر میکنم یک مشکل کوچیک توی برنامش وجود داره. یک سری از کلمات رو که بهش دادم و تکرارشون کردم فهمیدم. توش از دستورات استثا استفاده کردی(بجز نشناختن کلمات)؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

Smile نقل قول: دانلود سورس هوش مصنوعی(چت با ربات)

بله دقیقا همینطوره و حق با شماست پ. دارم روی هستش کار میکنم که بتونه تشخیص بده چند بار بهش سلام میکنیم. "سلام = سلام" < 2 = "سلام = چند بار سلام میکنی؟" و تا چند روز دیگه انشا الله کامل میشه و همراه با سورسش میذارم.

کاربر دائمی آواتار aryasoft2872
    محل زندگی
    بیرجند

بابا ایول (از پست اولت توی سایت فکر کردم آماتور هستی ولی انگار اشتباه کردم به هر حال ببخشید)

منم همچین ایده رو اوایل که وی بی 6 کار می کردم داشتم ولی مشکل سر مقایسه بود.اگه انگلیسی بود یک کاریش می شد کرد ولی فارسی یکی مشکل سرعت داشت و دیگه مشکل مقایسه کردن (منظورم لحن گفتاریه) ولی امیدوارم برنامه شما این مشکلات رو نداشته باشه...

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

خیلی ممنون. البته من فکر میکنم که زبان فارسی به مراتب راحت تر از زبان انگلیسی هست(چه برای ما و چه برای انگلیسی زبان ها)

کاربر دائمی آواتار aryasoft2872
    محل زندگی
    بیرجند

الان دیدم مشکل مقایسه نداشت ولی سرعتش پایین بود.یک نگاهی به اون برنامه کلنجار بنداز هم سوال هاش زیاده هم سرعتش زیاده هم از همه مهمتر جواب فحشاتو می ده!!!!

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

لینک بالا اصلاح شد و میتونید نسخه ی جدیدتر این ربات رو دانلود کنید

ویژگی ها:

_قابلیت ذخیره سازی گفت و گو
    _اضافه شدن تعدادی لغات به موتور آنالیز آن
    _قابلیت تعین نام برای او
    _قابلیت شناساندن خود به او(پس از مدتی با شما دوست میشود و...)

ولی هنوز نمیتونه تکرار کلمات رو تشخیص بده که اینم به زودی حل میشه

Alice هم خوب است . پیشنهاد می کنم حتما ببینید , در ضمن Open source نیز می باشد :

http://alicebot.blogspot.com/

موفق باشید

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

ممنون مشاهده کردم. البته باید توجه داشت که این ربات های انگلیسی بسیار زیادند و...
    بهترینشون همون ربات funk است که به صورت آنلاین میباشد.(برای دسترسی به اون در قسمت dos بنویسید: telnet the-funk.net 7000) ولی ربات فارسی زبان کمه یا بهتره بگم اصلا نیست که به بنده در حال توسعه اون هستم و پس از کامل شدن کل سورس رو تو تاپیک میزارم.

نقل قول نوشته شده توسط vahid3vahid مشاهده تاپیک
    ممنون مشاهده کردم. البته باید توجه داشت که این ربات های انگلیسی بسیار زیادند و...
    بهترینشون همون ربات funk است که به صورت آنلاین میباشد.(برای دسترسی به اون در قسمت dos بنویسید: telnet the-funk.net 7000) ولی ربات فارسی زبان کمه یا بهتره بگم اصلا نیست که به بنده در حال توسعه اون هستم و پس از کامل شدن کل سورس رو تو تاپیک میزارم.

کار شما بسیار قابل قدردانی می باشد , ولی منظور من این است که این ها راه رو رفتند و خدایی نکرده شما Reinvent the Wheel نکنید. اون Alice ای که من گذاشتم درسته که به انگلیسی است , ولی باز چون Open Source می باشد شاید بتوان به زبان فارسی هم تبدیل کرد .

موفق باشید

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

نه اصلا اینجور نیست. توی همه ی عرصه های کامپیوتر علم پیشرفت کرده به غیر از علم هوش مصنوعی. من فکر نمیکنم توی این قسمت حتی یک در صد راه رو رفته باشیم. همون رباتی که در پست قبلی به شما معرفی کردم بهترین ربات چت در سال 2008 لغب گرفته. ولی به نظرتون چند درصد مردم تونستند تشخیص ندند این رباته؟؟؟ فقط 3 در صد نفهمیدن!!!!!! و 97 در صد به طور آشکار فهمیدن این یک رباته!!!!!1 و تازه این ربات توسط یک کمپانی بزرگ ساخته شده و صد ها کارمند روی آن کار کرده اند. پس به هیچ وجه این قسمت هنوز جای قابل قبولی نگرفته

در ضمن دوستان برای همکاری با من و توسعه Persian Robot و یک سیستم عامل ساده(لازم به آشنایی به زبان C) میتونید اعلام همکاری کنید

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

دوستان تا کمتر از یک ماه دیگه نسخه ی دوم Persian Robot با همکاری دو دوست دیگر آماده میشود که الگوریتم آن کاملا متفاوت هست و این نسحه بسیار پیشرفته تر از نسخه قبلیست

پس سورسش چی شد ؟!

نقل قول نوشته شده توسط vahid3vahid مشاهده تاپیک
    نه اصلا اینجور نیست. توی همه ی عرصه های کامپیوتر علم پیشرفت کرده به غیر از علم هوش مصنوعی. من فکر نمیکنم توی این قسمت حتی یک در صد راه رو رفته باشیم. همون رباتی که در پست قبلی به شما معرفی کردم بهترین ربات چت در سال 2008 لغب گرفته. ولی به نظرتون چند درصد مردم تونستند تشخیص ندند این رباته؟؟؟ فقط 3 در صد نفهمیدن!!!!!! و 97 در صد به طور آشکار فهمیدن این یک رباته!!!!!1 و تازه این ربات توسط یک کمپانی بزرگ ساخته شده و صد ها کارمند روی آن کار کرده اند. پس به هیچ وجه این قسمت هنوز جای قابل قبولی نگرفته

در ضمن دوستان برای همکاری با من و توسعه Persian Robot و یک سیستم عامل ساده(لازم به آشنایی به زبان C) میتونید اعلام همکاری کنید
    سلام
    من داشتم روی یک ربات چت اینترنتی کار می کردم
    که با پست های شما تو این فروم مواجه شدم
    من با php کار می کنم
    البته آشنایی به زبان c هم دارم کاملا
    ولی ترجیح دادم یک چتر آنلاین باشه...
    اینطور که از تاریخ پست شما مشخصه باید به اتمام رسونده باشیش
    خوشحال می شم برام ایمیل بزنی و منو در نتایج کار خودت
    یا اعلام همکاری قرار بدی
    مرسی
    موفق باشی
    jackson.saeed@gmail.com

هوش مصنوعی خیلی رشته خوبیه، مخصوصا رشته پردازش تصویرش
    در کل کاربرد هوش مصنوعی کلا گستردس و مثل یک ابزار هست که هر شخصی می تونه ازش استفاده خوب یا بد کنه
    در رابطه با هوش مصنوعی آکادمی همراه اول یک مقاله خوب نوشته که واقعا عالی بود
    بهتون پیشنهاد میدم که بخونید ...
    اینم لینکش:
    https://hamrah.academy/blog/artificial-intelligence/

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •