صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 58 از 58

نام تاپیک: BAU - کامپوننتی برای آپلود واقعی فایل با AJAX

نقل قول: BAU - کامپوننتی برای آپلود واقعی فایل با AJAX

مشکل Wizard حل شد ولی مشکل LoginView نه...

مشکل LoginView از اونجا ناشی میشه که اگر کنترلی داخل Template هاش قرار بگیره جزء کنترل های زیر مجموعه اون حساب میشه نه کنترل های صفحه ، بنابراین دیگه کنترلی با نام AjaxUploader1 در سطح صفحه قرار نخواهد داشت...

نقل قول نوشته شده توسط arsp_2004
    مشکل LoginView از اونجا ناشی میشه که اگر کنترلی داخل Template هاش قرار بگیره جزء کنترل های زیر مجموعه اون حساب میشه نه کنترل های صفحه ، بنابراین دیگه کنترلی با نام AjaxUploader1 در سطح صفحه قرار نخواهد داشت...
    برادر علیرضا، این اشتباه شماست نه کامپوننت ;)
    شما بدون اینکه Membership رو Config کرده باشی سعی در استفاده از این کامپوننت داری. نه تنها این کامپوننت بلکه اگر قصد داشته باشی هر کنترل دیگه ای رو در LoginView بهش ارجاع پیدا کنی قبل از اینکه Membership رو Config کرده باشی، نمی تونی.
    کدهایی که باید بنویسی به شکل ذیل هست:

If (Not User.Identity.IsAuthenticated) Then 'We Are in Anonymous Mode!
    Dim au As AjaxUploader = CType(LoginView1.FindControl("AjaxUploader1"), AjaxUploader)
    If (Not au.IsSupported) Then
    Dim container As Panel = CType(LoginView1.FindControl("uploadContainer"), Panel)
    container.Visible = False
    Response.Write("Your Browser Doesn't Support This Component!")
    End If
    End If

ابتدا باید ببینی در کدوم Mode هستی. اگر در Mode لوگین شده بودی و سعی کردی به کنترلی در Mode لوگین نشده ارجاع پیدا کنی موفق نمیشی و بالعکس.

من نمونه ای از عملکرد این کامپوننت رو با LoginView در لینک ذیل قرار دادم که می تونی ببینی. مثال، مربوط به برادر همیشه در صحنه، "اسکات میشل" هست که من با کمی تغییر با این کامپوننت سازگارش کردم.
    http://www.codepro.ir/Membership2.zip

اگر مورد دیگه ای هم هست بگو.

موفق باشی.

بله میدونم Membership چه طوری کار میکنه، اون مثال اسکات رو خیلییییییییییی وقت پیش ها دیده بودم...

مشکل از این بود که در حین این کپی کردن های پروژه اون فایلی که کدها داخل Default.aspx.cs ش رو پاک کرده بودم با کد پیشفرض دموی خودت جایگزین شده بود....
    بنابراین همش فکر میکردم با کد خودم دارم تست میکنم! آخه یکم دیر وقت بود ( 00:44 ) ...

سلام آقای راد،

الان به نظرمییاد فقط در وب کانفیگ یه آدرس برای ذخیره کلیه ی فایلهای ذخیره شده توسط این کنترل وجود داره (پوشه منظوره)

که یه مقدار نامعقوله ! مثلا اگر در صفحات مختلف سایت بخوایم ازین کنترل استفاده کنیم احتمالا نمی خواهیم همه ی فایلها در یه ادرس ذخیره بشه.

خیلی خوب میشه اگه یه خصوصیتی به این کنترل افزود که ادرس پوشه محل ذخیره هر فایل اپلود رو بتونیم تعیین کنیم یا لااغر در هر صفحه بتونیم اینو جداگانه برای کنترلهای BAUموجوددر اون صفحه سایت مشخص کنیم.

تشکر/

سلام دوستان
    من یه فریم ورک آپلود با جاوا اسکریپت نوشتم کار سختی نیست
    باید با dom یه فرم آپلود و یه فریم مخفی با جاوا اسکریپت بسازید و target فرم رو فریم قرار بدید بعد اونها رو با appendchild به هر عنصری خواستید اضافه کنید.
    در ضمن برای نشان دادن حجم فایل در سمت کلاینت از فلش باید استفاده کرد

کاربر جدید
    محل زندگی
    شهر یزد

نقل قول نوشته شده توسط sabersoft مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    من یه فریم ورک آپلود با جاوا اسکریپت نوشتم کار سختی نیست
    باید با dom یه فرم آپلود و یه فریم مخفی با جاوا اسکریپت بسازید و target فرم رو فریم قرار بدید بعد اونها رو با appendchild به هر عنصری خواستید اضافه کنید.
    در ضمن برای نشان دادن حجم فایل در سمت کلاینت از فلش باید استفاده کرد
    دوست عزیز میشه سورسش را قرار بدی؟

از این ابزار نمیشه در IE استفاده کرد ؟

نقل قول نوشته شده توسط <برنامه نویس> مشاهده تاپیک
    از این ابزار نمیشه در IE استفاده کرد ؟
    به پست های قبلی رجوع کنید.

چیزی که من فهمیدم یعنی نمیشه دیگه

1) اعطای مجوز Write را به پوشه ای که فایل های آپلودی در آن قرار می گیرند فراموش نکنید.
    میشه بگید چطوری باید مجوز بدم؟

سلام میشه کار کردن با این فایل اپلود ایجکس رو بزارین رو سایت وقتی که حجم فایل زیاد باشه مثلا 1000کیلو عکس رو اچلود نمی کنه اگه بلدین می شه به منم بگین مرسییییییییییی

با سلام
    آیا با این کامپوننت می شوددر یک لحظه دو تا آپلود انجام داد

نقل قول نوشته شده توسط ghameshloe مشاهده تاپیک
    با سلام
    آیا با این کامپوننت می شوددر یک لحظه دو تا آپلود انجام داد
    بی نهایت می تونی!
    در لینک ذیل نمونه ای قرار دادم:
    http://bau.codepro.ir/

کاربر دائمی آواتار persian_bigboy
    محل زندگی
    تهران ، شمیران

دوست من سلام تو فایرفاکس 4 کار نمیکنه و همچنین در IE8 چک کنید . مرسی.

نقل قول نوشته شده توسط persian_bigboy مشاهده تاپیک
    دوست من سلام تو فایرفاکس 4 کار نمیکنه و همچنین در IE8 چک کنید . مرسی.
    معلومه که مقاله ی این کامپوننت رو مطالعه نفرمودید. این کامپوننت از XMLHttpRequest Level 2 که از قابلیت های HTML 5.0 هست استفاده می کنه. IE 8.0 از HTML 5.0 پشتیبانی نمی کنه.

در مورد Firefox 4.0، اجازه بدید نسخه ی Stable اون بیاد تا بهتر بشه نظر داد.

موفق باشید.

محل زندگی
    تهران ، شمیران

بهروز جان ، درسته من مطالب رو به خاطر وقت تنگنم نخوندم . ولی بنظر من بهتره که آدم کامپونت رو جوری طراحی کنه که با تمام استاندارد ها و مرورگرها کار کنه ، البته این نظر شخصی من هست ، فرق ما با خارجی ها در این مورد است . اون ها باهمه چیز استاندارد کار میکنند ولی ما نه . برای همین همیشه یکجای کارمون میلنگه . مرسی

محل زندگی
    تهران ، شمیران

التبه ، بهروزجان و دیگر دوستان ، من یک وطن پرست کامل هستم ، یک زمانی فکرنکنید که اینجوری نیست . لطفا برداشت اشتباه نکنید . این تنها نقطه ضعف پیشرفت ما هستش .

نقل قول نوشته شده توسط persian_bigboy مشاهده تاپیک
    بهروز جان ، درسته من مطالب رو به خاطر وقت تنگنم نخوندم . ولی بنظر من بهتره که آدم کامپونت رو جوری طراحی کنه که با تمام استاندارد ها و مرورگرها کار کنه ، البته این نظر شخصی من هست ، فرق ما با خارجی ها در این مورد است . اون ها باهمه چیز استاندارد کار میکنند ولی ما نه . برای همین همیشه یکجای کارمون میلنگه . مرسی
    برادر... شما به فلسفه ی تولید این کامپوننت پی نبردی. این ارتباطی با حس وطن پرستی و عباراتی مثل "عقب موندگی" نداره...
    الان برخی از قابلیت های HTML 5.0 در IE 9.0 هم کار نمی کنه. آیا باید همیشه منتظر موند تا فلان مرورگر از قابلیت خاصی پشتیبانی کنه؟ همیشه Alternative ای وجود داره. این کامپوننت هم خصیصه ی IsSupported رو بدین منظور به همراه داره. اگر IE 9.0 هم از XMLHttpRequest سطح 2 پشتیبانی نکنه، ما منتظر اون نمی مونیم. در حقیقت IE باید خودش رو به استانداردها نزدیک کنه تا سهم 60 درصدی جاری اون که هر لحظه کمتر میشه رو بالا بکشه.

موفق باشید.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •