نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: اسکن اسناد چند صفحه ای در قالب یک فایل

Question اسکن اسناد چند صفحه ای در قالب یک فایل

قصد دارم پرونده هاي چند صفحه اي را توسط اسکنر Scan کنم و در يک فايل Tiff Multipage ذخيره کنم.
    مثلا:
    اسکنر مورد استفاده من فيدر داره و ميخواهم 10 صفحه را در اسکنر قرار دهم و اسکنر اين 10 صفحه را اسکن کند و صفحات اسکن شده را در يک فايل Tiff ذخيره کند.
    روش و نحوه انجام اين کار چگونه است؟

نقل قول: اسکن اسناد چند صفحه ای در قالب یک فایل

برای اسکن کامپوننت های مختلفی هست، تقریبا همگی هم از TWAIN استفاده می کنند. یکی از کامپوننت های خوب و رایگان در این زمینه DelphiTwain هست که قبلا توی همین سایت درباره اش توضیح داده شده. می تونید راحت لینک دانلودش را در اینترنت پیدا کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار ali_abbasi22145
    محل زندگی
    يك جايي در پايتخت

نقل قول نوشته شده توسط TAVANA002 مشاهده تاپیک
    قصد دارم پرونده هاي چند صفحه اي را توسط اسکنر Scan کنم و در يک فايل Tiff Multipage ذخيره کنم.
    مثلا:
    اسکنر مورد استفاده من فيدر داره و ميخواهم 10 صفحه را در اسکنر قرار دهم و اسکنر اين 10 صفحه را اسکن کند و صفحات اسکن شده را در يک فايل Tiff ذخيره کند.
    روش و نحوه انجام اين کار چگونه است؟
    يك يا بهتر دو نمونه از اين نوع فايل را اينجا آپلود كن شايد مشكلتان را حل كنيم.

خوب منم نمیدونم چجوری این فایلو تهیه کنم .خود اسکنر باید این قابلیتو داشته باشه یا باید از کامپونت خاصی استفاده کرد.یعنی چند تا صفحه رو بتونم اسکن کنم و تو دیتابیس ذخیره کنم

خوب منم نمیدونم چجوری این فایلو تهیه کنم .خود اسکنر باید این قابلیتو داشته باشه یا باید از کامپونت خاصی استفاده کرد.یعنی چند تا صفحه رو بتونم اسکن کنم و تو دیتابیس ذخیره کنم
    شما پست ها را با دقت مطالعه کردید؟!

نوشتم برای این کار کامپوننت های مختلفی موجود هست. یک نمونه رایگان آن را هم نام بردم. مسلما شما اگر نتونید با یک کامپوننت اسکن کار کنید، با رابط TWAIN هم که به مراتب بسیار پیچیده تر از این کامپوننت ها هست، نمی تونید کار کنید.

شما تصویرتون رو با یکی از این کامپوننت ها اسکن می کنید. کامپوننت مربوطه یا خودش برای ذخیره تصویر اسکن شده فرمت TIFF را ارائه میکنه، یا یک Stream به شما میده تا با استفاده از یک کامپوننت دیگه، این Stream را به صورت TIFF ذخیره کنید.

پست ها را با دقت مطالعه کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر تازه وارد آواتار nPad.Net
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    شما تصویرتون رو با یکی از این کامپوننت ها اسکن می کنید. کامپوننت مربوطه یا خودش برای ذخیره تصویر اسکن شده فرمت TIFF را ارائه میکنه، یا یک Stream به شما میده تا با استفاده از یک کامپوننت دیگه، این Stream را به صورت TIFF ذخیره کنید.

یکی از متد های این کامپوننت تصویر رو به tiff کانورت میکنه:
    http://www.guangmingsoft.net/tiff2pdf/

این کامپوننت هم چند تا pic انتخابی رو به multipage tiff تبدیل می کنه:
    http://www.x360soft.com/image-active...tivex-ocx.html

موفق باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •