مشاهده دست آورد نظرسنجی: آیا به سوالات شما پاسخ جامعی داده می شود ؟

رای دهنده
35. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بله

16 45.71%
  • خیر

4 11.43%
  • تا حدودی

15 42.86%
نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: آیا از سوالاتی که در این سایت می پرسید به جواب کامل و جامعی می رسید ؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار daffy_duck376
    محل زندگی
    قزوین

نقل قول: آیا از سوالاتی که در این سایت می پرسید به جواب کامل و جامعی می رسید ؟

بیشتر سوالاتی که من تا حالا پرسیدم تا حد 90% به من راهنمایی شده . این منطقی هست زیرا هیچکس دقیقا مشکلی که من دارم را باهاش برخورد نکرده . هرکس به نوع دیگه ای نسبت به برنامه خودش داشته و جوابش نسبت به تجربه خودشه. ما باید بقیه شو خودمون انجام بدیم.
    اگه دوستان لطف کنن درصورت امکان با مثال توضیح بدن فکرکنم حداقل ما تازه کارا به یه نوایی برسیم
    اگه واقعیتش رو بخواهید تا اونجا که من بلد بودم (البته زیاد بلد نیستم) سعی میکنم جواب دوستان رو بدم ولی بعضی وقتها کاربران انتظار دارن یه نمونه کد که شامل 100 خط کد هست بگذاریم . خوب مسلم هست که کسی به این سوال جواب نمیده چون اگه بخوای اون همه کد رو تایپ کنی خیلی طول میکشه و کسی حالشو نداره . معمولا بیشتر سوالات با یه راهنمایی حداکثر 6 خطه پاسخ داده میشن. از اون بیشتر بشه کسی حال جواب دادن رو نداره و اگه جواب بده احتمالا کد آماده رو قبلا داشته و تایپ نکرده ! به صورت کلی سایت پر محتوایی هست . از مدیران تشکر میکنم

نقل قول: آیا از سوالاتی که در این سایت می پرسید به جواب کامل و جامعی می رسید ؟

کلا این مدلیه که اگه سوال تحلیلی بپرسی کسی حال فکر کردن نداره و اصولا جواب داده نمیشه ولی اگه سوال های پیش پا افتاده بپرسی که با یه سرچ توی خود help ویژوال استودیو یا گوگل به دست میاد راحت جواب داده میشه ! ضمن این که توی روز اینقدر سوال پرسیده میشه که شاید سوال های یه فرد در عرض یکی دو ساعت بره صفحه های بعدی که معمولا به چشم نمیاند و مسلما بی جواب هم میمونند .
    افراد باید یاد بگیرند اگه میدونند چی رو اشکال دارند اول سرچ بکنن و اگه به جواب نرسیدن سوال بپرسن در حالی که حداقل 70 درصد موارد اینطوری نیست ... صحبت یکی از دوستان هم که میگفتن خیلی از سوالات به خاطر طراحی نامناسب و سرهم کردن پیش میاد درسته ولی اصولا افراد بعد از پیاده سازی ( که بدون طراحی شکل گرفته یا به علت ضعف در طراحی و کمبود وقت در تحویل پروژه) به مشکلات عدیده میخورن و نیاز به جواب فوری دارن! در کل شاید جواب گرفتن از این فروم 40 % باشه !!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •