نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: در کدام کشور هاکار برای برنامه نوسان دات نت بیشتره؟؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر تازه وارد آواتار po0ya_jo0n
    محل زندگی
    تهرون

در کدام کشور هاکار برای برنامه نوسان دات نت بیشتره؟؟

در کدام کشورها کار برای برنامه نوسان دات نت بیشتره؟

نقل قول: در کدام کشور هاکار برای برنامه نوسان دات نت بیشتره؟؟

خوب این بستگی به برنامه نویس داره که چه کاری بتونه با دات نت انجام بده چون همینطور که از نامش مشخصه دات نت صرفا یک قالب برای اجرای برنامه های شما بصورت Cross Platform است شما ببینید چه کارهایی میتونید با کتابخانه های عظیم آن انجام بدین
    اما به نظر میاد هند در صادرات نرم افزار بر پایه تکنولوژی های مایکروسافت جایگاه خوبی داره
    موفق باشید

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

به نظرم دنبال كار باشي و از خودت مايه بذاري تو دهاتهاي دشت كوير هم كار NET. پيدا ميكني!

البته اين رو هم در نظر داشته باش كه كار NET. رو هميشه نبايد دنبالش باشي بايد بسازيش!

چون از نظر من Visual Studio يه كارخانه پولسازي هست!! فقط بايد راهش رو پيدا كرد! از مسيري كه بقيه ساختند و رفتند پول گيرت نمي ياد!
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

کاربر تازه وارد آواتار hosseinsinohe
    محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط salehbagheri مشاهده تاپیک
    به نظرم دنبال كار باشي و از خودت مايه بذاري تو دهاتهاي دشت كوير هم كار NET. پيدا ميكني!

البته اين رو هم در نظر داشته باش كه كار NET. رو هميشه نبايد دنبالش باشي بايد بسازيش!

چون از نظر من Visual Studio يه كارخانه پولسازي هست!! فقط بايد راهش رو پيدا كرد! از مسيري كه بقيه ساختند و رفتند پول گيرت نمي ياد!

ممنون از توجهی که به این موضوع داشتید.
    اما اگه امکان داره بیشتر در این ضمینه راهمنایی کنید و ایده بدید.
    ممنون میشم

کاربر دائمی آواتار morrning
    محل زندگی
    کرمانشاه

اگه دات نت رو خیلی خوب بتونی ازش استفاده کنی خیلی راحت پول گیرت می آد

این راهش چیه؟ یه راهشو راهنمایی کنین نمیخاد بگید راهشو . توضیح مفصل بدین من دیگه کم کم درام نا امید میشم از تلاشم تو رشته کامپیوتر

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

ايده و نوآوري بهترين نقشه براي شماست و VisualStudio وسيله اي هست كه ميتونه نقشه شما رو پياده سازي كنه ...

پس اگه نقشه نداشته باشيد در واقع هيچي نداريد ... بنابراين اگه نوآوري نداشته باشيد درآمدي هم نداريد ...

هدف يك برنامه نويس بايد يافتن اين نقشه ها باشه تا بتونه به وسيله دانش برنامه نويسي خودش اون رو پياده سازي كنه و با ارائه اون علاوه بر حل مشكلات ديگران، يه چيزي هم نصيب خودش بشه ... (اما امروز همه به چيز ديگري فكر ميكنند شما چطور؟)

يافتن اين نقشه ها هم در گرو تفكر و تمركز بر اعمال و رفتار و نيازهاي جامعه مي باشد ...
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

به نظر من خوبه که آدم نیاز های جامعه رو شناسایی کنه و با توجه به اونها کارو انجام بده؛ شما یه .net کاری، هر کسی از پسش بر نمیاد!!!

دوستان خارج از کشور باید نظر بدن که به این سادگی ها نظر نمیدن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند

سلام
    سوال خیلی کلیه و نمیشه نظر داد. اونهم در مورد یک زبان یا پلاتفرم خاص.
    من خودم اینجا برنامه نویسی میکنم با دات نت و برای حداقل من یکی خوبه اما دسوتانی دارم که جاوا کار یا PHPکار هستند و کارشان هم سکه است .
    خیلی به ندرت مشتری انتخاب میکنه که با کدام زبان برنامه نوشته بشه ( ما تا الان حدود 15 پروژه بزرگ و کوچک نوشته و ارائه داده ایم اما فقط در یکی از آنها مشتری گفت باید با دات نت نوشته بشه چون میخواست با سیستمهای دیگرش مچ بشه )
    این برنامه نویسه که باید تشخیص بده از چه زبانی استفاده کنه ( بحث من در پروژه های خیلی تخصصی که فقط از عهده یک زبان برمیاد نیست من کلی دارم میگم ) که اینرا هم با توجه به شرایطی انتخاب میکنه اما اینجا ( حداقل تا اندازه ای که من اطلاع دارم ) در همه زمینه ها و با همه زبانها و در همه پلاتفرمها شریط کار وجود داره و خیلی هم خوبه

برای پول درآوردن از راه برنامه نویسی بنظر من آدم باید تا میتونه زبانها و حیطه های بیشتری رو بلد باشه.
    الان من یه شرکتی کار میکنم که کارش اصلا برنامه نویسی و کامپیوتر نیست.
    ولی همین برنامه نویسی باعث شد من نورچشمی اونا بشم.
    سایت خواستن براشون درست کردم خیلی هم خوششون اومد چون مثل سایتهای دیگران یا با این CMS و اینا نبود.
    یه مورد کاری هم یه مشکلی رو با یه برنامهء سی حل کردم (که حتی GUI هم نداشت).
    برنامه و اینا هم که خوب بلدم از ورد و فتوشاپ تا اتوکد که تازگی کلاس میرم.
    کلا فکر نکنید یک چیز کافیه. مگر اینکه خیلی نابغه باشید و کاری بکنید که کشف بشید!!
    توی این مملکت یا خیلی کشورهای نسبتا ضعیف دیگه که نمیان پول سوا بدن چند نفر رو برای چند تخصص استخدام کنن! باید همه فن حریف بود!!

ضمنا یکسری استفاده های مخوف و مخفی شخصی از قدرت برنامه نویسی در شرکت کردم که دیگه نمیشه گفت چون بدآموزی داره

میخوام بگم برنامه نویسی یه ابزار خیلی قدرتمنده و تقریبا همه جا ممکنه بهش نیاز بشه. حتی برای کارهای شخصی. لازم نیست ازش بصورت مستقیم و حرفه ای پول دربیاد تا بگیم لازمه.
    البته خیلی بهتره چند زبان و حیطه رو بلد باشید چون هرکدوم یکجا نیاز میشن و بعضی برنامه ها ترکیبی از چند حیطه هستن (مثلا شبکه یا اینترنت و وب، و دسکتاپ با هم در خیلی برنامه ها کاربرد دارن).

از طرف دیگه من همیشه گفتم اگر بخوایم فقط هرچه زودتر و امنتر هرچه بیشتر پول دربیاریم اصلا دنبال برنامه نویسی نرید که به زحمت و ریسکش نمی ارزه و راههای راحتتر و امن تری برای پول درآوردن هست.
    ولی خب برنامه نویس باشی خودت حالش رو میبری.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند

نقل قول نوشته شده توسط eshpilen مشاهده تاپیک
    برای پول درآوردن از راه برنامه نویسی بنظر من آدم باید تا میتونه زبانها و حیطه های بیشتری رو بلد باشه.
    الان من یه شرکتی کار میکنم که کارش اصلا برنامه نویسی و کامپیوتر نیست.
    ولی همین برنامه نویسی باعث شد من نورچشمی اونا بشم.
    سایت خواستن براشون درست کردم خیلی هم خوششون اومد چون مثل سایتهای دیگران یا با این CMS و اینا نبود.
    یه مورد کاری هم یه مشکلی رو با یه برنامهء سی حل کردم (که حتی GUI هم نداشت).
    برنامه و اینا هم که خوب بلدم از ورد و فتوشاپ تا اتوکد که تازگی کلاس میرم.
    کلا فکر نکنید یک چیز کافیه. مگر اینکه خیلی نابغه باشید و کاری بکنید که کشف بشید!!
    توی این مملکت یا خیلی کشورهای نسبتا ضعیف دیگه که نمیان پول سوا بدن چند نفر رو برای چند تخصص استخدام کنن! باید همه فن حریف بود!!

ضمنا یکسری استفاده های مخوف و مخفی شخصی از قدرت برنامه نویسی در شرکت کردم که دیگه نمیشه گفت چون بدآموزی داره

میخوام بگم برنامه نویسی یه ابزار خیلی قدرتمنده و تقریبا همه جا ممکنه بهش نیاز بشه. حتی برای کارهای شخصی. لازم نیست ازش بصورت مستقیم و حرفه ای پول دربیاد تا بگیم لازمه.
    البته خیلی بهتره چند زبان و حیطه رو بلد باشید چون هرکدوم یکجا نیاز میشن و بعضی برنامه ها ترکیبی از چند حیطه هستن (مثلا شبکه یا اینترنت و وب، و دسکتاپ با هم در خیلی برنامه ها کاربرد دارن).

از طرف دیگه من همیشه گفتم اگر بخوایم فقط هرچه زودتر و امنتر هرچه بیشتر پول دربیاریم اصلا دنبال برنامه نویسی نرید که به زحمت و ریسکش نمی ارزه و راههای راحتتر و امن تری برای پول درآوردن هست.
    ولی خب برنامه نویس باشی خودت حالش رو میبری.
    سلام
    اما به نظر من اگر آدم در یک یا دو رشته تخصص داشته باشه خیلی بهتر از اینه که آچار فرانسه باشه ( که ایرانیها معمولا آچار فرانه هستند) .

سلام.
    منظور من این نبود که چیزهای زیادی رو ناقص یا کم کیفیت یاد بگیریم. منظورم این بود که مقوله ها و زبانهای مختلفی رو نسبتا کامل یاد بگیریم. یعنی حداقل اساسش رو کامل بلد باشیم. بنظر من اینکار نشدنی نیست. اما سخت و طولانیه و آدم باید خیلی انگیزه و جدیت داشته باشه و هیچ وقت و انرژی ای رو در راه دیگه ای هدر نده و تا سن بیشتری تحصیل و تحقیق بکنه.

البته نمیگم دقیقا هر زبان و مقولهء موجودی رو (که تعدادشون خیلی زیاده). لازم نیست مثلا هم بیسیک یاد بگیریم هم پاسکال و دلفی هم جاوا و هم Ruby و هم Python و هم دات نت و سی شارپ. لازم نیست هم برنامه نویسی سیستمی رو فول یاد بگیریم هم اپلیکیشن و هم موبایل و غیره. البته اگر بشه همهء این حیطه ها رو کامل بلد بود که بد نیست!! و بنده همیشه سعی کردم هرچیزی رو میتونم یاد بگیرم و حداقل یه پایهء مناسبی داشته باشم و یه درکی از مفاهیم عمومی. ولی اونایی رو که اولویت داشتن کاملتر یاد گرفتم و به روزتر.

پس فوکوس منظورم زبانهای اصلی و مقوله های عمومی و پرکاربرد هست. زبانهایی که معمولا آدم به دفعات به کاربردشون برمیخوره و جایگزین چندان مناسبی براشون نیست. و همینطور مقوله هایی که اینطور هستن. در هر مقوله قویترین و کاملترین زبان پرطرفدار رو یاد بگیریم، نه اینکه زبانهایی رو که از نظر مقولهء کاربرد مشابه هستن و نیازی به یاد گرفتن دوتاش نیست یا زبانهای نسبتا غیرمشهور و ناشناخته رو.
    مثلا من بین انتخاب پرل و پایتون، پایتون رو انتخاب کردم و دیگه پرل رو یاد نگرفتم. پایتون جدیدتر و پیشرفته تره و تمام کارهای پرل رو میتونه انجام بده و حتی بیشتر؛ پس نیاز عمومی آنچنانی نیست که پرل رو هم یاد بگیریم. البته اگر بشه که بد نیست و اونم یه جایی بدرد میخوره و ممکنه روزگاری مثلا شغلی یا قرارداد و سفارشی گیرتون بیاد یا حتی یک کار شخصی که پرل براش لازم باشه. ولی چون زبانهای مهمتر و پرکاربردتری توی برنامم بودن که اولویت بیشتری داشتن دیگه نرفتم پرل یاد بگیرم. ضمنا یادگیری زبانهای با کاربرد مشابه بنظرم کسل کننده هم باشه. بخصوص اونایی که قدیمی هستن و کم با کاربردهاشون برخورد میکنیم و هر روز این کاربردها کمتر میشن (البته مثلا یه زبانهایی مثل سی و سی++ باوجود قدیمی بودن اینطور نیستن).

بنظر من یک برنامه نویس باید حتی الامکان هم مقولهء برنامه نویسی وب بلد باشه و هم دسکتاپ. خیلی کاربردها هست که این دوتا با هم ارتباط تنگاتنگ دارن.
    بعنوان نمونه، بنده یه برنامه دقیقا اینطور نوشتم که یک بخش دسکتاپ با Qt داشت و یک بخش روی سایت شرکت که با PHP بود و یک اینترفیس وب هم داشت (که تسلط به HTML و Javascript و غیره خیلی بدردم خورد). این برنامه رو چطور میشه نوشت اگر همهء زبانها و مقوله های درگیر رو بلد نباشیم؟ اینجا خدای وب یا دسکتاپ هرکدوم به تنهایی باشی بازم بدرد نمیخوره؛ باید دوتاش رو بلد باشی.
    درمورد زبان هم مثلا شما ممکنه خدای دات نت باشید اما وقتی بخواید روی وب و سایت ها کار کنید اگر PHP بلد نباشید همیشه یه چیزی کم دارید و این برای خودتون بده و حیطهء کارتون رو به نحو محسوسی محدود میکنه. بنابراین شاید بهتر باشه یکبار هزینه کنید و توان کار کردن با PHP رو هم بدست بیارید. اصلا بنظر من در وب اولویت کار کردن با PHP بیشتر از ASP.NET هست چون PHP یک زبان بازمتن و همه جایی هست و به یک شرکت تجاری انحصاری و سیستم عامل خاصی وابسته نیست (بخش بزرگی از سرورهای وب هم که لینوکس و غیرویندوز هستن).

خب اینکه دقیقا چه مقوله ها و چه زبانهایی رو یاد بگیریم و تعدادش چقدر باشه و چقدر روی هرکدوم زمان صرف کنیم نهایتا بسته به توان و انگیزه و شرایط فرد داره. مثلا من هنوزم که هنوزه باوجود اینکه شاغل هستم و تا الان باید ازدواج کرده باشم، ولی 90 وقتم رو بصورت آزاد حفظ کردم و درحال یادگیری هستم و تازه بفکر ادامهء تحصیلم. چون علاقه و پشتوانهء مالی اینکار رو داشتم و البته خیلی چیزها رو فدای اون کردم که برای خیلی ها قابل قبول نیست. هرکسی اینقدر عشق و علاقه نداره.

کاربر تازه وارد آواتار hasan1896
    محل زندگی
    اهواز

من نظرم اینه که اگه یکی واقعا پشت کار داشته باشه و خوب مباحث رو یاد بگیره میتونه به راحتی با یادگیری یه زبون در حد حرفه ای توی همین ایران خودمون میلیونر بشه من چند وقت پیش یه فایل zip گرفته بودم ولی پسورد میخاست برای همین دنبال برنامه ای میگشتم که پسور رو پیدا بکنه که به موضوع جالبی از طرف یه برنامه نویس حرفه ای ایرانی برخوردم که تونسته بود برنامه ای رو بنویسه که خیلی بهتر و سریعتر از برنامه های خارجی اون هم با قدرت پیدا کردن پسوردهای بزرگ بود و برنامش رو 100 میلیون تومن میخاست که تا 70 میلیون تومن بهش پیشنهاد شده بود.
    اگه قراره کاری بکنی بهتره توی مملکت خودت کاره ای بشی!!!! و به مردم خودت خدمت کنی گرچه نبود قانون کپی رایت واقعا آزار دهنده است ولی چند وقت پیش خبری مبنی بر تدوین قانون کپی رایت از طرف دولت رو خودم توی تلویزیون دیدم که باعث امیدواریه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •