صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 110 از 110

نام تاپیک: هوش سیاه؟!

کاربر دائمی آواتار taghvajou
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: هوش سیاه؟!

ولی قشنگه! خوش بین باشین و با ذوق!

اتفاقا اون درست گفت، دوست عزیز. شما اشتباه برداشت کردید...
    یک ISP محدوده ایی از آدرس های IP را به خودش اختصاص میده، و معمولا وقتی تخلفی با یک IP رخ میده، اولین جایی که پلیس بهش مراجعه میکنه، ISPایی هست که اون IP به نامش ثبت شده.
    آقا کشاورز من دقیقا میدونم IP یعنی چی و ISP یعنی چی !!!!
    فقط دیالگو دقیقش یادم نیست . و تو این فیلم از این دو واژه دقیقا و به طور کامل اشتباه استفاده میکردند !
    من اون فیلم رو جز چند قسمت به صورت محدود، ندیدم. اما اینکه یک ISP خودش کافی نت داشته باشه، یا یک کافی نت خودش یک ISP ثبت کنه، چیز عجیبی نیست. بخصوص در سال های گذشته که هر ISP میتونست برای خودش دیش دریافت از ماهواره داشته باشه، و الزامی به دریافت از مخابرات نبود، خیلی راحت یک صاحب کافی نت می تونست با درخواست ثبت ISP، برای خودش دیش نصب کنه، و در کافی نت خودش از همان استفاده کنه.
    فرمایش شما کاملا متین !
    ولی بحث ما سر احتمالات نیست
    بحث بر سر سوتیهای فیلم هست

چیزائی که شما فرمودین 100% به فکر نه کارگردان و نه به فکر تهیه کننده و نه به فکر هیچ کدوم از عوامل فیلم نرسیده !!!

نمیدونم چرا تو این فیلم اصرار هست که از تجهیزات و معلوماتی استفاده شه که شاید فقط تو 2% جامعه و یا کمتر از اون استفاده بشه !

مگه تلویزیون هم داریم این وره آب؟
    هدف کاملا تبلیغاتیه !
    پس کیفیتش مهم نیست
    کمیت باشه کافیه . که فردا بیان آمار بدن که 80 درصد بیننده داشته این فیلم
    تنها چیزی که مورد توجه نیست شعور مردم هست و تمام

طرف به فایروال مییگه گارد آتشین :دی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

به چه چیزهایی گیر می دینا
    کلیت فیلم رو در نظر بگیرین من که از سریالهای ایرانی خوشم نمیاد این رو نگاه می کنم و جالب هست برام

کاربر دائمی آواتار battak
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول نوشته شده توسط open-source مشاهده تاپیک
    هدف از ساخت این فیلم ، فقط جلو گیری از این موجی هستش که چند وقتی هست ملت رو گرفته (منظورم استفاده فوق سریع و بدون هیچ گونه برنامه ریزی از کامپیوتر ، اینترنت ، موبایل و...).
    فقط با نشون دادن اینجور فیلم ها تب مردم رو برای استفاده از این تکنولوژی ها داغ تر میکنند..
    تب ملت؟؟ مامانم اینجور چیزارو میبینه، میگه دخترم، قربونت برم کمتر با این کامپیوتر ور برو، آخرش هکر میشی، میان تو رو هم میگیرن!!! (قربونش برم نمیدونه من تازه یاد گرفتم راست کلیک کدوم وریه"همون وسطی رو میگم")
    بابا بیخیال شین، چرا اگه میخوان مردم رو آگاه کنن، بعضی از کارای خوبی که میشه با همین چت کوچولو هم کرد، نمیگن!! ( قابل توجه بعضیا!!) فقط حالات منفی رو نشون میدن؟؟
    ولی درکل باید روی فیلماشون بیشتر کار کنن..

نقل قول نوشته شده توسط mf_007 مشاهده تاپیک
    به چه چیزهایی گیر می دینا
    کلیت فیلم رو در نظر بگیرین من که از سریالهای ایرانی خوشم نمیاد این رو نگاه می کنم و جالب هست برام
    کلیت از جزئیات ساخته میشه .
    همش سعی میکنن از کلمات ترجمه شده استفاده کنند و یا از امکاناتی که عمرا بشه تو بازار کامپیوتر پیداشون کرد !!

حالا یکی که از کامپیوتر چیزی سر در بیاره همه توجهش به این مسائل جلب میشه نه به کلیت فیلم !!!!
    اون هم چه کلیتی !! واسه یه قاتل و آدم به اون خطرناکی یه نفر نگهبان میذارن

کاربر دائمی آواتار mahdi68
    محل زندگی
    تبریز

خب سریال که یک قسمتش موند , ولی من نفهمیدم اون دیش که عین ماهواره بالای ماشین بود که دوربینم بهش وصل بود در کل کارش چی بود ؟؟؟ اگه دوربین بود دیگه چرا شکل یه چیزی شبیه دیش هم وصل بود بهش ؟؟؟

محل زندگی
    تبریز

... ولی این ماجرا ادامه دارد

کاربر دائمی آواتار amir-yeketaz
    محل زندگی
    تهران

خدا بخیر بگذرونه ...

کاربر دائمی آواتار Apache66
    محل زندگی
    شــــیراز

نقل قول نوشته شده توسط mahdi68 مشاهده تاپیک
    اگه منظورشون اینه که این سریال ادامه داره

من میگم میره زندان باز از توی زندان یه نقشهای میکشه و فرار میکنه و یه داستان دیگه

با سلام خدمت بچه های این سایت.

به نظر من هم موضوع این فیلم خیلی جالب بود و هم به خونواده ها در رابطه با بعضی مسائل و مشکلاتی که در دنیای امروز باهاشون دست به گریبانند اطلاعات خوبی داد.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ده ونک

اونجا که تو فولکسه داشتن بمبو خنثی میکردن آدمو یاد فیلم اره مینداخت!
    ولی خیلی مسخره تمومش کردن،اصلا فکر نمیکردم انقد راحت بگیرنش.
    اونجا رفته بود لب تاپ بخره فروشنده بهش گفت LCDش LCD نیست LEDیه،خیلی ضایع بود؛خب مرده حسابی بگو LCD نداره LED داره!

کاربر دائمی آواتار battak
    محل زندگی
    تبریز

این سریالو چند شنبه ها پخش میکنن؟؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

راحت دستگیر شد ولی هدفش قبل فرار این بود که برتریش رو نسبت به پلیسه نشون بده براهمین وایستاد تا روبه رو بشه باهاش
    بدی فیلمای ایرانی اینه که همیشه آدم بده هرچقدر باهوش باید دستگیر بشه یا در آخر بمیره

در کل خوب بود

چقدر مسخره تموم شد.
    این فیلم نه فیلمنلمه داشت نه کارگردان.
    به جز آقای یاری، بازیگر خوبی هم نداشت.

محل زندگی
    تبریز

چقدر مسخره تموم شد.
    این فیلم نه فیلمنلمه داشت نه کارگردان.
    به جز آقای یاری، بازیگر خوبی هم نداشت.

محل زندگی
    تهران

بابا چیه ساختن !!!!!!
    مامانمون که یه جورایی شبیه همسر این سرگردهس میگه که هر چی هست از تو این موبایل و کامپیوتر در میاد ... حالا دیگه فکر میکنه الانه که این یارو بهم حمله کنه :

کاربر دائمی آواتار ایمان اختیاری
    محل زندگی
    یه جای ایران عزیز

آقا حیف نیست سریالی مثه فرنج رو ول کنی نشستین این رو نیگا کردین .. این که هیچی بهمون اضافه نکرد که این همه دارین راجع به اش حرف می زنین ...متاسفانه کارگردانها و فیلمنامه نویسهای ما نمی دونن که یه سریال از لحاظ تکنیکی و فنی چه مشخصاتی باید داشته باشه و چقدر اشتباه در پارامترهایی از این قبیل برای بیننده های باهوش ایرانی زجر آوره ... یه کم توی تالارهایی که در مورد سریالهای خارجی بحث می کنن بچرخین می بینین از کارگردانهای به نام و مطرح دنیا هم سوتی گرفتن اونوقت این همه بوجه و هزینه صرف می شه و این سریالهایی ساخته می شه که نه تنها بار مثبت نداره بلکه اثرات سوء اون لااقل برای ماها مشخصه که فردا پس فردا هممون رو هکر می دونن و باقی داستان ...
    من خیلی وقته که منتظرم کسی مثه آقای فخیم زاده پیدا بشه که بتونه یه سریال اکشن با کمترین سوتی رو بسازه

کاربر دائمی آواتار saied_hacker
    محل زندگی
    404 Not Found

Talking نقل قول: هوش سیاه؟!

نقل قول نوشته شده توسط Apache66 مشاهده تاپیک
    اگه منظورشون اینه که این سریال ادامه داره

من میگم میره زندان باز از توی زندان یه نقشهای میکشه و فرار میکنه و یه داستان دیگه

پس بگو اینا احتمالا قصد ساختن فرار از زندان ایرانی رو داشتن گفتن چی کار کنیم اول اینو ساختن حالا داداشش از یه جایی پیدا می شه تا کمکش کنه فرار کنن...

احتمالا قسمت بعدی اسمش میشه "فرار از اوین"

نقل قول نوشته شده توسط Marjan_Bala مشاهده تاپیک
    اونجا که تو فولکسه داشتن بمبو خنثی میکردن آدمو یاد فیلم اره مینداخت!
    ولی خیلی مسخره تمومش کردن،اصلا فکر نمیکردم انقد راحت بگیرنش.
    اونجا رفته بود لب تاپ بخره فروشنده بهش گفت LCDش LCD نیست LEDیه،خیلی ضایع بود؛خب مرده حسابی بگو LCD نداره LED داره!
    واقعا گل گفتی. اون جملش خیلی بد بود. یعنی چی LCDش LCD نیست LEDه؟!!!
    بد تر از اون تموم شدن فیلم بود. کسی که اون قدر فکر آینده رو می کنه و حتی برای همچین مواقعی یه ماشین از قبل توی اون پارکینگ مجهز کرده چطور می شه تا لحظه آخر وای می ایسته که با طناب از ساختمون بره پایین؟ فکر اون پایین رو نمی کرد که یه عالم پلیس ممکنه ریخته باشه؟ یا جدای از اون خالی کردن تفنگ دیگه چه معنی داشت؟ انتظار داشت جناب پلیسه هم تفنگش رو خالی کنه و خیلی راحت بذاره بره؟
    متاسفانه بر خلاف کل فیلم این قسمت آخر رو خیلی بد ساختند. اگه قسمت قبل تموم می شد خیلی بهتر بود.

محل زندگی
    تهران

واقعا گل گفتی. اون جملش خیلی بد بود. یعنی چی LCDش LCD نیست LEDه؟!!!
    بد تر از اون تموم شدن فیلم بود. کسی که اون قدر فکر آینده رو می کنه و حتی برای همچین مواقعی یه ماشین از قبل توی اون پارکینگ مجهز کرده چطور می شه تا لحظه آخر وای می ایسته که با طناب از ساختمون بره پایین؟ فکر اون پایین رو نمی کرد که یه عالم پلیس ممکنه ریخته باشه؟ یا جدای از اون خالی کردن تفنگ دیگه چه معنی داشت؟ انتظار داشت جناب پلیسه هم تفنگش رو خالی کنه و خیلی راحت بذاره بره؟
    متاسفانه بر خلاف کل فیلم این قسمت آخر رو خیلی بد ساختند. اگه قسمت قبل تموم می شد خیلی بهتر بود.
    کاملا موافقم ... فکر میکنم یه جوری میخواستن زود فیلمو تموم کنن !!!
    ولی بازم این فیلم از لحاظ اکشن و تصویر برداری و بدل کاری مثه فیلم های فخیم زاده نبود ...
    به نظرم این فیلم جدید بودنش باعث شد که highlight بشه ...

به نظر من شروع خوبی بود هر چند ایراداتی داشت
    در ضمن تقلید از فیلم های خارجی هم که گفتید هیچ ایرادی نداره فقط اگر یه ایده جدید هم همراهش باشه

فقط من نفهمیدم اون پیامی که سهیل به باباش داد به چه دردی خورد ؟

نقل قول نوشته شده توسط ho.yasreby مشاهده تاپیک
    فقط من نفهمیدم اون پیامی که سهیل به باباش داد به چه دردی خورد ؟
    خالی نبودن عریضه !

در کل من معتقدم این قسمت آخر رو خیلی تغییرات داده بودند و اون چیزی نبود که از اول نوشته شده بود. البته فقط حدس می زنم. چون اشکالات زیادی داشت و انگار سریع و عجولانه روش تغییرات داده بودن. به همین خاطر به هم ریخته بود.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

باید بگم این فیلم فقط زاییده تخیل بی ارزش و یه کم کپی از فیلمهای دیگه بود.
    فیلم نامه غیر از آخرشاش خوب بود ولی متاسفانه به اندازه یه اپیسیلون از کارشناس های آیتی و کامپیوتر استفاده نکرده بودند؟!

اینطور فیلمها یخورده منو مشکوک میکنه.
    بخاطر اینکه طوری ارتباط حوزهء رایانه و اینترنت و تبهکاری و جاسوسی و تهدید بر علیه امنیت ملی رو برجسته نشون میده که آدم فکر میکنه اینا زمینه سازی برای ایجاد محدودیت و نظارتهای شدید در آینده هست. مثل همینکه هرکس یه سایت میزنه باید فتوکپی کارت ملی ببره و ثبت نام کنه و غیره. و وضع قوانین جرائم رایانه ای که بتونن با اونها عملا هر فعالیتی رو که مذاق خودشون خوش نمیاد براحتی و سرعت شدیدا سرکوب کنن.
    البته درواقعیتش سوء استفاده و هرج و مرج در اینترنت و رایانه وجود داره و ایجاد قانون براش چیز بدی نیست.
    اما قضیه پیچیده تر از این حرفهاست. یکسری از مزایای اینترنت جهانی آزاد و پوشیدگی هویت و حیطهء شخصی و غیره که خیلی مهم و مفید هستن چی میشن این وسط؟ و آیا حکومتها از این قدرت و مشروعیت سازی سوء استفاده نخواهند کرد تا آزادیهای مشروع رو هم وقتی به ضرر خودشونه سلب کنن؟ یعنی برای توجیه سانسور، سرکوب افشاگری و غیره.
    میدونید بقول یه نفر، اگر اومدن گفتن بخاطر محافظت شما از تروریسم میخوایم آزادی شما رو ازتون بگیریم، نباید اینو قبول کرد. من ترجیح میدم در تروریسم کشته بشم تا اینکه آزادیم گرفته بشه.
    به واقعیت هایی درسته وجود داره. مثلا 11 سپتامبر واقعیت داشت (اگر قبول کنیم که خودش بر اثر توطئه یا بزرگنمایی و انفعال عمدی حکومت آمریکا نبوده). اما بقول طرف در همون ماه در تصادفات رانندگی عدهء بیشتری کشته شدن. حالا میان و همین حوادث کم رخداد و کم تلفاتی رو، که در عین حال وحشتناک بنظر میرسن، دستمایهء ایجاد خیلی محدودیت ها و بدست آوردن قدرتهای بیشتر و جاسوسی و نظارت شدید حکومتی و شدت عمل و غیره قرار میدن.
    زندگی بدون آزادی و آگاهی چه ارزشی داره؟
    میتونن شما رو بندازن توی زندان یا همه جا با وسایل ردگیری الکترونیک و دوربین های ویدئویی شما رو 24 ساعته مد نظر داشته باشن تا نه خطری برای کسی داشته باشید و نه خطری متوجه شما باشه؛ اما آیا شما این رو درست میدونید؟ حالا اگه اون افراد صاحب قدرت و نظارت از این امکانات سوء استفاده بکنن که عقل میگه به احتمال خیلی زیاد اینطور خواهد شد، اونوقت چطور؟ وقتی شما خودتون رو خلع سلاح کردید و آزادی و امنیت حیطهء شخصی خودتون رو واگذار کردید تا در امان باشید، شاید روزی از اینکار پشیمون بشید.

ما باید متوجه باشیم که یکسری حقوق و تمهیدهایی هست که حکومتها برای ما تامین نمیکنن. یعنی انتظار نمیره اینکار رو بکنن. مثل اینکه شما انتظار داشته باشید یک غریبه خیلی برای ضایع نشدن حقوق شخصی شما دل بسوزونه. آیا اینکار رو میکنه، یا وظیفهء خود شماست که از حقوقتون و منافعتون دفاع کنید؟ کس دیگر اگر به حقوق شما تجاوز نکنه انتظار هم نمیره به فکر منافع و آزادی و حیطهء شخصی شما هم باشه.

همینطور درمورد هر حکومت و هویت دیگری مثل شرکتهای بزرگ نرم افزار و اینترنت هم همین تفکر منطقی و شرط احتیاط وجود داره. هیچوقت به هیچکس بیش از حد بصورت ساده لوحانه اعتماد نکنید. همه حتی سالم هم باشن میتونن بر اثر قدرت دچار فساد و انحراف یا اشتباه بشن، و حتی اگر نیت عمدی کاملی نداشته باشن طبیعی هست که دیگران به قدری که خود شما میتونید و وظیفه دارید به فکر حقوق و آزادی شما نباشن.

بنظر من با هر تمرکز بی دلیل قدرتی باید مبارزه کرد. و ما هم باید قدرت مشروع در برابر قدرت دیگران داشته باشیم. من این نظر رو دارم که آدم نباید هیچوقت خودش رو خلع سلاح کنه درحالیکه دیگران اینکار رو نکردن و نباید سلاح به دست دیگران بده. نباید دیگران رو بدست خودمون بر خودمون حاکم کنیم و به اونها امتیاز و برتری بدیم.
    بخاطر همینه که با نرم افزارهای انحصاری، SaaS، و انحصار مطلق شرکتهایی مثل مایکروسافت هم باید مخالفت کرد.
    بنظر من کاربران رایانه این روزها خیلی ساده لوحانه با همه چیز برخورد میکنن.
    مثلا همواره میشنویم که میگن ما به فلان شرکت اعتماد داریم و فلان سایت امنیت داره و غیره.
    چطور حکومتها و کشورها در مقابل هم هستن اونوقت شرکتها و سایتهاشون قابل اعتماد هستن؟
    حتی حکومتها با مردم خودشون هم در گیر و دار این نبرد قدرت و سلطه طلبی هستن، چه ایران و چه آمریکا، اونوقت شما فکر میکنید میشه به یک سایت و شرکت خارجی که حتی ما رو به رسمیت نمیشناسن اعتماد کرد؟
    بنابراین این واقعیت ها دو طرفه هستن.
    و کاربران و مردم عادی این وسط موندن. وسط درگیری میان حکومتها و کشورها و همچنین نبرد داخلی قدرت. ما خودمون باید کاری بکنیم. ولی باید عاقل باشیم و سعی کنیم از هیچ طرف پشت بام نیفتیم. نه به دامان بیگانه بریم و فکر کنیم اونا خیرخواه ما هستن یا به هیچ وجه به ما صدمه نخواهند زد، و نه اینکه بذاریم حکومتهای خودمون به بهانهء مقابله با تروریسم و براندازی و تبهکاری و فساد و جنایت و غیره قدرت مطلق رو بر ما بدست بیارن و حقوق ما در آزادی و حیطهء شخصی و گمنامی به ارزشی برابر هیچ گرفته بشه.
    البته من از فعالیتهایی که برای جلوگیری از فساد و توطئه بر علیه این ملت و سلامت جامعهء اونها و نیز حکومت اونها صورت گرفته تقدیر میکنم و نمیگم ضرورت نداشته و چنین چیزهای خیالات و بزرگنمایی بوده. ولی چیزهایی هستن که اگر گرفته بشن عملا دیگه مشروعیت از بین میره و خطرات بزرگ دیگری بوجود میان. من دوست دارم آزادی داشته باشم تا هرطور میخوام فکر کنم، دربارهء هرچیزی میخوام با هرکس که میخوام تبادل نظر کنم، از علم و تعامل استفاده کنم و پیشرفت کنم و قدرتمند بشم. و خلاصه از ظرفیت های اینترنت جهانی و آزادی و مستقل و بدون مرز بودن اون حداکثر استفاده رو برای خودم ببرم. درست همونطور که همه قدرت رو دوست دارن و میخوان مال خودشون باشه. پس این مبارزه باید منصفانه و جوانمردانه باشه و همه فرصتهای برابری داشته باشن و هرکس با تلاش خودش و استفاده از فرصتها به چیزهایی که میخواد برسه. نه اینکه یک عده که حاکم هستن تعیین بکنن من به چه فرصتهایی دسترسی داشته باشم و به چه چیزهای دسترسی نداشته باشم و چطور حق دارم فکر کنم و چه نظری داشته باشم و با کی صحبت کنم و چی بگم و غیره.
    آیا قوانین جرایم رایانه ای که تصویب شدن واقعا مورد قبول من بعنوان یک انسان آزاد هستن؟
    شما چطور فکر میکنید؟
    آخرین ویرایش به وسیله eshpilen : سه شنبه 15 تیر 1389 در 18:58 عصر

نقل قول نوشته شده توسط amir-yeketaz مشاهده تاپیک
    موافقم ...
    من هم موافقم ولی‌ مشکل این هست اونی‌ که بلد نیست فکر میکنه همه چیز اینجوری هست و این اتفاقت می‌افته اون وقت اگر این شخص پدر خانواده باشه دیگه معلوم هست چی‌ میشه

اوهوم سلام
    راستش اگه کسی 24 را دیده باشه بعدش بیاد این روببینه میفهمه
    توی 24 طرف با ماهواره وکلی ابزار های ناظامی رف را زیر نر دارند بعد اینجا طرف با گوگل ارتچ داره کار میکنه؟؟؟؟/ اصلا شدیدا خنده داره باید این سریال را کمدی میکردند

صفحه 3 از 3 اولاول 123

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •