نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: درایور های ویندوز 7

کاربر تازه وارد

درایور های ویندوز 7

سلام.
    من روی لپتاپم که مدل sony NW13 js ویندوز ویستا 64 بیتی original نصبه.حالا می خوام هاردمو فرمت کنم و ویندوز 64 بیتی 7 نصب کنم. می شه لطف کنید راهنمایی بفرمایید از چه سایتی می تونم درایور های مربوط به ویندوز 7 که روی لپ تاپم جواب می ده رو دانلود کنم.؟مرسی.

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

نقل قول: درایور های ویندوز 7

معمولا درايورهايي كه رو ويندوز Vista جواب ميده، در ويندوز 7 هم جواب ميده.

ولي براي اطمينان بيشتر از كارايي سخت افزار ميتونيد به سايت شركت سازنده سخت افزار مراجعه و درايورهاي جديد رو دانلود كنيد.

مثلا شركت ساخت چيپ گرافيك شما Intel هست و براي دانلود بايد به سايت زير مراجعه كنيد:
    http://downloadcenter.intel.com/Default.aspx
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

در داخل دی وی دی ویندوز یک نرم افزار به نام Upgrade Adviser هست که خودش قطعات رو چک میکنه و درو صورتی که مشکل وجود داشته باشد به شما اعلام می کند.
    البته به اینترنت احتیاج دارد.

اکثر درایور ها از سایت شرکت سازنده قابل دریافت است در غیر این صورت باید به سایت شرکت سازنده قطعه مراجعه نمائید.

معمولا خود ویندوز اکثر قطعات رو تشخیص میده , معمولا با مراجعه به سایت سونی و وارد کردن سریال لپتاپ ( در قسمت پشتیبانی ) لیست تمامی درایور ها برای تمامی نسخه های ویندوز نشان داده میشوند.

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

معمولا خود ویندوز اکثر قطعات رو تشخیص میده
    تشخيص يه چيزه، كار كشيدن يه چيز ديگه است.

يكي بهم گفت كه لازم نيست كارت گرافيك رو در ويندوز ويستا يا 7 نصب كني چون خودش تشخيص ميده.
    منم نصبش نكردم و Rank سيستم از 3 بالاتر نميرفت! در حاليكه تمامي قطعات بالاي 5.5 بودند.
    بعدش شانسي يه بار درايور گرافيك رو نصب كردم رنك سيستم شد 4.5 !

البته شايد اين اعداد چيز مهمي نباشند ولي يه اطمينان خاطر بهت ميده كه سيستمت حالش بهتر از قبله.
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •