نمایش نتایج 1 تا 31 از 31

نام تاپیک: هارد دیسک یا سی دی برای بک آپ

منتظر تایید آدرس ایمیل

Exclamation هارد دیسک یا سی دی برای بک آپ

سلام دوستان.
    بعد از یه سری اتفاقاتی که برام افتاد به فکر پشتیبان گرفتن از اطلاعاتم افتادم.

به نظر شما برم یه هارد بگیرم یا از چند تا DVD استفاده کنم برای بک آپ گرفتن؟

در هر مورد به نظر من اشکالاتی وجود داره:
    1- استفاده از هارد دیسک: فرض کنید امروز از اطلاعات روی هارد کامپیوترم کپی کنم روی هاردی که می خوام به عنوان بک آپ از اون استفاده کنم ، بعد از امروز مطمئنا اطلاعات مختلفی در پوشه های مختلفی اضافه می شه و همین طور اطلاعاتی ممکنه ناخواسته یا شاید هم خواسته! از روی هارد کامپیوترم حذف بشه. دوباره چند روز دیگه بخوام اطلاعات جدید رو بذارم روی هارد بک آپ. چطوری؟ می شه گفت تقریبا غیر ممکنه.
    2- استفاده از DVD: رایت کردن یه هارد 200 گیگابایتی روی DVD خیلی وقت می خواد که من یکی حداقل این وقت رو ندارم. همین طور DVD انعطاف پذیری رو از آدم می گیره. خیلی وقتها اتفاق می افته که اطلاعات جدید رو روی یک پوشه می ذاریم. دیگه نمی شه این اطلاعات جدید رو روی DVD هم رایت کرد. همین طور فرض کنید یه پوشه بیشتر از حجم DVD باشه اون وقت باید چی کار کرد؟ استفاده از چند DVD؟ اطلاعاتی که قراره بعدا داخل همون پوشه قرار بگیره چی؟

خلاصه این یه مشکله که برای من پیش اومده و خیلی ذهن من رو مشغول کرده. از دوستان کسی می تونه کمکم کنه؟ یا اصلا راه دیگه ای هم وجود داره؟

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

نقل قول: هارد دیسک یا سی دی برای بک آپ

بهترين راه استفاده از USB Hard Disk هست!

يه 500 گيگابايتي بخري واسه ده سال بك آپي!
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

منتظر تایید آدرس ایمیل

درست! اما سوالی که پیش می آد اینه که چطوری بک آپ بگیرم؟ همون طوری که گفتم فایل هایی که جدیدا اضافه شده ولی روی هارد بک آپ نیست و در پوشه های مختلفی می تونه باشه رو چطوری به هارد بک آپم اضافه کنم؟ کار بسیار وقت گیریه و حتی نشدنی

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

دقيقاً منظورتون رو متوجه نميشم.

شما ميتونيد فايلها رو در پوشه هاي زماندار دسته بندي كنيد.

مثلا يك پوشه به نام «15 ارديبهشت 89» درست كنيد و بك آپ امروز رو داخل اون بندازيد! تا باهم قاطي نشن!
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

منتظر تایید آدرس ایمیل

ممنون!

اما سوالی که پیش می آد اینه که چطوری بک آپ بگیرم؟ همون طوری که گفتم فایل هایی که جدیدا اضافه شده ولی روی هارد بک آپ نیست و در پوشه های مختلفی می تونه باشه رو چطوری به هارد بک آپم اضافه کنم؟ کار بسیار وقت گیریه و حتی نشدنی
    کار ساده ایی هست؛ با استفاده از نرم افزارهای Image گیری از هارد دیسک، مثل Acronis True Image.
    همچین نرم افزارهایی می تونند یک کپی دقیق از کل یک هارد دیسک، یا بعضی از پارتیشن ها، یا بعضی فولدرها، با سرعت نسبتا بالا تهیه کنند. با همچین نرم افزاری شما می تونید عمل ایجاد Backup را زمان بندی کنید، تا در فواصل زمانی معین انجام بشه.

همچنین، این امکان وجود داره که Backupهای خودتان را آپدیت کنید؛ یعنی نرم افزار میتونه تغییراتی که بعد از آخرین Backup روی دیسک اعمال شدند، را شناسایی کرده، و این تغییرات را در Backup شما اعمال کنه. حتی در زمان Backup گرفتن نیازی به قفل کردن دیسک یا یک پارتیشن نیست، و می تونید در حین Backup به کارهای خودتان برسید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار Saeed.Masoumi
    محل زندگی
    نامعلوم

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    همچنین، این امکان وجود داره که Backupهای خودتان را آپدیت کنید؛ یعنی نرم افزار میتونه تغییراتی که بعد از آخرین Backup روی دیسک اعمال شدند، را شناسایی کرده، و این تغییرات را در Backup شما اعمال کنه. حتی در زمان Backup گرفتن نیازی به قفل کردن دیسک یا یک پارتیشن نیست، و می تونید در حین Backup به کارهای خودتان برسید.
    سلام
    آقای کشاورز اگر مقدوره چند تا نام نرم افزار از این سری رو بگین بگردم واسه دانلود.
    چیزه جالبی باید باشه.
    ممنون

منتظر تایید آدرس ایمیل

آها! این دقیقا همون چیزیه که من از اول دنبالشم و نمی تونم منظورم رو خوب برسونم. یعنی اضافه کردن آخرین تغییرات. خوب حالا با استفاده از کدوم نرم افزارها؟

پیشاپیش "تشکر"

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

نقل قول نوشته شده توسط RFA.AREF مشاهده تاپیک
    آها! این دقیقا همون چیزیه که من از اول دنبالشم و نمی تونم منظورم رو خوب برسونم. یعنی اضافه کردن آخرین تغییرات. خوب حالا با استفاده از کدوم نرم افزارها؟

پیشاپیش "تشکر"
    برای اخرین تغییرات شما یه یه برنامه version control نیاز دارید.

منتظر تایید آدرس ایمیل

خیلی ممنون از دوستان به خاطر کمکشون. اما اگه می شه چند نرم افزار رو مثال بزنین برم دنبال دانلودشون. نرم افزارهایی که بشه بک آپ گرفت با اضافه کردن آخرین تغییرات.

سلام،
    من تا حالا از سیستمم بک اپ نگرفتم میخوام با بک اپ توی منوی استارت از یه درایوم بک اپ بگیرم.
    چطوری هست یعنی من بیام از درایوم بک اپ بگیرم بعد چندوقت بخوام برگردونم بک اپ رو چطوری هست؟

یعنی اگه برگردونم باید توی یه درایو بریزم؟ و اطلاعات جدیدی که به درایوم اضافه کردم با برگردوندن بک اپ از بین میره؟

بهترين راه استفاده از USB Hard Disk هست!

يه 500 گيگابايتي بخري واسه ده سال بك آپي!
    قیمتش چنده؟

قیمت هارد اکسترنال 500 حدود 90 هست .

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط h.alizadeh مشاهده تاپیک
    سلام،
    من تا حالا از سیستمم بک اپ نگرفتم میخوام با بک اپ توی منوی استارت از یه درایوم بک اپ بگیرم.
    من خودم شخصا اون شکل بک آپ رو ترجیح نمی دم. یعنی به صورت معمولی فایل ها رو روی هارد دیسک کپی می کنم. این طوری دستم بیشتر بازه.

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط h.alizadeh مشاهده تاپیک
    چطوری هست یعنی من بیام از درایوم بک اپ بگیرم بعد چندوقت بخوام برگردونم بک اپ رو چطوری هست؟

یعنی اگه برگردونم باید توی یه درایو بریزم؟ و اطلاعات جدیدی که به درایوم اضافه کردم با برگردوندن بک اپ از بین میره؟

قیمتش چنده؟
    کلا این پست برای حل شدن چنین مشکلی به وجود اومده و تا الآن دوستان راهنمایی هایی کردن اما هیچ نرم افزار خاصی معرفی نشده! من هم همراه شما منتظر معرفی نرم افزارش هستم!

در مورد قیمت هم، قیمت هارد برای لپ تاپ در حدود 120 تومنه اما هارد معمولی کمتره و زیر 80 تومن

کاربر دائمی آواتار #target
    محل زندگی
    استان گلستان

من وسترن دیجیتال 500 گیگ گرفتم 112 هزار با گارانتی سازگار . فوق العاده کم صدا . ( از سیگیت گرانتره )
    (فقط بگم کابلش مخصوصه . مثل بقیه USB هل نیست )

درست! اما سوالی که پیش می آد اینه که چطوری بک آپ بگیرم؟ ....
    همراه هارد برنامه فوق العاده جالبی بنام WD SmartWare می آید که قابلیت پشتیبان گیری خودکار را دارد . با قابلیت فوق العاده جالبی به نام Visual BackUP

اینم تصویرش
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

هیچ نرم افزار خاصی معرفی نشده! من هم همراه شما منتظر معرفی نرم افزارش هستم!
    با سلام.

اگه پست های فرستاده شده رو دقیق مطالعه بفرمایید ؛ ملاحظه میکنید که آقای کشاورز بهترین ؛ کاراترین ؛ ساده ترین و حرفه ای ترین نرم افزار را برای این امر معرفی نموده اند. نکته مهم و جالب ایتجاست که عبارت "ساده ترین" و "حرفه ای ترین" در معرفی این نرم افزار در کنار هم هستند که این امر نشان از قدرت بسیار بالای این نرم افزار در کنار زیبایی خاص و راحتی استفاده آن دارد. بنده 2 سالی است که از آن برای امورات خودم و شرکت استفاده میکنم.قابلیت های آن آنقدر زیاد و مفید هستند که جز با دیدن و استفاده از آن نمیشود آنها را فهمید. همچنین این نرم افزار نه تنها قابلیت بک آپ گیری سریع ؛ مطمئن و زمان بندی شده را داراست بلکه میتوانید با استفاده از آن از سیستم عامل خود به همراه تمامی درایور ها و نرم افزارهای موجود بک آپ گرفته و با رایت آن بر روی dvd خود را از تلف کردن وقت برای نصب مجدد آنها نجات دهید.این نرم افزار قابلیت ساختن سی دی بوت مخصوص به خود را نیز دارد که حتی در مواقع بسیار بحرانی نیز به راحتی میتوان از آن استفاده کرد.سرعت آن نسبت به نسخه های قبلی بسیار بهتر شده و شما میتوانید از هر جهت با اطمینان از آن استفاده کنید.
    Acronis True Image Home 2009

در مورد قیمت هم، قیمت هارد برای لپ تاپ در حدود 120 تومنه اما هارد معمولی کمتره و زیر 80 تومن
    منظور شما رو از ""هارد برای لپ تاپ"" و ""هارد معمولی"" درست متوجه نشدم .اگه امکانش هست لطفا یه توضیح بدید.
    در مورد این که روی چه چیزی بک آپ بگیرید بنده دی وی دی رو به شما پیشتهاد میکنم ؛ چون اگر از آن درست نگهداری کنید و سالم باشد یک عمر آن را میتوانید داشته باشید و به یک هارد دیسک به هیچ عنوان نمیشود اطمینان کرد.لازم به توضیح است که کلمه "" بک آپ "" در مورد اطلاعات بسیار ضروری که قالبا حجم پایینی دارند به کار میرود اما کلمه "200 گیگ" شما کمی این موضوع را پیچیده می کند ؛ زیرا اگر هارد 500 هم نه که 1000 هم بخرید با 5 بار بک آپ گرفتن نه تنها پر میشود ؛ بلکه چون نمیتوانید از آن استفاده کنید ؛ انگار هزینه هنگفت خرید هارد را دور ریخته اید.با این حال اگر خواستید هارد اکسترنال بخرید پیشنهاد میکنم که مارک seagate را با 5 سال ضمانت انتخاب کنید.قیمت ان برای مدل usb در حدود 97 تومان است.

اگر باز هم سوالی داشتید همه ما در در خدمتتان هستم.

.
    آخرین ویرایش به وسیله x.xoma : چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 در 09:40 صبح

کاربر دائمی آواتار #target
    محل زندگی
    استان گلستان

مارک seagate را با 5 سال ضمانت انتخاب کنی
    به هیچ وجه توصیه نمی شود . خرابی زیاد داره
    تازه سوتی Click Of Death سری Expansion هم روش .!

برای کامل تر شدن عرایضم ؛ اگر محدودیت بودجه ندارید ؛ استفاده از تکنولوژی Raid را نیز به شما

پیشنهاد میکنم.

در ضمن اگر تصمیمی گرفتید خواهشا ما را نیز از آن باخبر کنید.با تشکر.

منتظر تایید آدرس ایمیل

من همیشه یه نقطه ضعفی توی زندگیم داشتم و اون اینه که هیچ وقت نتونستم منظورم رو دقیق منتقل کنم.

هدف سوالم این بود که وقتی از فایلی بک آپ می گیریم بعد از چند مدتی چطور می شه فایلهای تازه به وجود اومده رو به اون بک آپ اضافه کنیم. خوب نظرات متفاوتی مطرح شد اما در کل با تشکر از دوستان من جواب سوالم رو پیدا کردم.

با تشکر از دوست عزیز x.xoma . من بعد از راهنمایی شما یه جستجوی کوچک زدم و Acronis
    Backup and Recovery Workstation 10.0.11345 with Universal Restore
    رو در سایت softgozar پیدا کردم. اگه دوستان خواستند برن و دانلود کنن.

در مورد سوال دوست عزیزم x.xona در مورد هارد لپ تاپ و معمولی باید بگم که هاردهای لپ تاپ متفاوت از هاردهایی است که ما در کامپیوتر های رومیزی استفاده می کنیم. اونها کوچک ترن و مخصوص لپتاپ. قیمتشون هم بالاتره. اگه به سایت rayaneh.com که یک فروشگاه برای قطعات کامپیوتریه برین در قسمت هارد می بینین که قسمتی داره به نام هارد نوت بوک.

در مورد استفاده از دی وی دی هم بنده موافق دوام اون هستم اما یه مشکلی که هست همون طور که گفتم مثلا "من یه پوشه ای دارم به نام دانلودها. و در داخل این پوشه ، پوشه های مختلفی هست و هر روز امکان داره اطلاعاتی به هر کدوم از این پوشه ها افزوده بشه. اگه یکی از این پوشه ها رو روی دی وی دی بریزم. اون وقت چطور اطلاعاتی که بعدا وارد اون پوشه می شه رو به اون اضافه کنم؟ شدنی هست اما به در اون صورت فایلها پراکنده می شن.

در مورد اون توضیحتون در مورد بک آپ دویست گیگابایتی: درسته قرار نیست که هر دفعه ما یک بک آپ جداگانه از تمام اطلاعات بگیریم. هدف من از مطرح کردن این سوال این بود که چطور اطلاعات جدید رو به قبلی ها اضافه کنیم. در این صورت به این زودی یه هارد 500 پر نمی شه.

منتظر تایید آدرس ایمیل

اما برای خاتمه نتیجه ای رو که من شخصا گرفتم عرض می کنم: استفاده از یک هارد مطمئن و استفاده از نرم افزار acronis برای به روز کردن بک آپمون.

نقل قول نوشته شده توسط #target مشاهده تاپیک
    به هیچ وجه توصیه نمی شود . خرابی زیاد داره
    دوست عزیز زود تصمیم نگیرید ؛ اگر ما 4 سال است که تخصصا کار هارد را انجام میدهیم که خرابی آن پایین است و کاملا هم توصیه میشود.(به آدرس لینک سری بزنید.)
    نمیدانم از هارد و ساختار آن و نقات قوت و ضعف آن چقدر میدانید ؛ ولی شرکت های گارانتی کننده آن که 5 سال آن را ضمانت کرده اند برای آن دلیلی داشته اند.در ضمن به هیچ دستگاهی الکترونیکی نمیشود برای لحظه ای اطمینان کرد و تنها گارانتی آن است که اطمینان را بالا میبرد و این در مورد هارد و به مدت 5 سال بسیار در خور می باشد.

دوست عزیز شرکت های سازگار و الماس از جمله گارانتی کننده گان آن هستند که هر دو مورد اطمینان بوده و جواب گو هستند.در ضمن اگر در تهران نیستید تحقیق کنید اگر در شهر شما سازگار نمایندگی داشت هارد را با گارانتی سازگار بگیرید.
    فقط دقت کنید گارانتی آن TTR نباشد.

در مورد سوال دوست عزیزم x.xona در مورد هارد لپ تاپ و معمولی باید بگم که هاردهای لپ تاپ متفاوت از هاردهایی است که ما در کامپیوتر های رومیزی استفاده می کنیم. اونها کوچک ترن و مخصوص لپتاپ. قیمتشون هم بالاتره. اگه به سایت rayaneh.com که یک فروشگاه برای قطعات کامپیوتریه برین در قسمت هارد می بینین که قسمتی داره به نام هارد نوت بوک.
    ممنون ؛ ولی منظور بنده از توضیح بدید ؛ شرح دادن منظورتون بود . چون بحث ما بر روی هارد های اکسترنال بود و این هاردها عموما USB هستند ؛ پس کار با آنها با لپ تاپ و دسکتاپ فرقی ندارد.ولی منظور شما به هارد های اینترنال یا داخلی بود که بحث اصلی ما نبودند. به همین علت توضیح منظور شما را خواستم.
    باز هم ممنون.

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط x.xoma مشاهده تاپیک
    ولی منظور شما به هارد های اینترنال یا داخلی بود که بحث اصلی ما نبودند. به همین علت توضیح منظور شما را خواستم.
    درسته! اما امروز بعد از ظهر که رفتم می خوام یه دونه از همون اینترنال ها بگیرم چون خیلی راحت می شه اونها رو به اکسترنال تبدیل کرد با یه قالب که قیمتش هم زیاد نیست. یه اینترنال رو به راحتی می شه اکسترنال کرد اما یه اکسترنال رو هم می شه اینترنال کرد؟
    اگه بعدا خواستین اون رو داخل لپ تاپ بذارین می تونین این کار رو انجام بدین. با این تفاسیر توصیه می کنم اینترنال بگیرن دوستان.
    تا نظر شما چی باشه؟

درسته! اما امروز بعد از ظهر که رفتم می خوام یه دونه از همون اینترنال ها بگیرم چون خیلی راحت می شه اونها رو به اکسترنال تبدیل کرد با یه قالب که قیمتش هم زیاد نیست. یه اینترنال رو به راحتی می شه اکسترنال کرد اما یه اکسترنال رو هم می شه اینترنال کرد؟
    طراحی زیبا ؛ کوچک ؛ مقاوم و به خصوص هارد های اکسترنال به مصرف کننده آن اجازه استفاده راحت ؛ بدون دردسر ؛ بدون نیاز به وسایل اضافی و مطمئن را میدهد که هارد های اینترنال به خاطر ساختار خود همچین قابلیت هایی را ندا رند. البته اگر شما نیاز به حرکت دادن آن ندارید مطمئنا اینترنال انتخاب بهتری است ؛ اما زمانی که بحث جابجایی آن پیش میآید وضعیت فرق میکند. اصولا هر چیزی برای یک امر خواص تولید و عرضه شده است ؛ به همین دلیل هرچند از فضای Usb flash خود میتوانید به عنوان رم و از فضای ram خود به عنوان هارد استفاده کنید ولی کسی رم یا فلش نمیخرد که به آن عنوان ها استفاده کند.

با همه این تفاصیل شما استفاه کننده هستید و اختیار انتخاب با شماست. بنده هم با تمام وجود امیدوارم که هر انتخابی کردید ؛ به نحو احسن به شما پاسخگو باشد.
    موفق باشید

آقای کشاورز اگر مقدوره چند تا نام نرم افزار از این سری رو بگین بگردم واسه دانلود.
    خوب حالا با استفاده از کدوم نرم افزارها؟
    من که در همون پست نوشتم Acronis True Image!!
    در حال حاضر معروفترین این نرم افزارها همون Acronis True Image هست.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

اما امروز بعد از ظهر که رفتم می خوام یه دونه از همون اینترنال ها بگیرم چون خیلی راحت می شه اونها رو به اکسترنال تبدیل کرد با یه قالب که قیمتش هم زیاد نیست. یه اینترنال رو به راحتی می شه اکسترنال کرد اما یه اکسترنال رو هم می شه اینترنال کرد؟
    هاردهای External به طور معمول از مکانیزم هایی برای کاهش تاثیرات ضربه، و تکان های شدید استفاده می کنند، چون اساسا برای حمل و نقل ساخته شدند. این مورد در هاردهای Internal استفاده شده در لپ تاپ ها هم لحاظ میشه، ولی در هاردهای Internal مخصوص Desktop همچین مکانیزم هایی معمولا وجود نداره، و ممکنه با حمل و نقل و تکان های مکرر، به دستگاه آسیب برسه. در ضمن، هارد های External به صورت Hot Plug هستند، ولی این قابلیت برای هاردهای Internal فقط روی هاردهای SATA وجود داره.

کاربر دائمی آواتار Saeed.Masoumi
    محل زندگی
    نامعلوم

من که در همون پست نوشتم Acronis True Image!!
    در حال حاضر معروفترین این نرم افزارها همون Acronis True Image هست.
    این همون کار آپدیت بک آپرو انجام میده؟آخه این شرکت Acronis نرم افزار توی این زمینه ها زیاد داره این بخش آپدیت بک آپ خیلی جالبه می ریم واسه دانلود
    ---
    پ.ن:آقای کشاورز این بخش چون توی موتور های جستجو و غیر اعضا دیده نمیشه آیا میشه وارز اکتیویتی انجام داد ؟

منتظر تایید آدرس ایمیل

با تشکر از آقای کشاورز و تمامی دوستان به خاطر راهنمایی های مفید. برای من یکی که نهایت استفاده بود!.

این همون کار آپدیت بک آپرو انجام میده؟
    بله، این نرم افزار کارهای مختلفی انجام میده، و به مدل های مختلف میتونه براتون بک آپ تهیه کنه. یکی از مدل های بک آپ هم آپدیت بک آپ های موجود هست. شما می تونید موقع بک آپ براش تعیین کنید که آیا میخواید یک بک آپ جدید بگیرید، یا یکی از بک آپ های موجود را آپدیت کنید.

قابلیت های دیگه ایی هم داره، مثلا می تونید داده های بک آپ گرفته شده را روی دیسکی با پارتیشن های متفاوت بازیافت کنید. یا اینکه می تونید قبل از نصب یا اجرای یک برنامه، از سیستم یک Image سریع بگیرید، و اگر از اون برنامه خوشتان نیامد، یا به هر دلیلی براتون مشکل ایجاد کرد، به سرعت کل وضعیت سیستم تان را به حالت قبل از اجرای اون برنامه برگردونید.

شرکت Acronis تخصصش همین موارد هست. اکثر نرم افزارهایی هم که شرکت های تولید کننده هارد دیسک برای اینگونه امور ارائه می کنند، از موتور Acronis استفاده می کنند.

پ.ن:آقای کشاورز این بخش چون توی موتور های جستجو و غیر اعضا دیده نمیشه آیا میشه وارز اکتیویتی انجام داد ؟
    نه، همچین امکانی در این تالار وجود نداره.

منتظر تایید آدرس ایمیل

یکی از مدل های بک آپ هم آپدیت بک آپ های موجود هست. شما می تونید موقع بک آپ براش تعیین کنید که آیا میخواید یک بک آپ جدید بگیرید، یا یکی از بک آپ های موجود را آپدیت کنید.
    خوب اگه این طوریه فرضا اگه قبلا از فایلی با نامی بک آپ گرفته شده اما الآن اون فایل حذف شده و به جاش یکی دیگه با همون نام اومده ، در این صورت چه کار می کنه؟ قبلی رو نگه می داره یا جدید رو؟ یا هر دو رو؟

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

خوب اگه این طوریه فرضا اگه قبلا از فایلی با نامی بک آپ گرفته شده اما الآن اون فایل حذف شده و به جاش یکی دیگه با همون نام اومده ، در این صورت چه کار می کنه؟ قبلی رو نگه می داره یا جدید رو؟ یا هر دو رو؟
    هر دو رو نگه میداره.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •