صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 93

نام تاپیک: از چه اينترنتي استفاده مي كنيد؟!

نقل قول: از چه اينترنتي استفاده مي كنيد؟!

سلام
    من اصلا اینترنت ندارم! واسه Dial Up که هزینه ام رفت بالا به زور دادم.
    الآن بعضی وقت ها میام کافی نت و کارم رو انجام میدم. همین الآن هم دارم از کافی نت مطلب میذارم.
    -------
    اونایی که دارن به جای من حال کنن.

یه سوال : چرا اینقدر سرعت اونجا بالاست؟ مگه شهر شما به جایی ؛ شبکه ای ؛ کابلی چیزی به طور مستقیم وصله که این سرعت رو دارید؟
    نه؛ سرعت توی لاهیجان از اوایل تیر ماه سال 88 افزایش پیدا کرد، و من اون رو گذاشتم به حساب نبود کاربر کافی در شهر لاهیجان، و ایجاد نوعی تبلیغ. این مسئله افزایش سرعت همینطور تا الان ادامه پیدا کرد.

در شهر رشت، تا 6 -7 ماه پیش هم، هم هزینه ایی که کاربران همین ISP (اندیشه سبز) در شهر رشت پرداخت می کردند، از لاهیجان بیشتر بود، هم سرعت شان محدود بود، یعنی 128 همان 128 بود، نه بیشتر. البته در آن زمان ParsOnline در شهر رشت (نه کل استان) سرعت بالاتری ارائه می کرد (یعنی مثلا به 128 سرعتی در حدود 256 می داد). اما از 6 -7 ماه قبل به این طرف، ظاهرا اینها رقابتشان بیشتر شد؛ هم قیمت ها را کاهش دادند، هم یک دفعه سرعت ها به شکل چشمگیری افزایش پیدا کرد. من تصور می کردم که نهایتا یکی دو ماه، محض رو کم کنی، این کار رو بکنند، ولی همچنان این روند ادامه داره، و از 6 - 7 ماه پیش تا الان، شما توی رشت می تونید با گرفتن سرویس از اندیشه سبز یا پارس وی (نماینده ParsOnline)، با پرداخت هزینه 128، سرعت بالای 512 داشته باشید. البته در این زمینه پارس وی سرعت هاش محدودیت بیشتری داره، و ظاهرا در برخی مناطق مخابراتی رشت هست، نه همه مناطق آن؛ ولی اندیشه سبز ظاهرا هم سرعت های بالاتری ارائه میکنه (مثل همون 2400 کیلوبیت)، هم مناطق مخابراتی بیشتری را با این سرعت بالا مستفیض کرده! هر دو شرکت فوق در ساعات 1 تا 6 صبح خدمات رایگان ارائه می کنند. البته الان مدتی هست که دیگه مثل سابق نیست، و حدود ساعت 1 تا 2:30 شب من کاهش سرعت محسوسی رو تجربه می کنم.

در هر حال، فعلا به رشتی ها خوش میگذره، به ما هم در لاهیجان بد نمیگذره؛ هر چند چند روزی هست که زیاد با افت سرعت حتی در طول روز مواجه میشم.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    corniche street

نقل قول نوشته شده توسط حامد مصافی مشاهده تاپیک
    اگر قرار بود من ماهي 47 تومن پول بدم اينترنت رو بالكل ميبوسيدم ميذاشتم كنار :D
    ولی خب نامحدوده.

ADSL 256 k
    دانلود نامحدود
    ماهی 28000 تومان
    سرعت دانلود تقریبا بین 28 تا 30 کیلو متغییر

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    در هر حال، فعلا به رشتی ها خوش میگذره، به ما هم در لاهیجان بد نمیگذره؛ هر چند چند روزی هست که زیاد با افت سرعت حتی در طول روز مواجه میشم.
    انصافا توی رشت خوبه ! البته فکر کنم به محدوده ها هم ربط داشته باشه ، چند تا از دوستانم هم سرویس ADSL رو از همون شرکت اندیشه گرفتن ولی سرعتشون معمولا از سرویس من کمتره ، یک مدت نمی دونم چی شده بود که 1 شب به بعد هم سرعت حدود 300 بود ! ، البته حدود 300 برای یک سرور خوب ، مثلا دانلود از سرور سایت مایکروسافت بود ، من 256 می گرفتم سرعت میشد حدود 150 تا 180 ، الآن که 128 می گیرم معمولا سرعت بالای 150 و حدود 200 هست و در حالت های ایده آل هم حدود 260 یا 300 هست ... !!

اگر سرعت دانلود به صورت بیت محاسبه بشه واقعا خیلی کم هست ، برای سرویس 128 کیلوبیت سرعت دانلود می شه 16 که عملا فرقی با دایل آپ نمی کنه ! ، ولی خوب مزیتهای ADSL با DialUp قابل مقایسه نیست !

نقل قول نوشته شده توسط arsp_2004 مشاهده تاپیک
    ADSL 256 k
    دانلود نامحدود
    ماهی 28000 تومان
    سرعت دانلود تقریبا بین 28 تا 30 کیلو متغییر
    دانلود نامحدود با ماهی 28 تومن خیلی عالیه ولی خوب سرعتش کمه ... ! ، اینجا 256 نامحدود حدود 120 هزار تومن هست ولی خوب سرعتش بیش از 100 یا 150 کیلوبایت هست ...
    فکر نمی کردم وضع شهر رشت توی سرعت اینقدر خوب باشه ... !!!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند

سلام
    تصویری از اتصال به اینترنت من در منزل (54 مگ بر ثانیه ) و در محل کار هم مانند همینه
    برای آبونمان منزل ماهی همراه پول تلفن 35 یورو پول میدم و 24 ساعته هم هست.
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

نقل قول نوشته شده توسط Hossein Bazyan مشاهده تاپیک
    سلام
    تصویری از اتصال به اینترنت من در منزل (54 مگ بر ثانیه ) و در محل کار هم مانند همینه
    برای آبونمان منزل ماهی همراه پول تلفن 35 یورو پول میدم و 24 ساعته هم هست.
    اون سرعت شبکه داخلی شماست که خیلی هم کمه.
    باید 108 یا 162 یا +200 باشه.

من دیال اپ استفاده میکنم. :| مثکه تنها کس شدم که دیال اپی هستم! :|

هزینه هم دوماه با پول تلفن خونه با هم معمولا 18 هزارتومن میشه.
    اگر دقیقتر حساب کنیم شاید دوماه اینترنت من بشه 8-10 هزارتومن.

سرعتم معمولاً خوبه (البته خب معلومه ADSLسرعتش بهتره:d) برای دانلود بالای 10 گیگ بدون نرم افزار از خونه استفاده نمیکنم میرم کافی نت کتابخونه که ساعتی 400 هست سرعتشم خوبه.

من ADSLدوست دارم ولی بااین قیمتها که شما گفتید به نظرم به صرفه نیست زیاد!

مثلا الان من دوماه میدم 8-10 هزار حالا برم یه ADSLبگیرم ماهی .... فلان؟!
    ----

راستی اینکه می گند ماهی فلان گیگ برای ADSL یعنی چطوری کم میشه این مقدار؟ به ازای هر لود صفحه س ؟یا فقط دانلود؟ بستگی به شرکتش داره؟چطوری هست هر کسی چیزی میگه...

برای دانلود بالای 10 گیگ بدون نرم افزار از خونه استفاده نمیکنم
    یعنی برای دانلود زیر 10 گیگ از Dial-up استفاده می کنید؟!!!
    راستی اینکه می گند ماهی فلان گیگ برای ADSL یعنی چطوری کم میشه این مقدار؟ به ازای هر لود صفحه س ؟یا فقط دانلود؟ بستگی به شرکتش داره؟چطوری هست هر کسی چیزی میگه...
    هر نوع نقل و انتقال داده؛ یعنی هر چیزی که Send یا Receive کنید، لحاظ میشه. البته بعضی شرکت ها بعضی از ساعات روز رو به حساب نمیارند، مثلا اگر از 1 شب تا 6 صبح با فلان شرکت وصل بشید، از حجم ماهیانه تان کم نمیشه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

54 مگ بر ثانیه
    همانطور که دوستان گفتند، اون سرعت شبکه Wirelessتون هست، نه سرعت اتصال به اینترنتان.

باید 108 یا 162 یا +200 باشه.
    نه، بستگی به نوع استاندارد مورد پشتیبانی داره. در اتصال های 802.11g حداکثر سرعت همون 54Mb/s هست. در اتصال های 802.11n حداکثر سرعت 300Mb/S هست. ایشون ظاهرا از 802.11g استفاده می کنند.

نقل قول نوشته شده توسط Mahmood_N مشاهده تاپیک
    فکر نمی کردم وضع شهر رشت توی سرعت اینقدر خوب باشه ... !!!
    خوب چیه عزیز من وضعیت شما با این تفاصیل بهترینه و دارین رویایی زندگی میکنین (با آب هوای شمال و منظره های ناب و دوست داشنتی و بدور از دود و دم و سر صدا و... فقط همین اینترنت بهشتی رو کم داشتین تا بهشتتون کامل بشه...)باور کنید از ظهر تا الان به هرکی تو شیراز میگم " تو شمال 128 میگیرن 2500 استفاده میکنن" مثل دیوونه ها یه چند دقیقه نگام میکنه بعد میگه " چی تو" شد!؟ این سرعت اینترنت شما شده خبر دست اول اینجا ؛ همش اینو میشنیدم "آمو خوش به حالشون"... واقعا .

خوب چیه عزیز من وضعیت شما با این تفاصیل بهترینه و دارین رویایی زندگی میکنین (با آب هوای شمال و منظره های ناب و دوست داشنتی و بدور از دود و دم و سر صدا و... فقط همین اینترنت بهشتی رو کم داشتین تا بهشتتون کامل بشه...)
    نه بابا اونطوریام نیست ، تازه 2 روزه که بعد از 10 روز بارندگی و هوای ابری وسط بهار تازه هوا آفتابی شده ، دیگه داشتم افسردگی می گرفتم ، هر جایی شرایط خاص خودش رو داره ، شاید برای شما جاهای سرسبز گیلان و مازندران و ... جالب باشه ولی برای من خیلی هم جالب نیست و خیلی جاهای دیگه رو به طبیعت و درخت و جنگل و این چیزها ترجیح میدم !
    ولی در مورد اینترنت با آمارهایی که دوستان گفتن فکر کنم بهترین سرویس رو شرکت اندیشه در رشت میده ... !

موفق باشید ...

کلاسیک همارا استفاده میکنم که اولش 20 گیگ حجم میگیرم واسه 3 ماه و با حدود 5 - 10 گیگ هم شارژ تو همین سه ماه !!
    فقط واسه وبگردی !

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Earth

ببینم توی اتریش شما از دلار استفاده می کنین. من فکر می کردم اونجا از یورو استفاده می کنن.
    کاملا درسته , واحد پول اینجا یورو هست. ولی درواقع هم دلار و هم یورو در دست مردم هست و به صورت عادی میشه هردوی اونها رو خرج کرد.
    مثلا به مارکت که میرید و خرید میکنید , یه صد دلاری میدید با یه 20 یورویی . خیلی عادی بقیه پول رو به یورو پس میگیرید. همه جا هم نرخ دلار و یورو به صورت لحظه ای وجود داره , حتی توی آرایشگاه یا یه مغازه کوچیک نان فروشی.

adsl 128 ماهی 14هزارتومن

یعنی برای دانلود زیر 10 گیگ از Dial-up استفاده می کنید؟!!!
    :D:p
    شرمنده منظورم مگ بود! ;;)

هر نوع نقل و انتقال داده؛ یعنی هر چیزی که Send یا Receive کنید، لحاظ میشه. البته بعضی شرکت ها بعضی از ساعات روز رو به حساب نمیارند، مثلا اگر از 1 شب تا 6 صبح با فلان شرکت وصل بشید، از حجم ماهیانه تان کم نمیشه.
    ممنونم ازتون :)

چطوری میتونم دقیقا بفهمم چه مقدار فضا برای من کافیه؟
    مثلا من زیاد دانلود ندارم اکثردانلودهام زیر50مگ هست ...بیشتر وب گردی میکنم...
    ماهی یک گیگ برام خوبه؟یا کمه؟

کاربر دائمی آواتار hossein71
    محل زندگی
    خونمون-اتاقم-روبروی مانیتور

سلام دوستان عزیز
    من تقریبا 1 ماهه 128 از مخابرات گرفتم نامحدود(ماهی 10 هزار تومان).خوبه

معمولا ISPها در سایت خودشان این امکان رو به شما میدن که ببینید چقدر از فضای اختصاص داده شده به خودتان را استفاده کردید. کافیه یکی دو بار یک سرویس بگیرید (مثلا یک سرویس 3 یا 4 گیگ در ماه)، و ببینید چقدر از اون رو در هر ماه استفاده می کنید.

مثلا من زیاد دانلود ندارم اکثردانلودهام زیر50مگ هست ...بیشتر وب گردی میکنم...
    ماهی یک گیگ برام خوبه؟یا کمه؟
    وقتی سرویس ADSL بگیرید ، دانلود هاشتون هم بیشتر و حجیم تر میشه !
    یک گیگ خیلی کمه !
    البته همونطور که جناب کشاورز گفتن بهتره یک بار مثلا 2 یا 3 گیگ بگیرید و برای ماه های بعدی حجم مناسب رو انتخاب کنید ...

کاربر جدید آواتار rezamoini
    محل زندگی
    اهواز

همسایه بالا سری ما از طریق اینترنت نون میخوره
    برا همین همیشه یه اینترنت مشتی داره
    منم با وایرلس لپ تاپم تا پارک روبه رو خونمونم وصلم
    خوبیش اینه که واقعا معنای وایرلس رو میفهمم
    در ضمن ماهی ۲۰ تومن میدم برای سرعت دانلود 50kb و نا محدود
    یکم هزینش زیاده ولی به امکاناتش می ارزه

کاربر دائمی آواتار CYCLOPS
    محل زندگی
    یه ایران / یه تهران / یه شهرک اکباتان

من تقریبا یه سالی میشه ADSL استفاده میکنم
    128
    ماهی 13 تومن
    یه مدت از سرویس های 4 ساعت در روز استفاده میکردم چون اون موقع ها دانلود زیاد داشتم (راحت ماهی 20 گیگ به بالا دانلود داشتم) و از طرفی بیش از 4 ساعت هم خونه نبودم که بخوام پای کامپیوتر بشینم الان که دیگه همون 4 ساعت هم وقت نمیکنم برای همین یه ماهه از همین حجمی های مزخرف گرفتم (3 گیگ در ماه) که تکون میخوری تموم میشن ولی برام کافیه .

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط hossein71 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان عزیز
    دوست عزیز سرعت دانلودت چنده ؟
    از کجا برای اینترنت مخابرات اقدام کردی ؟؟ (سایتی چیزی داره برای ثبت نام؟)
    یعنی هم حجم نامحدود هست و هم زمان استفاده ؟؟
    فقط 10 هزار تومن ؟؟
    اینجوری که مخابرات همه شرکت ها رو ورشکست میکنه
    کسی از دوستان در مورد این اینترنت های مخابرات اطلاع دقیقی داره ؟؟
    آخرین ویرایش به وسیله CYCLOPS : چهارشنبه 12 خرداد 1389 در 06:17 صبح

منم از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم . 128 با سه گیگ دانلود . تازه آخر ماه اضاف هم میارم . چون خیلی دانلود ندارم . بیشتر اوقاتی هم که وصل میشم میام داخل همین سایت . در کل خیلی خوبه و من که راضی هستم . ماهیانه 15000 تومن .

نقل قول نوشته شده توسط Netsky مشاهده تاپیک
    منم از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم . 128 با سه گیگ دانلود . تازه آخر ماه اضاف هم میارم . چون خیلی دانلود ندارم . بیشتر اوقاتی هم که وصل میشم میام داخل همین سایت . در کل خیلی خوبه و من که راضی هستم . ماهیانه 15000 تومن .
    سلام
    سرعت دانلود چنده؟؟
    افت سرعت داره؟؟
    مودم رو چند خریدی؟؟

سرعت دانلود چنده؟؟
    16 کلیوبایت بر ثانیه .
    افت سرعت داره؟؟
    نه . افت سرعت نداره .
    مودم رو چند خریدی؟؟
    دو نوع مودم داره . واسه جاهایی که سیگنال ضعیف نباشه ، مودم داخلی میدن . واسه جاهایی که سگینال ضعیف باشه مودم فضای باز میدن .
    مودم داخلی : 110 هزار تومن .
    مودم فضای باز : 220 هزار تومن .
    به نظر من که خیلی خوبه . قطع شدن و اینجور چیزا هم نداره . نیازی به خط تلفن هم نداره . موقعی هم که میخاد وصل بشه حدودا 1 دقیقه کار داره . طرف میاد مودم رو وصل میکنه به برق و میزنتش به کارت شبکه و خدافظ .

نقل قول نوشته شده توسط Netsky مشاهده تاپیک
    16 کلیوبایت بر ثانیه .

نه . افت سرعت نداره .

دو نوع مودم داره . واسه جاهایی که سیگنال ضعیف نباشه ، مودم داخلی میدن . واسه جاهایی که سگینال ضعیف باشه مودم فضای باز میدن .
    مودم داخلی : 110 هزار تومن .
    مودم فضای باز : 220 هزار تومن .
    به نظر من که خیلی خوبه . قطع شدن و اینجور چیزا هم نداره . نیازی به خط تلفن هم نداره . موقعی هم که میخاد وصل بشه حدودا 1 دقیقه کار داره . طرف میاد مودم رو وصل میکنه به برق و میزنتش به کارت شبکه و خدافظ .
    برای دانلود نمی ارزه

برای دانلود نمی ارزه
    واسه دانلود فایل های گردن کلفت خوب نیست ، ولی فایلهای 200 تا 300 مگابایت هم من باهاش دانلود کردم .
    سرعت بالاتر هم میده ، البته به کاربرای مجاز . یعنی سرعت های بالاتر نامه از محل کار یا دانشگاه میخاد .

کاربر دائمی آواتار YourWorldToday
    محل زندگی
    مشهد - قم - قزوین

سلام تو منطقه ما دو شرکت هستش که اینترنت ADSL میده یکیش صبانت هستش و دیگر شاتل
    من از صبا حدود دو سالی هستش که استفاده می کنم -
    128 سه ماه با حجم ترافیک 9 گیگ = 39500
    شبا هم از ساعت 3 تا 7 هم دانلود رایگان داره البته با کمی دستکار در ارتباط میشه تا 7:40 هم از شبانش استفاده کرد.
    اگر سرور سرعت خوب باشه تا 200 هم میشه دانلود کرد ولی این حالت در زمانی هستش که از اکانت روزانه استفاده می کنم
    به هر حال بد نیست.

البته با کمی دستکار در ارتباط میشه تا 7:40 هم از شبانش استفاده کرد.
    ای کلک . ایرانی جماعت همیشه یه راهی واسه هر کاری که بخاد بکنه ، پیدا میکنه .

لطفا دقت کنید تا شاید بتونید کمکم کنید
    خوشحالم از این که می‌بینم یه جایی پیدا شد تا بتونم درد دل کنم
    من به دلیل pcm بودن تلفن نمی‌تونم ADSL بگیرم.
    از وایمکس هم نمی‌تونم استفاده کنم چون خارج از محدوده تحت پوشش هستم.
    wireless
    هم نمی‌تونم استفاده کنم چون رو پشت‌بام دید نداره
    جالب اینجاست که تو تهران حدودا مرکز شهر هم هستم
    با dial-up روزی حدود ۵ ساعت کانکت میشم که هزینه بالایی داره ولی من حاضرم دو برابرش هزینه کنم به جاش سرعت ۱۲۸ ADSL رو داشته باشم و این همه دردسر نکشم که به اینترنت وصل بشم.
    نمی‌دونم دیگه چی کار کنم حالا اینجا کسی پیشنهادی نداره؟

نقل قول نوشته شده توسط mirmousavi.m مشاهده تاپیک
    لطفا دقت کنید تا شاید بتونید کمکم کنید
    خوشحالم از این که می‌بینم یه جایی پیدا شد تا بتونم درد دل کنم
    از وایمکس هم نمی‌تونم استفاده کنم چون خارج از محدوده تحت پوشش هستم.
    wireless
    هم نمی‌تونم استفاده کنم چون رو پشت‌بام دید نداره
    با dial-up روزی حدود ۵ ساعت کانکت میشم که هزینه بالایی داره ولی من حاضرم دو برابرش هزینه کنم به جاش سرعت ۱۲۸ ADSL رو داشته باشم و این همه دردسر نکشم که به اینترنت وصل بشم.
    نمی‌دونم دیگه چی کار کنم حالا اینجا کسی پیشنهادی نداره؟
    خونتون رو عوض کنین و برین یه ذره اون ور تر
    جدای از شوخی، من از نرخ و سرعت اینترنت سیم کارت ایرانسل خبر ندارم. چطوره از اینترنت موبایل استفاده کنین؟ و وصلش کنین به کامپیوتر؟

نقل قول نوشته شده توسط avif.rfa مشاهده تاپیک
    خونتون رو عوض کنین و برین یه ذره اون ور تر
    جدای از شوخی، من از نرخ و سرعت اینترنت سیم کارت ایرانسل خبر ندارم. چطوره از اینترنت موبایل استفاده کنین؟ و وصلش کنین به کامپیوتر؟
    اتفاقا همین فکر تو ذهنمه و لپتاپم هم سیم‌کارت می‌خوره
    دنبال یه برنامه برای اتصال به اینترنت تولینوکس هستم و همین الان هم یه پست میدم :دی
    اگه اطلاعاتی داری ممنون می‌شم بگی...

به مرکز مخابراتی خودتون مراجعه کردید؟ قاعدتا در صورتی که خط تان PCM باشه، با درخواست شما، باید مشکل را برطرف کنند.

اگر تهران هستید، یک انتخاب میتونه همون Wimax باشه. نیازی به دید داشتن نداره.

اگر سرور سرعت خوب باشه تا 200 هم میشه دانلود کرد
    کیلو بایت یا کیلوبیت ؟؟

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    به مرکز مخابراتی خودتون مراجعه کردید؟ قاعدتا در صورتی که خط تان PCM باشه، با درخواست شما، باید مشکل را برطرف کنند.

اگر تهران هستید، یک انتخاب میتونه همون Wimax باشه. نیازی به دید داشتن نداره.
    اگه بخام داستان خودم و اینترنتم رو بگم یه داستان طولانی میشه ولی لازمه بگم که تو یک سال اخیر ۳ دفعه نامه درخواست به مخابرات دادم و هیچ مشکلی حل نشد.
    از وقتی که وایمکس هم راه افتاد تا حالا حدودا ۲۰ دفعه‌ای زنگ زدم بهشون ولی اینجا رو پوشش نمی‌دن...
    خلاصه راه‌هایی که داری میگی رو خیلی وقت پیش امتحان کردم.

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط hossein71 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان عزیز
    نقل قول نوشته شده توسط CYCLOPS مشاهده تاپیک
    دوست عزیز سرعت دانلودت چنده ؟
    از کجا برای اینترنت مخابرات اقدام کردی ؟؟ (سایتی چیزی داره برای ثبت نام؟)
    یعنی هم حجم نامحدود هست و هم زمان استفاده ؟؟
    فقط 10 هزار تومن ؟؟
    اینجوری که مخابرات همه شرکت ها رو ورشکست میکنه
    کسی از دوستان در مورد این اینترنت های مخابرات اطلاع دقیقی داره ؟؟
    کسی از دوستان در این مورد اطلاعی نداره ؟؟

کاربر دائمی آواتار amirferdowsi
    محل زندگی
    تهران

من از سرویس 128 کیلوبیت با 3 گیگ پهنای باند ، وایمکس( ایرانسل ) استفاده میکنم .
    هزینه ماهیانه 15000 تومان
    تو این چند ماه هم نشده که 3 گیگ پهنای باند تموم بشه .

سرعتشم خوبه و تاحالا مشکلی نداشتم .

من هم دیگه اینترنت دارم
    بعد از پست قبلی سعی کردم از اینترنت همراه اول و ایرانسل استفاده کنم و الان خارج از تهران جایی که حتی تلفن هم نیست دارم از اینترنت با سرعت ۶KiB/s تا 11KiB/s استفاده می‌کنم.
    در حال حاضر گوشی رو با کابل به لپ‌تاپ وصل کردم و از اینترنت همراه اول استفاده می‌کنم هزینه همراه اول برای یک ماه به صورت نا‌محدود ۱۰۰۰۰ تومان هست که فکر می‌کنم برای کسی مثل من خیلی خوبه
    اطلاعات بیشتر رو می‌تونید از اینجا بخونید...
    در چند روز آینده روش‌های دیگه‌ای رو هم توضیح می‌دم...

کاربر دائمی آواتار REZAsys
    محل زندگی
    In our fragile World ------ در دنیای شکننده ی ما

از چه اينترنتي استفاده مي كنيد؟!
    از اینترنت خونمون.....:دی
    من از 128 بدردنخور مخابرات فلان فلان شده استفاده میکنم........

نقل قول نوشته شده توسط mirmousavi.m مشاهده تاپیک
    هزینه همراه اول برای یک ماه به صورت نا‌محدود ۱۰۰۰۰ تومان هست که فکر می‌کنم برای کسی مثل من خیلی خوبه
    با خط اعتباری یا دائمی؟
    از بسته یا تعرفه خاصی استفاده کرده اید؟به صورت نامحدود؟
    میشه یکم بیشتر توضیح بدید ؟
    چون بنده هم شرایط شما رو دارم
    با تشکر

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •