نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: عکس ها ی گرد همایی نمایشگاه کتاب 89

عکس ها ی گرد همایی نمایشگاه کتاب 89

سلام به همه ی دوستان

تشکر می کنم از دوستان خوبم Pr0grammer ومهدی قربانی وwhitehat و اقای مهندس علی ایازی(نام کاربری ایشون یادم نیست) و 2 دوست دیگر که مهمان سایت بودن

اقا کل نفراتی که امدن تو گرهمایی همین ها بودن

چند انتقاد نیز وجود داره که به امید خدا بعدن بهش پرداخته می شه
    آخرین ویرایش به وسیله r00tkit : پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389 در 10:07 صبح
    Kernel Mode Developer
    RootKitSMM@Yahoo.com

نقل قول: عکس ها ی گرد همایی نمایشگاه کتاب 89

آقای کشاورز و آقای صادقیان و من هم بودیم اما چون دوستان رو نمیشناختیم قسمت نشد دیداری باهاشون داشته باشیم .

سلام.ماهم دوربین داشتیم ولی چون نفرات خیلی زیاد !! بودیم تو عکس جا نشد دیگه عکس نگرفتیم.!

نقل قول نوشته شده توسط geek1982 مشاهده تاپیک
    سلام به همه ی دوستان

تشکر می کنم از دوستان خوبم Pr0grammer ومهدی قربانی وwhitehat و اقای مهندس علی ایازی(نام کاربری ایشون یادم نیست) و 2 دوست دیگر که مهمان سایت بودن

اقا کل نفراتی که امدن تو گرهمایی همین ها بودن

چند انتقاد نیز وجود داره که به امید خدا بعدن بهش پرداخته می شه

یکی از عکس ها فقط دست من بود (زمانی که دو نفر بودیم)ان رو قرار می دم بقیه هم دست دوستانه
    خوب آدم های توی عکس رو معرفی میکردی، کدومشون کدومه؟
    عکاس کیه؟

خوب آدم های توی عکس رو معرفی میکردی، کدومشون کدومه؟
    عکاس کیه؟
    سمت چپی جناب ! Pr0grammer هست ( از دوستان بنده ! ) و سمت راستی هم احتمالا جناب geek1982 ، عکاس هم احتمالا غریبه هست ، چون اشاره شد که دو نفر بودن ...
    البته فزولی نباشه ! ، چون می شناختم گفتم !

کاربر تازه وارد آواتار Ali_Prodes
    محل زندگی
    تهران

با سلام به دوست خوبم (geek1982) و دیگر دوستان

بنده هم از دیدار شما کلی استفاده کردم و مسرور شدم T باشد که این گونه گردهمایی ها با

حضور بیشتر دوستان گلم گرم تر و پربارتر بشه ، باتشکر علی ایازی (Ali_Prodes)

نقل قول نوشته شده توسط SilverSoft مشاهده تاپیک
    آقای کشاورز و آقای صادقیان و من هم بودیم اما چون دوستان رو نمیشناختیم قسمت نشد دیداری باهاشون داشته باشیم .
    نیاز نبود کسی کسی رو از قبل بشناسه مگه از قبل مکان و زمان معلوم نبود ؟؟

من و اقای pr0gramer از ساعت 2:30 تو مکان مورد نظر بودیم تا ساعت 5:30 و چون بنده (و بقیه ی دوستان) هم اقای صادقیان رو می شناسم هم اقای کشاورز رو این دوستان رو ندیدیم یا احتمالا نبودن
    آخرین ویرایش به وسیله r00tkit : شنبه 18 اردیبهشت 1389 در 23:19 عصر
    Kernel Mode Developer
    RootKitSMM@Yahoo.com

من و اقای pr0gramer از ساعت 2:30 تو مکان مورد نظر بودیم
    مکان مورد نظر کجا بود؟! اونجایی که ما روی نقشه مشخص کرده بودیم که تبدیل شده بود به یک رواق جدید، و کل اون منطقه تا مناره های مصلی با استفاده از موانعی از کل نمایشگاه جدا شده بود، و کارگران در حال کار در آن منطقه بودند!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    مکان مورد نظر کجا بود؟! اونجایی که ما روی نقشه مشخص کرده بودیم که تبدیل شده بود به یک رواق جدید، و کل اون منطقه تا مناره های مصلی با استفاده از موانعی از کل نمایشگاه جدا شده بود، و کارگران در حال کار در آن منطقه بودند!
    تنها جایی که به ادرس اقای بهروز راد شبیه بود این جا بود(پس این جا می شد مکان مورد نظر)

که به جز ما 5-6 نفر عضو سایت 4 نفر دیگه هم که مهمان سایت بودن یه این مکان امده بودن

Kernel Mode Developer
    RootKitSMM@Yahoo.com

تنها جایی که به ادرس اقای بهروز راد شبیه بود این جا بود(پس این جا می شد مکان مورد نظر)
    من از ساعت 2:45 تا حدودا 3:30 در همان مکان بودم. مدتی سر پا بودم، بعدش هم در همون مکان روی یک نیمکت رو به روی کانکس اورژانس نشستم. آدرس همون محل رو به آقای صادقیان دادم، و آقای صادقیان را هم در همان محل ملاقات کردم. همانجا هم مدتی دنبال چهره های آشنا گشتیم.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •