مشاهده دست آورد نظرسنجی: آیا از نرم افزارهای کرک شده روی سیستمتون استفاده می کنی

رای دهنده
35. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بله

33 94.29%
  • خیر

2 5.71%
صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 46 از 46

نام تاپیک: ما ، کپی رایت و باقی داستان

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

نقل قول: ما ، کپی رایت و باقی داستان

راه سوم و چهارمی هم وجود داره ...
    اين راهها زماني امكان پذيره كه راه اول رو عملي كرده باشي. شما وقتي سيستم عامل يا ويندوزت كرك شده هست بقيه اش چه دليلي داره اصل باشه؟

درسته که ایران تحریمه و نمی تونیم با خیلی از شرکتها ارتباط تجاری داشته باشبم ولی خیلی از شرکتها هم هستن که مشمول تحریم نیستن...
    اكثر شركتهايي كه برنامه نويسها به برنامه هاي اون شركتها نياز دارند تحريم اند.
    من اگه نرم افزار ويژوال استاديو نداشته باشم، آنتي ويروس اصل رو اگه 1 تومن هم بدن نميگيرم چون به دردم نميخوره.

یه تعدادی از دوستام هستن که با notepad کد سی شارپ می نویسن و با csc که توی فریم ورکه کامپایلش می کنن . ...درسته خیلی سخته ولی برنامه هاشون واقعا شاهکاره ..
    مطمئن باشيد اگه ميخواستيم به اين صورت برنامه بنويسيم، الان نه شما اينجا بوديد و نه من. الان كه اكثر دوستان برنامه نويس جمعشون اينجا جَمعه بخاطر بركت VS و CodeGear و ... بوده ...

ولی دوست من ... برای مثال نرم افزار همکاران سیستم رو نیگا کن .. یا نرم افزارهای شرکت مروارید ...چرا با وجود این همه انتقاد و کمی و کاستی اونا موفق بودن و ما همش داریم غر می زنیم ؟
    دليل موفقيت اونها بخاطر اين بوده كه زمان بيشتري رو صرف نوشتن قفل نرم افزار كردند تا خود نرم افزار.

---------------------------
    گذشته از اينها همونطور كه گفتم اين قانون زماني عملي خواهد شد كه:
    1. مشكلات تحريم برداشته بشه
    2. خود مردم تصميم به تغيير بگيرند
    در غير اين صورت امكانش نيست.

شما به گفته خودتون ميتونيد از طريق دوبي نرم افزاري رو بخريد، آيا اين امكان براي همه وجود داره؟
    حالا بر فرض كه خريديد، آيا ميتونيد جبرانش كنيد؟ VS نزديك 11 هزاردلاره، يعني در حدود 22 تا پروژه نسبتاً سنگين. (البته بعضي از دوستان به شدت قيمت بازار رو خراب كردند)

شما تا چندسال بعد ممكنه اين مقدار پول رو جبران كنيد؟ من فكر ميكنم كه جبران كردنش يه رؤيا باشه.
    به نظرم فعلا همه چي مشكل داره.
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

کاربر تازه وارد آواتار giootin_tiz
    محل زندگی
    شاهرود

خوبه که کپی رایت بهترین چیز دنیاست

کاربر دائمی آواتار #target
    محل زندگی
    استان گلستان

در ایران کیی رایت نباشه بهتره . چرا ؟؟؟
    بنده الان اوبونتو نصب کردم که به حسا ب دیگه کرک استفاده نکنم
    اما وقتی میبینم یک Flash Player ساده را نمی توانم دانلود کنم و تحریم هست یس ...
    می گم :‌بهتره که بر گردم به همون ویندوز و همه برنامه ها رو کرک کنم و نصب کنم
    به من Flash Player نمی دهند . عیبی ندارد من میام و Creative Suite Master را نصب می کنم
    مگه کاربران ایرانی چه گناهی کردند که حق استفاده از Flash Player و Google Tools و SourceForge و Sun و... را ندارند
    سزای این شرکت ها این است که نرم افزارشان را کرک کنی و استفاده کنی و بهشان بخندی
    یس با این وضعیت فکر کنم بهتره تا خرخره سیستم رو یر از نرم افزار های کرک شده کنم

کاربر دائمی آواتار ricky22
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول نوشته شده توسط #target مشاهده تاپیک
    در ایران کیی رایت نباشه بهتره . چرا ؟؟؟
    بنده الان اوبونتو نصب کردم که به حسا ب دیگه کرک استفاده نکنم
    اما وقتی میبینم یک Flash Player ساده را نمی توانم دانلود کنم و تحریم هست یس ...
    می گم :‌بهتره که بر گردم به همون ویندوز و همه برنامه ها رو کرک کنم و نصب کنم
    به من Flash Player نمی دهند . عیبی ندارد من میام و Creative Suite Master را نصب می کنم
    مگه کاربران ایرانی چه گناهی کردند که حق استفاده از Flash Player و Google Tools و SourceForge و Sun و... را ندارند
    سزای این شرکت ها این است که نرم افزارشان را کرک کنی و استفاده کنی و بهشان بخندی
    یس با این وضعیت فکر کنم بهتره تا خرخره سیستم رو یر از نرم افزار های کرک شده کنم

به نظر منم اگه فقط واسه نرم افزاراي داخل كشور قانون كپي رايت اجرا بشه خوبه . ولي واسه نرم افزاري خارجي خيلي حال نميده . كدوم يكي از ماها حاضر واسه ويندوز خداتومن پول بده .
    البته شايد عده كمي حاضر باشن كه پول بدن .......

کاربر دائمی آواتار ricky22
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول نوشته شده توسط Netsky مشاهده تاپیک
    به نظر منم اگه فقط واسه نرم افزاراي داخل كشور قانون كپي رايت اجرا بشه خوبه . ولي واسه نرم افزاري خارجي خيلي حال نميده . كدوم يكي از ماها حاضر واسه ويندوز خداتومن پول بده .
    البته شايد عده كمي حاضر باشن كه پول بدن .......

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •