نمایش نتایج 1 تا 30 از 30

نام تاپیک: پول بهتره يا شهرت ؟؟؟

Question پول بهتره يا شهرت ؟؟؟

سلام دوستان عزيز .
    به نظر شما پول بهتره يا شهرت ؟؟؟
    دليل انتخابتون رو هم بگيد لطفا .

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

نقل قول: پول بهتره يا شهرت ؟؟؟

انتخاب سختیه، ولی به نظر من شهرت یه چیز دیگه است.
    البته کاملا بستگی به فرد و روحیاتش داره، ولی لذتی که تو شهرت نهفته است، تو ثروت گم شده... چه فایده پولدار باشی ولی کسی نشناستت؟؟!! معمولا پپولدارها سعی می کنن مشهور بشن... پس حتما بهتره دیگه!!

آره . درسته . به نظر منم شهرت خيلي حالش بيشتره . ولي خدا كنه شهرت به آدمي برسه كه جنبه ش رو داشته باشه .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

به نظر من اینا هر جفتشون همدیگه رو طلب میکنن ، شما پولدار میشی و بعدش دوست داری به شهرت برسی و یا زمانی که به شهرت رسیدی و دوست داری از این شهرت استفاده بکنی و پولدار بشی !
    در کل یه جورایی حلقه بینهایته !

کاربر دائمی آواتار ایمان اختیاری
    محل زندگی
    یه جای ایران عزیز

من اصلا از شهرت خوشم نمی یاد .. آدم یه جورایی دست و پاش برای هر کاری که دوست داره اناجم بده بسته می شه ... ولی وقتی پولدار باشی می تونی خیلی از آرزوهای خودت و بقیه رو ( بدون نیاز به شهرت) برآورده کنی ...
    بهتر فیلم true confessions of a hollywood sralet رو ببینی

کاربر دائمی آواتار battak
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول نوشته شده توسط imans62 مشاهده تاپیک
    من اصلا از شهرت خوشم نمی یاد .. آدم یه جورایی دست و پاش برای هر کاری که دوست داره انجام بده بسته می شه ... ولی وقتی پولدار باشی می تونی خیلی از آرزوهای خودت و بقیه رو ( بدون نیاز به شهرت) برآورده کنی ...
    منم موافقم

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

من اصلا از شهرت خوشم نمی یاد .. آدم یه جورایی دست و پاش برای هر کاری که دوست داره اناجم بده بسته می شه ... ولی وقتی پولدار باشی می تونی خیلی از آرزوهای خودت و بقیه رو ( بدون نیاز به شهرت) برآورده کنی ...
    بهتر فیلم true confessions of a hollywood sralet رو ببینی
    شهرت داریم تا شهرت، اگه شما ستاره هالیود باشید خیلی وضع فرق می کنه تا اینکه یه مدل باشید. در مورد اول همه نه الزاما به خاطر شخص خودتون بلکه فقط و فقط به خاطر اینکه ستاره هستید، دور و برتون جمع می شوند ولی در مورد یه مدل که از طریق اینترنت و با بلاگ شخصی اش شهرت جهانی پیدا کرده، دوستان واقعی تر و بیشتری که فقط و فقط به خاطر خودش میخوانش پیدا می کنه.... این همون چیزیه که من دوست دارم....

محل زندگی
    یه جای ایران عزیز

نقل قول نوشته شده توسط LORD AELX مشاهده تاپیک
    شهرت داریم تا شهرت، اگه شما ستاره هالیود باشید خیلی وضع فرق می کنه تا اینکه یه مدل باشید. در مورد اول همه نه الزاما به خاطر شخص خودتون بلکه فقط و فقط به خاطر اینکه ستاره هستید، دور و برتون جمع می شوند ولی در مورد یه مدل که از طریق اینترنت و با بلاگ شخصی اش شهرت جهانی پیدا کرده، دوستان واقعی تر و بیشتری که فقط و فقط به خاطر خودش میخوانش پیدا می کنه.... این همون چیزیه که من دوست دارم....
    نمی دونم شاید .. ولی دو تا موضوع هست ...
    وقتی که مشهور باشی خب نمی تونی بری وسط پارک بستنی لیس بزنی ... پرستیژ کاریت می یاد پایین ... ولی اگه یه آدم معمولی باشی می تونی خیلی کارا انجام بدی ..
    البته بازم بستگی داره ...
    شهرت چه خوب و په بد باعث می شه یه عده آدم دور و برت پیدا بشن که فقط بخوان سوءاستفاده کنن ... شاید چیزی هم به اونا بماسه و حتی بدتر از شهرت شما در جهت منافع خودشون استفاده کنن .. اینا رو خودم تجربه کردم که دارم می گم ... نمی دونم شایدم به خاطر کارایی که کردم بیشتر دوست دارم توی سایه باشم تا توی آفتاب ... اون جوری اشراف بیشتری داری تا اینکه بیشتر روت اشراف داشته باشن و خب یه قدم جلوتری ... دوست واقعی هم حتی اگه یه دونه باشه کافیه ولی وقتی گیر آدم ناتو بیفتی و مشهور باشی نمی تونی اون جور که دلت می خواد و لایقشه باهاش برخورد کنی ( منظورم اینه که لهش کنی )

محل زندگی
    یه جای ایران عزیز

فقط و فقط به خاطر خودش میخوانش پیدا می کنه
    اینو جالب گفتی .. ولی کم آدم پیدا می شه که آدمو فقط و فقط به خاطر خودش بخوان ... چه وقتی که مشهور باشه چه وقتی که پولدار باشه چه وقتی که هیچکدوم رو نداشته باشه

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

نمی دونم شاید .. ولی دو تا موضوع هست ...
    وقتی که مشهور باشی خب نمی تونی بری وسط پارک بستنی لیس بزنی ... پرستیژ کاریت می یاد پایین ... ولی اگه یه آدم معمولی باشی می تونی خیلی کارا انجام بدی ..
    البته بازم بستگی داره ...
    شهرت چه خوب و په بد باعث می شه یه عده آدم دور و برت پیدا بشن که فقط بخوان سوءاستفاده کنن ... شاید چیزی هم به اونا بماسه و حتی بدتر از شهرت شما در جهت منافع خودشون استفاده کنن .. اینا رو خودم تجربه کردم که دارم می گم ... نمی دونم شایدم به خاطر کارایی که کردم بیشتر دوست دارم توی سایه باشم تا توی آفتاب ... اون جوری اشراف بیشتری داری تا اینکه بیشتر روت اشراف داشته باشن و خب یه قدم جلوتری ... دوست واقعی هم حتی اگه یه دونه باشه کافیه ولی وقتی گیر آدم ناتو بیفتی و مشهور باشی نمی تونی اون جور که دلت می خواد و لایقشه باهاش برخورد کنی ( منظورم اینه که لهش کنی )
    خوب شما هم نباید به هر کسی زیاد رو بدهید... من خودم حدود سه چهار سال مدل بودم، میدونم دقیقا چه حسی داره....

اینو جالب گفتی .. ولی کم آدم پیدا می شه که آدمو فقط و فقط به خاطر خودش بخوان ... چه وقتی که مشهور باشه چه وقتی که پولدار باشه چه وقتی که هیچکدوم رو نداشته باشه
    نه، هستند افرادی که اینطور باشند، حداقل تو آمریکا.... البته باید اضافه کنم که اکثرا به خاطر احساسات و نیازهای درونی شان چنین رفتارهایی را بروز می دهند ولی آنچه مسلم است اینست که حتی خودشان هم نمیدانند که چرا چنین کارهایی می کنند...

وقتی که مشهور باشی خب نمی تونی بری وسط پارک بستنی لیس بزنی
    آقا بستني ليس زدن وسط پارك كه مشكلي نداره . وقتي هم آدم مشهور ميشه ميتونه خيلي متواضع و خاكي رفتار كنه . شما يه جور ميگي كه خدايي نكرده انگار آدم ميخاد م*ش*ر*و*ب وسط پارك بخوره .
    به نظر من پرستيژ كاري يه جور مسئله ايه كه اگه يه خورده كمتر بهش توجه بشه و در اذهان گنده نشه آدم رو راحت ميزاره و به قول شما ميتوني بري توي پارك بستني ليس بزني .

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

نقل قول نوشته شده توسط Netsky مشاهده تاپیک
    آقا بستني ليس زدن وسط پارك كه مشكلي نداره . وقتي هم آدم مشهور ميشه ميتونه خيلي متواضع و خاكي رفتار كنه . شما يه جور ميگي كه خدايي نكرده انگار آدم ميخاد م*ش*ر*و*ب وسط پارك بخوره .
    به نظر من پرستيژ كاري يه جور مسئله ايه كه اگه يه خورده كمتر بهش توجه بشه و در اذهان گنده نشه آدم رو راحت ميزاره و به قول شما ميتوني بري توي پارك بستني ليس بزني .
    البته بستنی رو تو پارک های ایران لیس نزن.... هیچ تضمینی در مورد عواقب این کار وجود نداره!!

البته بستنی رو تو پارک های ایران لیس نزن.... هیچ تضمینی در مورد عواقب این کار وجودنداره!!
    اي كلك . تو آمريكا چي ؟ تضميني وجود داره ؟

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

اي كلك . تو آمريكا چي ؟ تضميني وجود داره ؟
    تضمین؟! پلیس ش-و-ر-ت طرف رو پرچم میکنه اگه چنین اتفاق هایی بیفته.... اینجا (البته الآن اونجا ) بهش میگن "تعرض به حریم شخصی" که از جریمه نقدی چند هزار دلاری گرفته تا زندان براش میبُرن!!!

مسلمن اگه پول داشته باشی ، همه میبیننت ! ماشینت خونت تیپت ... جذبشون میکنه . پس خود به خود مشهور میشی !

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

نقل قول نوشته شده توسط meryjooni مشاهده تاپیک
    مسلمن اگه پول داشته باشی ، همه میبیننت ! ماشینت خونت تیپت ... جذبشون میکنه . پس خود به خود مشهور میشی !
    البته معمولا کسی مشهور میشه که خوش تیپه... همین! این احساس واقعا و به طرز جالبی بین مردم دنیا وجود داره...

مدیر بخش آواتار mmd2009
    محل زندگی
    تهران

به نظر من اینا با هم زیادی فرقی ندارن چون با داشتن هر کدومشنون میتونی اون یکی رو بگیری البته باید اینکاره باشی نه اونکاره

ولی در شرایط بحرانی پول بهتره :D

کسی که به خود اطمینان دارد به تعریف دیگران احتیاج ندارد. «گوستاو لوبون»

محل زندگی
    یه جای ایران عزیز

آقا یه سوال .. مثلا یه آدم مشهور رو توی دهنت تصور کن که رفته وسط پارک ملت توی یه روز شلوغ داره بستنی لیس می زنه .. .ببین یه ساعت بعد تیتر روزنامه ها چیا که نمی نویسن .. این می تونه کلی روی اینده اش تاثیر منفی داشته باشه ...
    حالا توی شهرستان - اگه کوچیک هم باشه که واویلا - چقدر برات حرف در می یارن
    نمی دونم شاید به خاطر فرهنگ ما باشه .. برای مثال من نمی تونم صد نفر ثروتمند ایرانی ( داخل ایران باشه ) رو نام ببرم ...

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا

آرامش و علم را کلا ترجیح میدهم

هیچ کدوم.
    فقط عزت.
    و بقول بهرام: نباشه منت.

آرامش و علم را کلا ترجیح میدهم
    آقا شعار خوبي دادي .....
    خدا وكيلي به تو بگن يه دستگاهي اختراع شده تو رو تبديل ميكنه به كريس رونالدو با اون همه شهرت و ثروت . ميگي نه ؟؟؟

مشخص هست. پول

می خوام هیچکس من رو نشناسه ولی پول رو داشته باشم. پول که داشته باشی شهرت هم خودش میاد اصلا غیر ممکن هست که مشهور نباشی.

ولی همه شما رو بشناسن ولی پول نداشته باشی. چه فایده داره بین فقرا مشهور باشی؟؟
    اگر آدمی باشی که موقیعت اجتماعی خوبی داشته باشی و همه دوست داشته باشن (که البته بحث تایپیک نیست) ارزش داره تا پول داشته باشی.

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

خدا وكيلي به تو بگن يه دستگاهي اختراع شده تو رو تبديل ميكنه به كريس رونالدو با اون همه شهرت و ثروت . ميگي نه ؟؟؟
    ازش متنفرم.
    پس میگم نه.

ازش متنفرم.
    پس میگم نه.
    دوست عزيز منم نگفتم فقط كريس رونالدو كه . آقا اصلا كريس نه ، مسي ، بوفون ، كاسياس هر كي كه خودت دوست داري . از باب شهرت و ثروتش ميگم . دوست نداشتي ؟؟؟

کاربر دائمی آواتار saied_hacker
    محل زندگی
    404 Not Found

من که کلا از هردوش بدم می اد ( البته ادم یه 50~70 ملیون دلاری داشته باشه بد نیست )
    فقط ارامش ، زندگی راحت بدون ترافیک ،بدون دروغ،بدون دود،بدون اتوبوس های سلوغ،.....

حالا فکرشو بکن ادم توی این شهر هم زندگی کنه...
    http://bazyrayaneh.com/forum/showthread.php?t=8063

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

دوست عزيز منم نگفتم فقط كريس رونالدو كه . آقا اصلا كريس نه ، مسي ، بوفون ، كاسياس هر كي كه خودت دوست داري . از باب شهرت و ثروتش ميگم . دوست نداشتي ؟؟؟
    منم نگفتم فقط کریس رونالدو.
    من از فوتبال متنفرم.
    ولی پول چیز خوبیه فقط در صورتی که با زحمت به دست بیاد و صاحبش ارزشش رو بدونه و اون رو دور نریزه.
    فقط خواهشاً از حرفهای من این جمله رو برداشت نکنید:
    اصفهانی ها زحمتکشن.
    الیته هستن ولی منظورم من اون نیست.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

فقط پول
    پول داشته باش خیلی چیزهای دیگه هم داری البته نه همه چیز

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

نقل قول نوشته شده توسط saied_hacker مشاهده تاپیک
    من که کلا از هردوش بدم می اد ( البته ادم یه 50~70 ملیون دلاری داشته باشه بد نیست )
    فقط ارامش ، زندگی راحت بدون ترافیک ،بدون دروغ،بدون دود،بدون اتوبوس های سلوغ،.....

حالا فکرشو بکن ادم توی این شهر هم زندگی کنه...
    http://bazyrayaneh.com/forum/showthread.php?t=8063
    البته "مرفه بی درد" بودن هم اصلا خوب نیست. ولی شهرت و اینکه همه دوستت داشته باشن هر چقدر هم زیاد، بهتره...

پول بهتره يا شهرت ؟؟؟
    هر دوتاش خوبه، به شرطی که آدم جنبه شو داشته باشه.........

آدم محدودیت تو هیچ کاری نداره. اینقدر کار کن تا مولتی مولتی میلیاردر بشی یا مشهور بشی.

باید از زندگیت لذت ببری.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •