نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: ارشد هوش مصنوعی

ارشد هوش مصنوعی

سلام به همه دوستان. من سال سوم کارشناسی هستم لطفا راهنمایی کنید برای ارشد هوش مصنوعی از کی باید شروع کنم و از چه منابعی استفاده کنم. متشکرم

کاربر تازه وارد آواتار MoAm36866513
    محل زندگی
    Shahrood

نقل قول: ارشد هوش مصنوعی

سلام دوست عزیز واقعا دوست دارین هوش رو ادامه بدین؟ من خودم هوش میخونم ببینید اگه این رشته رو دوست دارین بیائید سراغش اگه نه بازار کاری نداره باید خودت بتونی توش کار کنی. اما از کی بخونی بستگی به سطح معلومات خودت داره من فقط چند ماه کوتاه خوندم و قبول شدم اگه سوالی بود در خدمتم

نقل قول نوشته شده توسط MoAm36866513 مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز واقعا دوست دارین هوش رو ادامه بدین؟ من خودم هوش میخونم ببینید اگه این رشته رو دوست دارین بیائید سراغش اگه نه بازار کاری نداره باید خودت بتونی توش کار کنی. اما از کی بخونی بستگی به سطح معلومات خودت داره من فقط چند ماه کوتاه خوندم و قبول شدم اگه سوالی بود در خدمتم
    سراسری؟ ازاد؟

محل زندگی
    Shahrood

نقل قول نوشته شده توسط saed2006 مشاهده تاپیک
    سراسری؟ ازاد؟
    مگه مهمه دوست عزیز؟؟؟
    من سراسری میخونم
    دانشگاه صنعتی.............
    در خدمتیم

مگه مهمه دوست عزیز؟؟؟
    من سراسری میخونم
    دانشگاه صنعتی.............
    در خدمتیم
    سراسری قبول شدن توی دانشگاه صنعتی ارشد هوش با چند ماه خوندن حاصل شد؟

سلام من امسال کنکور شرکت کردم الانم مجاز شدم رتبه هوشم خیلی خوب شده می تونم روزانه قبول بشم ولی رتبه نرم افزارم خیلی بد شد فکر نکنم تو نرم افزار جایی قبول بشم من به نرم افزار و هوش هر دوشون علاقه دارم ولی چون هوش هیچی بازار کار نداره نمیدونم الان چکار کنم برم هوش یا نه ؟؟؟؟؟؟ دلم نمیخوادم یه سال دوباره بشینم درس بخونم
    می ترسم برم هوش دو سال وقتمو بذارم درس بخونم اخرشم بیکار باشم با این بازار کاری که الان برا هوش است
    اگه امکان داره از اساتید کسی منو راهنمایی کنه
    به نظرتون من اگه هوش برم امیدی هست موقعی که فارغ التحصیل شدم کاری پیدا کنم یا نه؟؟؟؟
    ترو خدا زودتر راهنمایی ام کنید
    ممنون

کدوم دانشگاه قبول میشم ؟

سلام
    من تو کنکور ارشد امسال تو گرایش نرم افزار رتبم شده 189 و تو گرایش هوش 193
    دقیقا نمیدونم امکان قبولی روزانه تو یکی از دانشگاه های تهران هست یا نه ؟
    اگه کسی اطلاعاتی در مورد قبولی های سال گدشته داره ممنون میشم کمکم کنه .

اینم درصدامه :
    زبان 25
    ریاضیات 30
    مشترک 41
    هوش 8.3
    نرم 23.3

با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله navidsh : دوشنبه 03 خرداد 1389 در 15:28 عصر

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ده ونک

نقل قول: کدوم دانشگاه قبول میشم ؟

نقل قول نوشته شده توسط navidsh مشاهده تاپیک
    سلام
    من تو کنکور ارشد امسال تو گرایش نرم افزار رتبم شده 189 و تو گرایش هوش 193
    دقیقا نمیدونم امکان قبولی روزانه تو یکی از دانشگاه های تهران هست یا نه ؟
    اگه کسی اطلاعاتی در مورد قبولی های سال گدشته داره ممنون میشم کمکم کنه .

با تشکر
    ببخشيد ميشه درصداتونو بزنيد تا من و بقيه دوستان استفاده كنيم؟

نقل قول نوشته شده توسط yas8774 مشاهده تاپیک
    سلام من امسال کنکور شرکت کردم الانم مجاز شدم رتبه هوشم خیلی خوب شده می تونم روزانه قبول بشم ولی رتبه نرم افزارم خیلی بد شد فکر نکنم تو نرم افزار جایی قبول بشم من به نرم افزار و هوش هر دوشون علاقه دارم ولی چون هوش هیچی بازار کار نداره نمیدونم الان چکار کنم برم هوش یا نه ؟؟؟؟؟؟ دلم نمیخوادم یه سال دوباره بشینم درس بخونم
    می ترسم برم هوش دو سال وقتمو بذارم درس بخونم اخرشم بیکار باشم با این بازار کاری که الان برا هوش است
    اگه امکان داره از اساتید کسی منو راهنمایی کنه
    به نظرتون من اگه هوش برم امیدی هست موقعی که فارغ التحصیل شدم کاری پیدا کنم یا نه؟؟؟؟
    ترو خدا زودتر راهنمایی ام کنید
    ممنون
    سلام
    من خودم ترم آخر ارشد هوش مصنوعی هستم و سال آینده هم ایشالا دکتراش رو شروع میکنم. شاید توی ایران در حال حاضر بازار کار هوش مصنوعی به خوبی نرم افزار نباشه، ولی با توجه به افزایش تعداد رشته های دانشگاهی هوش مصنوعی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد طی دو سال اخیر پیش بینی من اینه که به زودی بازار کار خیلی خوبی برای فارغ التحصیلان این گرایش هم بصورت صنعتی و هم بصورت آکادمیک بوجود میاد.

خوب این یه پیش بینی از کجا معلوم به واقعیت بپیونده؟؟؟؟؟
    میشه بگید وضع بازار کار الان چطور هست من خیلی مرددم که هوش برم یا نه فقط هم به خاطر بازار کاره که نمی دونم برم یا نه و گرنه خودم هوش رو دوست دارم
    می شه بگید الان برا یه فوق لیسانس هوش چکاری تو بازار هست؟؟؟؟ تو هیچ اداره ای یا جای دیگه ای این رشته رو می خوان یا نه؟؟؟؟
    می شه بگید برای دکترا چجوری میشه ادمه تحصیل داد؟؟؟/

مدیر بخش آواتار whitehat
    محل زندگی
    شیراز

اگه واقعا دنبال بازار کار البته نه از نوع اکادمیک (مانند هیات علمی ،تحقیق و ....) هستید بهتره این رشته را کنار بگذارید و به دنبال کار بروید! تحصیلات مقاطع بالاتر از لیسانس علاقه و پشتکار می خواهد و کسانی که کارهای تحقیقاتی را دوست دارند در آن موفق خواهند شد
    To follow the path:
    Look to the master
    Follow the master
    Walk with the master
    See through the master
    Become the master

محل زندگی
    Shahrood

نقل قول نوشته شده توسط yas8774 مشاهده تاپیک
    خوب این یه پیش بینی از کجا معلوم به واقعیت بپیونده؟؟؟؟؟
    میشه بگید وضع بازار کار الان چطور هست من خیلی مرددم که هوش برم یا نه فقط هم به خاطر بازار کاره که نمی دونم برم یا نه و گرنه خودم هوش رو دوست دارم
    می شه بگید الان برا یه فوق لیسانس هوش چکاری تو بازار هست؟؟؟؟ تو هیچ اداره ای یا جای دیگه ای این رشته رو می خوان یا نه؟؟؟؟
    می شه بگید برای دکترا چجوری میشه ادمه تحصیل داد؟؟؟/
    دوست عزیز دیگه کار تو شرایط فعلی جامعه ما دست خودت هستش میتونی خیلی خوب باشی و کارکنی یا فقط مدرک بگیری و ... رشته هوش تو ایران برای کسی آشنا نیست ولی من و شما اگه بخواهیم کلی موقعیت کاری میتونیم ایجاد بکنیم خیلی راحت تر از رشته های دیگه چون جای کار زیادی داره برامون. من که راضی هستم و به شدت الان که دانشجو هستم برام کار هست البته بازم میگم اگه خودت بخواهی.

میشه بیشتر توضیح بدید

نقل قول نوشته شده توسط alijy19 مشاهده تاپیک
    سلام
    من خودم ترم آخر ارشد هوش مصنوعی هستم و سال آینده هم ایشالا دکتراش رو شروع میکنم. شاید توی ایران در حال حاضر بازار کار هوش مصنوعی به خوبی نرم افزار نباشه، ولی با توجه به افزایش تعداد رشته های دانشگاهی هوش مصنوعی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد طی دو سال اخیر پیش بینی من اینه که به زودی بازار کار خیلی خوبی برای فارغ التحصیلان این گرایش هم بصورت صنعتی و هم بصورت آکادمیک بوجود میاد.

سلام

یه سوال داشتم به جز بازار کار این رشته سخت نیست.من پارسال رتبم 250 شد و یه جورایی منصرف شدم از خوندن به خاطر اینکه مشغول به کار شدم.اما تصمیم دارم دوباره شروع کنم.پارسال کلاس نرفتم..به نظرتون لازمه؟البته الان هوش دانشگاه ما خیلی خوب شده و تو مقطع دکتری واقعا پیشرفت کرده.

با احترام

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط مریم راد مشاهده تاپیک
    سلام

یه سوال داشتم به جز بازار کار این رشته سخت نیست.من پارسال رتبم 250 شد و یه جورایی منصرف شدم از خوندن به خاطر اینکه مشغول به کار شدم.اما تصمیم دارم دوباره شروع کنم.پارسال کلاس نرفتم..به نظرتون لازمه؟البته الان هوش دانشگاه ما خیلی خوب شده و تو مقطع دکتری واقعا پیشرفت کرده.

با احترام
    اشتباه کردی پارسال نرفتی چون هرساله حداقل 3000نفر به رشته کامپیوتر اضافه میشن

هوش مصنوعی خیلی رشته خوبیه، مخصوصا رشته پردازش تصویرش
    در کل کاربرد هوش مصنوعی کلا گستردس و مثل یک ابزار هست که هر شخصی می تونه ازش استفاده خوب یا بد کنه
    در رابطه با هوش مصنوعی آکادمی همراه اول یک مقاله خوب نوشته که واقعا عالی بود
    بهتون پیشنهاد میدم که بخونید ...
    اینم لینکش:
    https://hamrah.academy/blog/artificial-intelligence/

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •