نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: چطور میشه از طریق برناممون یه برنامه دیگه رو اجرا کنیم و بعدش نرم افزار خودمون رو ببندی ؟

چطور میشه از طریق برناممون یه برنامه دیگه رو اجرا کنیم و بعدش نرم افزار خودمون رو ببندی ؟

سلام دوستان .

چطور میشه از طریق برناممون یه برنامه دیگه رو اجرا کنیم و بعدش نرم افزار خودمون رو ببندی ؟

من از این کد استفاده کردم ، ولی جواب نگرفتم

Process.Start(My.Application.Info.DirectoryPath & "\App.exe")
    Application.Exit()

نقل قول: چطور میشه از طریق برناممون یه برنامه دیگه رو اجرا کنیم و بعدش نرم افزار خودمون رو ببندی ؟

سلام .
    ارور ميده ؟ اگه آره ، متن ارور رو بنويس .
    موفق باشيد ........

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Thumbs up نقل قول: چطور میشه از طریق برناممون یه برنامه دیگه رو اجرا کنیم و بعدش نرم افزار خودمون رو ببندی ؟

سلام.

Shell("D:\Program Files\Labcenter Electronics\Proteus 6 Professional\BIN\isis.exe")

بعد از اجرای این دستور میتونین برنامتونو ببندین. موفق باشین.

نقل قول: چطور میشه از طریق برناممون یه برنامه دیگه رو اجرا کنیم و بعدش نرم افزار خودمون رو ببندی ؟

نقل قول نوشته شده توسط Netsky مشاهده تاپیک
    سلام .
    ارور ميده ؟ اگه آره ، متن ارور رو بنويس .
    موفق باشيد ........
    نه ، هیچ اروری نمیده .

نقل قول نوشته شده توسط ACorvinus مشاهده تاپیک
    سلام.

Shell("D:\Program Files\Labcenter Electronics\Proteus 6 Professional\BIN\isis.exe")

بعد از اجرای این دستور میتونین برنامتونو ببندین. موفق باشین.
    اینم کار نکرد

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

پس مشکل از برنامتونه. چون من Photoshop CS4 رو با همین دستور Run کردم و جواب داد.
    موفق باشین.

این دو برنامه ای که گفتم هردوشون توی یه سولوشن هستن . و برنامه اولی set as startup هستش ، ممکنه به این ربط داشته باشه ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Thumbs up نقل قول: چطور میشه از طریق برناممون یه برنامه دیگه رو اجرا کنیم و بعدش نرم افزار خودمون رو ببندی ؟

نقل قول نوشته شده توسط sari-1369 مشاهده تاپیک
    این دو برنامه ای که گفتم هردوشون توی یه سولوشن هستن . و برنامه اولی set as startup هستش ، ممکنه به این ربط داشته باشه ؟

سلام. خب اینو زودتر می گفتین!!!

1. اگه یه Solution دارین که دوتا Project داره، همون روش Shell که عرض کردم بدون چون و چرا جواب میده!

2. اگه یه Solution دارین که یه Project داره و میخواین بعد از اینکه یه فرمی رو باز کردین، فرم جاری رو ببندین در اینصورت به Properties پروژه رفته و Shutdown Mode رو به When Last Form Closes تغییر بدین.

اگه منظورتون غیر از ایناست بازم بگین، من در خدمتم. موفق باشین.

2 تا پروژست ، ولی shell هم کار نکرد برنامه دوم اجرا میشه ولی دستور بستن برنامه اول عمل نمیکنه .

کاربر دائمی آواتار hero4000
    محل زندگی
    اينجا

دوست عزيز از قرار معلوم مشکل شما توي بستن برنامه هستش

روشي که شما برنامتون رو مي بندين خيلي قوي نيست

همين سه چهار روز اخير يک بحثي توي همين تالار در مورد قدرت بستن دستورات مختلف مطرح شده بود و يکي از دوستامون اطلاعات خوبي داد

شما يک سرچ کوچولو بزني حتما پيداش ميکني

نه ، مشکل از دستور بستن برنامه نبود . چون من حتی از END هم استفاده کرده بودم .

خلاصه ، یکی از برنامه هارو از سلوشن خارج کردم . درست شد .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •