نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: context menu strip و کار با آن

Post context menu strip و کار با آن

دوستان بنده به دلیل اینکه تازه خودمو از vb 6 به .net تغییر دادم حالا حالا ها در خدمتتون هستیم
    مشکلی که برام پی اومده اینه که بنده با قرار دادن Notifyicon وقتی کدی رو نوشتم که با راست کلیک context menu strip باز بشه، برای بار اول در گوشه صفحه باز میشه، برای بار دوم به طور کل باز نمیشه برای بار سوم باز میشه اما ناز می کنه! یعنی به سرعت برنامه های دیگه باز نمیشه..

چیزی که می خواستم اول از همه کمک به بنده برای حل این مشکل و همچنین یه سورس که بشه باهاش طرز کار با context menu strip رو کامل یاد گرفت، همچنین اگر دوستان تجربه ای دارند خوشحال می شم اگر اونو بیان کنن..

خیلی ممنون

نقل قول: context menu strip و کار با آن

با عرض سلام خدمت شما دوست عزيز .
    ببين دوست عزيز ، بچه هايي كه اينجا عضو هستن هر كمكي از دستشون بربياد ، ميكنن ولي معمولا به اينجور سوالات كلي مثل : يه سورس كد كامل واسه كار با Context Menu شايد جواب ندن . چون واقعا اين كنترل پروپرتي هاي زيادي داره و هيچكس هم وقتش رو نداره كه بشينه و واسه شما يه سورس كامل بنويسه . پس شما بايد خودت شروع كني و با اين كنترل كار كني . هر جا به مشكل خوردي بگو تا بچه ها كمك كنن .
    موفق باشي ..........

عزیز دم شما گرم، خب پس مشکل اول اینه منوی من روی Notifyicon درست کار نمیکنه، خود شما نمی تونی یه سروس بزاری که نشان دادن منو روی Notifyicon رو نشون بده و مثل هلو کار کنه

بنده ممنونت میشم

سلام رفيق .
    اينم يه سورس واسه شما كه ميتونيد روي NotifyIcon منوي خودتون رو نشون بديد .

موفق باشيد .........
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

دمت گرم نتی جان، بنده ندیده بودم که Notifyicon خودش خاصیت ContextMenu داره ، من یه مثال تو چند تا فروم دیده بودم که با راست کلیک منو رو صدا میزد اما درست کار نمی کرد .

من خودتو می خوام ممنوتم

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •