نمایش نتایج 1 تا 40 از 164

نام تاپیک: SQL server + Microsoft Access

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار HAMRAHSOFT.IR
    محل زندگی
    هرجا كه غم و ناراحتي باشه

نقل قول: SQL server + Microsoft Access

نقل قول نوشته شده توسط mahsa.admin مشاهده تاپیک
    من در حدود 10 بروژه تجاري مهم به اين روش نوشته ام البته بدليل اينكه برنامه ها انحصاري بود از قرادادن سورس معزورم ولي كمكي ازم بر بياد در خدمت هستم

شما که تجربه کار با اکسس وبانک sql رو دارید ایا واقعا دیگه مشکل سرعت د ر شبکه رو نداریم ؟
    یک چیزی که واقعا ذهن منو مشغول کرده واز دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنن این است ایا نصب sql به شکل اصولی وایجاد جدول در داخل sql واتصال این جداول به اکسس همین کفایت میکند (صرف اتصال با نک به اکسس ) که دیگه چند کاربر بخواهند به شکل همزمان استفاده کنن وسرعت کم نشود یعنی اینکه هیچ تنظیم برای شبکه نمیخواد (همین که نصب شود sql و جدول ایجاد گردد وجدول به اکسس اتصال کند کافیست )
    چیزی که ذهن من ومشغول کرده اینه مطابق عکس ضمیمه همش فکر میکنم این مسیر نصب بحث مهمی است که با انتخاب دومین sql وارد شبکه میشود اینطوری است ؟ یا اصلا ربطی به شبکه ندارد sql به شکل هوشمند خودش عمل میکند ودر شبکه جواب میدهد
    بحث شبكه بودن كمي پي چيده ميباشد
    دسترسي كابران شبكه كه داخل چه گروهي هستند
    مجوز استفاده چگونه است
    مجوز اتصال و موارد ديگر
    ولي براي لكال اين موارد مهم نيست

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هرجایی آب ، نان ، شبکه ، یکم هم عکس باشد

نقل قول: SQL server + Microsoft Access

با تشکر از شما
    من فکر نمی کنم استفاده از SQL در موارد غیر شبکه زیاد ضرور ی باشد چون همون با نک اکسس هم جواب گو تا حدی می باشد
    حالا سوال این است در یک شبکه دومین که مثلا 40 کاربر دارد اگر ما از بانک SQL استفاده کنیم ایا فقط نصب SQL اینتر پرایس وایجاد جدول واتصال این جداول به اکسس و اشتراک این فایل اکسس در بین همه کلاینت ها ودادن پرمیژن ادمین به فایل اشتراکی کفایت میکند(یعنی SQL خودش اتوماتیک تنظیم شده برای شبکه هست ) یا نه در تنظیمات SQL جای خاصی هست که باید برای شبکه تنظیم شود تا کارایی استفاده در شبکه را داشته باشد یا اینکه در مسیر نصب باید نکته خاصی را رعایت کنیم ؟ مثل تصاویر قبلی که گذاشتم سوال من اینه؟

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •