نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ماژول پرداخت آنلاین ویرچومارت برای بانک مسکن

Lightbulb ماژول پرداخت آنلاین ویرچومارت برای بانک مسکن

سلام

می خواستم برای نسخه آخر نرم افزار ویرچومارت (Virtuemart 1.1.4) یک ماژول پرداخت آنلاین بانک مسکن بنویسم

از دوستان درخواست دارم در صورتی که فرصت دارند لطفا هزینه و زمان مورد نیاز رو برای انجام یک چنین کاری بفرمایند

از اون جایی که من ایده ای برای قیمتش ندارم نمیتونم برآوردی داشته باشم
    از بانک یک سری کد دات نت نمونه (ASP.NET) برام ارسال کردند و گفتند راحته و کمک می کنند که بنویسیم ولی راستش من از PHP زیاد چیزی سر در نمیارم
    در صورت لزوم فایل ها رو براتون ارسال می کنم

ضمنا در صورت توافق بعد از پرداخت هزینه این ماژول رو برای استفاده همه به صورت رایگان و آزاد منتشر کنیم

هر کمک و راهنمایی برای من بسیار ارزشمنده
    با احترام و تشکر فراوان
    آخرین ویرایش به وسیله magjir : دوشنبه 03 خرداد 1389 در 15:13 عصر دلیل: تکمیل جمله

Lightbulb نقل قول: ماژول پرداخت آنلاین ویرچومارت برای بانک مسکن

برای دوستان عرض کنم که من توانتستم یک کد رو بصورت PHP تهیه کنم ولی با توجه به عدم شناخت کافی من از زبان PHP میخواستم اگر کسی مایله این کد رو برای Virtuemart تبدیل به یک ماژول پرداخت کنه

تقریبا میدونم چکاری باید انجام بشه ولی بهتره یک کارشناس و کاربلد این کار رو بکنه و طبیعتا هزینه اش رو باید پرداخت

اگر کسی مایل بود کد رو براش ارسال می کنم
    پیشاپیش ممنونم
    با احترام
    آخرین ویرایش به وسیله magjir : سه شنبه 04 خرداد 1389 در 14:01 عصر دلیل: اصلاح املاء

نقل قول: ماژول پرداخت آنلاین ویرچومارت برای بانک مسکن

سلام من با 800 تومان در عرض 2 هفته طراحی می کنم بعد خودتون می دونید باش چیکار کنید
    شماره تماس 09373860739

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •