صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 77

نام تاپیک: ویروس نویسان برنامه نویس

کاربر دائمی آواتار 1485159
    محل زندگی
    NULL

ویروس نویسان برنامه نویس

سلام
    اگه ممکنه بگید که اهل ویروس نویسی هستید یا نه؟ چه نوع ویروس هایی؟ توضیح بدید..

کاربر دائمی آواتار earse+erse
    محل زندگی
    ساري

نقل قول: ویروس نویسان برنامه نویس

بیا یه خاطره بگم برات عبرت بگیری

یکبار شیطون رفت تو جلد ما بیا ویروس بنویس ما هم ساده گولش رو خوردیم

یک سری اطلاعات جمع کردم شروع کردم به نوشتن ویروسی که می نوشتم با دستکاری تو ریجستری ویندوز میزد سیستم رو درب و داغون میکرد.

کارم تموم شد و خوش حال از موفقیت! که یک هو نمی دونم چی شد که فکر کردم اگه ویروس رو امتحان کنم بد نمیشه. چشمتون روز بد نبینه Enter رو زدم و اجرا کردم که دیدم سیستم "ابر هنگ" کرد، همه جا رو زده بودم خراب کردم. ریست کردم دیدم ویندوز بی ویندوز

هیچی دیگه کلی وقت ما رو گرفت مجمور شدم 20 تا نرم افزار رو دوباره نصب کنم.
    این خاطره رو گفتم که اگه خواستین ویروس بنویسین حواستون باشه خودتون اجراش نکنین.

کاربر دائمی آواتار mahdi68
    محل زندگی
    تبریز

من هم وقتی بچه بودم چند تا برنامه نوشته بودم که رجیستری ویندوز خراب میکرد و سیستم میخوابید و کلی حال میکردم !!! ولی اینا ویروس حساب نمیشن !!!

محل زندگی
    ساري

هر چی بود زد پدر ویندوز ما رو در آورد.

فقط هم ریجستری نبود ها با کپی کردن خودش تو درایو ها و درست کردن یه فایل حامل (اتو ران) تو فلش هم می روفت و فرا گیر میشد.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

من مؤلف مخوفترین و سیاه ترین کتاب ویروس نویسی جهان هستم که به هیچ وجه هم تا حالا این کتاب رو در اختیار کسی نگذاشتم و نخواهم گذاشت، چون اگه به دست نیروهای شیطانی بیفته معلوم نیست چه بلایی سر دنیای سایبر میاد... !!! ایی که گفتم راسته ها، ولی ویروس نویسی هم عالمی داره واسه خودش، خیلی حال میده و البته خیلی کار پیچیده و سختی هست مخصوصا روش های دور زدن آنتی ویروس ها و ... که باید کلی با دیباگر و ... کلنجار برید تا یه ضعفی چیزی پیدا کنید. ولی موقع هک به وفور از برنامه های دست نوشته که تقریبا کارهای مخرب مورد نظرم رو انجام میدن استفاده می کنم...

نقل قول نوشته شده توسط earse+erse مشاهده تاپیک
    بیا یه خاطره بگم برات عبرت بگیری

یکبار شیطون رفت تو جلد ما بیا ویروس بنویس ما هم ساده گولش رو خوردیم

یک سری اطلاعات جمع کردم شروع کردم به نوشتن ویروسی که می نوشتم با دستکاری تو ریجستری ویندوز میزد سیستم رو درب و داغون میکرد.

کارم تموم شد و خوش حال از موفقیت! که یک هو نمی دونم چی شد که فکر کردم اگه ویروس رو امتحان کنم بد نمیشه. چشمتون روز بد نبینه Enter رو زدم و اجرا کردم که دیدم سیستم "ابر هنگ" کرد، همه جا رو زده بودم خراب کردم. ریست کردم دیدم ویندوز بی ویندوز

هیچی دیگه کلی وقت ما رو گرفت مجمور شدم 20 تا نرم افزار رو دوباره نصب کنم.
    این خاطره رو گفتم که اگه خواستین ویروس بنویسین حواستون باشه خودتون اجراش نکنین.
    آخه پسر خوب، ویروس نویس باید ویروس هاش رو توی VMware یا یه سیستم درب و داغون دیگه امتحان کنه، نه توی خود سیستم اصلی!!!

محل زندگی
    NULL

البته من منظورم ویروس هایی هست که سرشون به گردنشون میارزه!(یه همچین چیزی) نه ویروس هایی که فقط رجیستری رو مورد حمله قرار میدن!!!
    من چنتا ایده بسیار عالی برای ویروس نویسی دارم و تا جایی هم پیاده سازی کردم ولی میترسم که پخشش کنم! فردا میگن حکمت اعدامه!
    در ضمن اگه یکی فقط برای نشان دادن ضعف ویورس بنویسه بازم مجازات داره؟

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

نقل قول نوشته شده توسط 1485159 مشاهده تاپیک
    البته من منظورم ویروس هایی هست که سرشون به گردنشون میارزه!(یه همچین چیزی) نه ویروس هایی که فقط رجیستری رو مورد حمله قرار میدن!!!
    من چنتا ایده بسیار عالی برای ویروس نویسی دارم و تا جایی هم پیاده سازی کردم ولی میترسم که پخشش کنم! فردا میگن حکمت اعدامه!
    در ضمن اگه یکی فقط برای نشان دادن ضعف ویورس بنویسه بازم مجازات داره؟
    من تا چند ماه دیگه ممکنه یکی از ورم نیمه کارم رو کامل کنم و سایبر رو آلوده کنم!! حواستون باشه که سیستم هاتون رو چند ماه خاموش نگه دارید!!!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Earth

ویروس یکی از علایق منه. ولی تروجان رو به همه چیز ترجیح میدم.
    انواع و اقسامی از تروجانها رو نوشته و مینویسم. البته هیچکدومو Public نکردم و نمیکنم.
    آخرین اونها رو اکثر آنتی ویروسها و هیچکدوم از فایر والها نمیتونن تشخیص بدن.(کسپرسکی2010 و nod32 ,چند تا دیگه رو تست کردم)
    البته از اونها برای مقاصد بد استفاده نمیکنم.اما گاهی اوقات میتونه خیلی خیلی خیلی مفید باشه.
    ولی خیلی چیز خطرناکیه اگه دست نا اهلش بیفته

محل زندگی
    ساري

آخه پسر خوب، ویروس نویس باید ویروس هاش رو توی VMware یا یه سیستم درب و داغون دیگه امتحان کنه، نه توی خود سیستم اصلی!!!
    خوب اولا من اون موقع بچه بودم(هنوزم هستم؟)این چیز ها حالیم نبود.
    دوما چون خودم نوشته بودمش فکر می کردم می تونم کنترلش کنم ولی نشد. البته بعد ها براش یه آنتی ویروس هم نوشتم.

حالا آقای مولف می تونی به من بگی هدف یک ویروس نویس چه چیز هایی می تونه باشه؟

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

خوب اولا من اون موقع بچه بودم(هنوزم هستم؟)این چیز ها حالیم نبود.
    دوما چون خودم نوشته بودمش فکر می کردم می تونم کنترلش کنم ولی نشد. البته بعد ها براش یه آنتی ویروس هم نوشتم.

حالا آقای مولف می تونی به من بگی هدف یک ویروس نویس چه چیز هایی می تونه باشه؟
    بستگی به رنگ کلاهت داره!!! کلاه خاکستری ها که معمولا رده سنی 15 تا 20 سال هستند و تازه کار، معمولا برای خرابکاری و بقول معروف تفریح ویروس می نویسند و معمولا بعد از گیر افتادن (اگه خیلی خرابکاری کرده باشند) و متوجه شدن اینکه چه ضرر های مالی به شرکت ها و ... زده اند، آدم شده و دیگه ویروس نمی نویسند... ولی کلاه مشکی ها برای مقاصد خاص تر از اون ها استفاده میکنند... البته منظور من از ویروس شامل همه انواع اون میشه یعنی تروجان، ورم و ... . اهدف کلاه مشکی ها هم که مشخصه: پول، شهرت، اطلاعات حساس، خرابکاری برای پوشاندن رد پا، ...

ضمنا، بچه های ایران، شما چیزی دارید به نام از خود تعریف کردن و اونو بد میدونید و هر کس که این کارو رو می کنه بهش گیر میدید و تیکه می اندازید، که تو کشور من معنی نمیده و برعکس کار بسیار خوبی هم هست و این تبلیغ از خود اینجا لازمه... پس لطف کنید، دیگه با من اینجوری برخورد نکنید، حتی به شوخی یا خیلی کم... متشکر

محل زندگی
    ساري

نقل قول نوشته شده توسط LORD AELX مشاهده تاپیک
    ضمنا، بچه های ایران، شما چیزی دارید به نام از خود تعریف کردن و اونو بد میدونید و هر کس که این کارو رو می کنه بهش گیر میدید و تیکه می اندازید، که تو کشور من معنی نمیده و برعکس کار بسیار خوبی هم هست و این تبلیغ از خود اینجا لازمه... پس لطف کنید، دیگه با من اینجوری برخورد نکنید، حتی به شوخی یا خیلی کم... متشکر
    سلام؛
    به نظر خودم من حرف بدی نزدم و بیشتر یه جور شوخی معمول تو ایرانه (آقای مولف)

اگه از این حرفم ناراحت شدی من رسما عضر (عذر بود مثل اینکه) می خوام خواهش می کنم منو ببخش اگه نا خواسته توهینی کردم.

در ضمن برای من اصلا مشکلی نیست که کسی در اندازه معمولش از خودش تعریف کنه (صادقانه) و فکر نمیکنم تو ایران به خاطر یه همچین چیزی به کسی گیر بدن.

ادعا(!)ی شما هم 100% صادقانه بود و من هم نخواستم به صحت اون خدشه ای وارد کنم.
    باز هم عذر! می خوام

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

سلام؛
    به نظر خودم من حرف بدی نزدم و بیشتر یه جور شوخی معمول تو ایرانه (آقای مولف)

اگه از این حرفم ناراحت شدی من رسما عضر (عذر بود مثل اینکه) می خوام خواهش می کنم منو ببخش اگه نا خواسته توهینی کردم.

در ضمن برای من اصلا مشکلی نیست که کسی در اندازه معمولش از خودش تعریف کنه (صادقانه) و فکر نمیکنم تو ایران به خاطر یه همچین چیزی به کسی گیر بدن.

ادعا(!)ی شما هم 100% صادقانه بود و من هم نخواستم به صحت اون خدشه ای وارد کنم.
    باز هم عذر! می خوام
    نه عزیزم عذر خواهی لازم نیست... آخه شما تنها کسی نبودید که از این تیپ حرف ها زد و کسای دیگه ای هم مخصوصا ******* از این قبیل چیز ها به من زیاد میگن!!! اون مطلب رو کلی عرض کردم چون احساس میشد جمع نمیخواد از گیر دادن به بقیه دست برداره و شخص شما مخاطب من نبودید... از شما ممنونم و امیدوارم همیشه خوش و خرم باشید

کاربر دائمی آواتار REZAsys
    محل زندگی
    In our fragile World ------ در دنیای شکننده ی ما

کاملا درسته.........
    سعی کنیم :
    1.حسودی نکنیم.
    2.به حرف دیگران احترام بگذاریم.
    دو مشکل اساسی ما هست!

محل زندگی
    NULL

گفیتد ویروس نویس های کلاه مشکی برای شهرت مینویسند؟ چطوری؟ جرم نداره؟

محل زندگی
    ساري

Wink نقل قول: ویروس نویسان برنامه نویس

آره دیگه برای شهرت،پول،حال کردن،حال دیگری رو گرفتن...
    جرم داره پدرشون رو هم در میارن تا چند سال هم زندان داره و ...

یکی از هکر ها ی معروف می گفت تنها جرم هکر ها کنجکاویه ==> بیچاره شیرین عقل بوده

کاربر دائمی آواتار shirin_sh1024
    محل زندگی
    تهران

نکنید دوستان نکنید! من که وقتی ویروسی میشم کلی فحش تو دلم به نویسندش میدم

محل زندگی
    NULL

آره دیگه برای شهرت،پول،حال کردن،حال دیگری رو گرفتن...
    جرم داره پدرشون رو هم در میارن تا چند سال هم زندان داره و ...
    با اسم مستعار معروف میشن؟ این که نمیشه!
    ===================
    اگه ویروسی بنویسیم که فقط برای نشان دادن ضعف باشه چی؟

محل زندگی
    ساري

اون موقع میشید کلاه سفید تو شرکت هایی که نیاز امنیتی دارن یا شرکت های آنتی ویروس کار می کنین حقوق می گیرین.

محل زندگی
    NULL

من میخوام ویروس بسازم ولی جرم نداشته باشه! چی کار کنم؟

کاربر دائمی آواتار shirin_sh1024
    محل زندگی
    تهران

میتونی ویروس برای امور خداپسندانه بنویسی
    راستی این کلاه هایی که میگید مگه واسه هکرا نیست؟ ویروس نویس با هکر فرق نمیکنه؟

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

جرم نداره؟؟!!! FBI اگه بگیره طرف رو پشت و رو می کنه!!! کلی باید خسارت بپردازه و زندان هم بره (البته نسبتا کوتاه مدت)... ولی کی تا حالا تونسته به راحتی هکر کلاه سیاه باهوش و نابغه رو بگیره، جای سوال داره!!! میدونید Dr Mudge یعنی رئیس گروه L0pht رو بد از چه بدبختی ای گرفتند؟ و تازه نتونستند خیلی جریمه اش کنند و تو Symantec در غالب گروه Stake@ بهش کار دادند و الآن داره قانونی همون کارای گذشته رو انجام میده!!!

نقل قول نوشته شده توسط shirin_sh1024 مشاهده تاپیک
    نکنید دوستان نکنید! من که وقتی ویروسی میشم کلی فحش تو دلم به نویسندش میدم
    عاشق فحش هاتیم!!!

با اسم مستعار معروف میشن؟ این که نمیشه!
    ===================
    اگه ویروسی بنویسیم که فقط برای نشان دادن ضعف باشه چی؟
    چرا میشه... تو دنیای مجازی فقط یه MEMPHIS یا Lord AELX وجود داره ... و این در مورد بقیه هم صدق میکنه... همین اسم Dr Mudge هم یه اسم مستعار هست و حتی FBI هم نتونست حویت این آقا رو مشخص کنه!! حتی نتونستند بفهمند که کدوم دانشگاه درس خونده!! بگذریم...

ویروس برای نشان دادن ضعف؟؟ بیکاری؟؟!!

محل زندگی
    ساري

ویروس بنویس ولی پخش نکن.
    یا اگه پخش می کنی انقدر خرابکاری نکنه که شاکی خصوصی پیدا کنی.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

اون موقع میشید کلاه سفید تو شرکت هایی که نیاز امنیتی دارن یا شرکت های آنتی ویروس کار می کنین حقوق می گیرین.
    اونا که دیگه ویروس نمی نویسند!!! فقط از تجربه شان جهت بهبود آنتی ویروس ها و تحلیل ویروس استفاده می شود.

تو ایران هر کاری میخوای بکن...

نقل قول نوشته شده توسط shirin_sh1024 مشاهده تاپیک
    میتونی ویروس برای امور خداپسندانه بنویسی
    راستی این کلاه هایی که میگید مگه واسه هکرا نیست؟ ویروس نویس با هکر فرق نمیکنه؟
    چرا فرق داره، ویروس نویسی، ویروس نویسیه، هک هم هک.... ولی کی ویروس می نویسه؟؟ معمولا و اکثرا هکر ها... کی ازشون استفاده می کنه؟؟ هکر ها.... کلا یجورایی مکمل هم هستند

محل زندگی
    NULL

چرا میشه... تو دنیای مجازی فقط یه MEMPHIS یا Lord AELX وجود داره ... و این در مورد بقیه هم صدق میکنه... همین اسم Dr Mudge هم یه اسم مستعار هست و حتی FBI هم نتونست حویت این آقا رو مشخص کنه!! حتی نتونستند بفهمند که کدوم دانشگاه درس خونده!! بگذریم...
    فرض کنید من یه ویروس نوشتم، هک کردم و...... و کلی معروف شدم ولی با اسم مستعار! چه فایده ای برای من داره؟
    ویروس برای نشان دادن ضعف؟؟ بیکاری؟؟!!
    میخوام مشهور بشم..(آرزو بر جوانان عیب نیست) ولی از نوع قانونیش

محل زندگی
    NULL

ویروس بنویس ولی پخش نکن.
    این که نشد ویروس نویسی!
    تو ایران هر کاری میخوای بکن...
    الان تو ایران ویروس بنویسم و پخش کنم و فردا که رفتم خارج به خاطر همون ویروس بگیرن بندازن پشت میله های زندان؟

همین اسم Dr Mudge هم یه اسم مستعار هست و حتی FBI هم نتونست حویت این آقا رو مشخص کنه!!
    البته من چند مدت پیش خوندم که در DARPA مشغول به کار شده . شاید هم شایعه باشه .
    ویروس بنویس ولی پخش نکن.
    اگه یکی ویروس بنویسه حتما پخشش میکنه دیگه .
    البته به قول یکی از دوستان میتونیم برای امور خدا پسندانه ویروس بنویسیم .
    مثل نویسنده سه تا کرم Netsky ، Bagel و Mydoom که هر ورژنی از کرمشون رو که بیرون میدن سعی میکنن رقبا رو نابود کنن و با همینکارشون دوتا کرم دیگه رو نابود میکنن ولی خودشون هنوز باقی میمونن .
    فرض کنید من یه ویروس نوشتم، هک کردم و...... و کلی معروف شدم ولی با اسم مستعار! چه فایده ای برای من داره؟
    خب دوست عزیز مشکلی که نداره . برو داد بزن و بگو فلان کرم یا ویروس رو من نوشتم . سورسش رو هم بزار تا بقیه بفهمن .
    میخوام مشهور بشم..(آرزو بر جوانان عیب نیست) ولی از نوع قانونیش
    اینم میشه .
    1- یه نرم افزار توپ بنویس .
    2- فوتبالیست معروفی بشو . در حد رونالدو یا مسی .
    3- بازیگر سینما هم خوبه .
    4- خوانندگی رپ . این یکی خیلی سریع جواب میده .
    5- و ............
    رفقای عزیز و ویروس نویسان جیگر طلا یه توصیه واستون دارم اگه میخاید گیر نیفتید . البته واسه شهرت باید گیر بیفتید تا چند روزی برید تو صفحه اول رسانه ها ..........
    وقتی شما یه ویروس رو مینویسید و اون رو منتشر میکنید در هر صورت به دست متخصصای امنیت کامپیوتری میفیته و اونا هم با انجام دادن عملی به نام فرنزیک رد ویروس رو تا داخل پوشه ای که اولین بار اونجا بود رو میزنن ( البته اینم جزو چیزایی هست که خوندم و مطالعه ای در موردش داشتم ) . پس بهتره اگه میخاید ویروس رو کامپایل کنید برید و داخل سیستم یه کافی نت این کار رو انجام بدید . . اگه هم مشکلی پیش بیاد یقیه ی صاحب کافی نت رو میگیرن . البته اون دنیا هم یقیه خودتون رو میگیرن .
    موفق باشید ...........

محل زندگی
    NULL

خب دوست عزیز مشکلی که نداره . برو داد بزن و بگو فلان کرم یا ویروس رو من نوشتم . سورسش رو هم بزار تا بقیه بفهمن .
    جدی میگم
    1- یه نرم افزار توپ بنویس .
    2- فوتبالیست معروفی بشو . در حد رونالدو یا مسی .
    3- بازیگر سینما هم خوبه .
    4- خوانندگی رپ . این یکی خیلی سریع جواب میده .
    5- و ............
    از طریق ویروس نویسی میخوام.
    وقتی شما یه ویروس رو مینویسید و اون رو منتشر میکنید در هر صورت به دست متخصصای امنیت کامپیوتری میفیته و اونا هم با انجام دادن عملی به نام فرنزیک رد ویروس رو تا داخل پوشه ای که اولین بار اونجا بود رو میزنن
    اینم از اون حرفا بود ها!!!!!

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

نقل قول نوشته شده توسط Netsky مشاهده تاپیک
    رفقای عزیز و ویروس نویسان جیگر طلا یه توصیه واستون دارم اگه میخاید گیر نیفتید . البته واسه شهرت باید گیر بیفتید تا چند روزی برید تو صفحه اول رسانه ها ..........
    وقتی شما یه ویروس رو مینویسید و اون رو منتشر میکنید در هر صورت به دست متخصصای امنیت کامپیوتری میفیته و اونا هم با انجام دادن عملی به نام فرنزیک رد ویروس رو تا داخل پوشه ای که اولین بار اونجا بود رو میزنن ( البته اینم جزو چیزایی هست که خوندم و مطالعه ای در موردش داشتم ) . پس بهتره اگه میخاید ویروس رو کامپایل کنید برید و داخل سیستم یه کافی نت این کار رو انجام بدید . . اگه هم مشکلی پیش بیاد یقیه ی صاحب کافی نت رو میگیرن . البته اون دنیا هم یقیه خودتون رو میگیرن .
    موفق باشید ...........
    1- یه کلاه مشکی به هیچ وجه به فکر شهرت نیست بلکه اهداف بسیار مهمتری داره...
    2- ردیابی میشه کرد ولی ویروس نویس باید خیلی ناشی باشه که بگذاره به همین راحتی ردش رو بزنند... البته اون ردیابی هم که شما گفتید یخورده اغراق داشت...
    3- برای ردیابی نشدن میتونید یه شبکه wireless رو هک کنید و از اینترنتش استفاده کنید، موقع کار هم حتما Multi Tunnel بزنید (از چند لایه Proxy و *** استفاده کنید) و ویروس رو تو کامپیوتر خودتون کامپایل نکنید (برای بعد از گیر افتادن بدرد میخوره...) و ضمنا اگه ورم نوشتید، به هیچ وجه و در هیچ مکان دیگری و حتی در آینده، حفره امنیتی استفاده شده را بنام خود ثبت نکنید و قید شهرت رو بزنید.....
    4- به هیچ وجه برای تفریح و سرگرمی ویروس ننویسید و وقت خود و مردم دیگر را تلف نکنید!! شما اگه بدونید یه ویروس حرفه ای چقدر کار میبره، خودتان دنبالش هم نمیرفتید...

محل زندگی
    NULL

حالا جرم یه ویروس خیلی گنده چیه؟

اینم از اون حرفا بود ها!!!!!
    البته اون ردیابی هم که شما گفتید یخورده اغراق داشت...
    البته بنده هم عرض کردم :
    ( البته اینم جزو چیزایی هست که خوندم و مطالعه ای در موردش داشتم )

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

حالا جرم یه ویروس خیلی گنده چیه؟
    چنین ویروسی میتونه بیلیون ها دلار (بچه های عزیز، بیلیون همون میلیارد شماست، آخه قبلا یکی فکر می کرد 6 تا صفر بیشتر از میلیون داره!!! ) به کمپانی های مختلف چه مستقیم و چه غیر مستقیم خسارت وارد کنه...

محل زندگی
    NULL

چنین ویروسی میتونه بیلیون ها دلار (بچه های عزیز، بیلیون همون میلیارد شماست، آخه قبلا یکی فکر می کرد 6 تا صفر بیشتر از میلیون داره!!! ) به کمپانی های مختلف چه مستقیم و چه غیر مستقیم خسارت وارد کنه...
    چطوری؟ مگه قیمت خود کامپیوتر ها چقدره؟
    در ضمن گفتید ویروس نویس های کلاه سیاه به فکر شهرت نیستن، پس به دنبال چی هستن؟

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

چقدر سطحی به مسئله نگاه کردید!! بگذارید مثال بزنم... یک ویروس خطرناک که هیچ آنتی ویروسی نمیتونه جلوش رو بگیره، میتونه به اعتبار شرکت های امنیتی زیادی لطمه بزنه و اونا باید کلی خرج و هزینه کنند تا اولا جلوی ویروس رو بگیرند و ثانیا خرابکاری هاش رو جبران کنند و ثالثا دوباره اعتبار کسب کنند.... یا چنین ویروسی میتونه باعث آسیب های نرم افزاری و اطلاعاتی زیادی در سطح سازمان ها و شرکت ها بشه... و ... پس فقط آسیب مستقیم نمیزنه و خیلی ها رو درگیر میکنه...

هکر کلاه سیاه فقط به دنبال منافع شخصی است، شهرت هم میتونه یکی از اینا باشه، ولی نه شهرت با اسم واقعی... این یه حماقت و دیوانگی بزرگه که طرف خودش رو با دست خودش گیر بندازه....

محل زندگی
    NULL

هکر کلاه سیاه فقط به دنبال منافع شخصی است، شهرت هم میتونه یکی از اینا باشه، ولی نه شهرت با اسم واقعی... این یه حماقت و دیوانگی بزرگه که طرف خودش رو با دست خودش گیر بندازه....
    چه نوع منافعی؟ پول؟

دوست عزیز منظور LORD AELX جان فکر نکنم ضرر ردن به قطعات کامپیوتری بوده باشه . ارزش اطلاعاتی که آسیب میبینن رو میدونی چند برابر قیمت چندتا سیستم کامیپوتریه ؟؟؟
    منظور آسیب دیدن اطلاعات بوده که خسارات زیادی به بار میارن .
    بیشتر اقتصادی
    البته میتونن در موارد سیاسی ، نظامی هم کار کنن که بازم منافع اقتصادی واسشون داره .

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

چه نوع منافعی؟ پول؟
    اون هم یک نوعش هست... اصلا در کل به طرفش بستگی داره!!

نقل قول نوشته شده توسط Netsky مشاهده تاپیک
    دوست عزیز منظور LORD AELX جان فکر نکنم ضرر ردن به قطعات کامپیوتری بوده باشه . ارزش اطلاعاتی که آسیب میبینن رو میدونی چند برابر قیمت چندتا سیستم کامیپوتریه ؟؟؟
    منظور آسیب دیدن اطلاعات بوده که خسارات زیادی به بار میارن .

اقتصادی ، سیاسی ، نظامی و ........
    موافقم...

محل زندگی
    NULL

نظامی و ........
    نظامی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    کلاه مشکی همون کلاه سیاه؟

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

نظامی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نه دیگه نظامی نه... اون که میشه مسئول امنیتی و هک دولتی... نه فقط کسی که برای خودش کار کنه رو میگن Black Hat .... به خدا تعریف سختی نیست ها!!!

نظامی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آره شما فکر میکنی جنگ فقط همون توپ و تانکه . نه رفیق ، جنگ های دیگه ای هم هستن که بدون درگیری و خونریزی انجام میشه ولی لطمات زیادی رو به یه کشور وارد میکنه .
    البته فکر کنم این دوتا رنگ با هم فرقی ندارن .

محل زندگی
    NULL

پس کلاه مشکی اهدافش چیه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •