نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: چگونه اطلاعات خود را ارزیابی کنم؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

چگونه اطلاعات خود را ارزیابی کنم؟

با سلام
    من دانشجوی سال آخر کارشناسی نرم افزار هستم.
    متاسفانه محیط دانشگاه محل تحصیل خود را فاقد شرایط لازم برای ارزیابی علمی و فنی خود می دانم. دانشجویان بسیار کم کارند و کلاً محیط برای همه چیز فراهم است به جز درس!
    به دلیل علاقه زیادی که به کامپیوتر داشته ام همواره به نکاتی که بر خورده ام درباره آنها جستجو کرده و مطالعاتی داشته ام و بعضا کتاب خوانده ام ( بیشتر درباره برنامه نویسی و یا مهندسی نرم افزار) سعی کردم کد نویسی کنم و یکی دو تا پروژه کوچک هم سفارش گرفتم و کار کرده ام، راضی بودند و فاز دوی یکی شان هم تا آخر تابستان تحویل می دهم) به طور کلی اکثر وقتم را پای گوگل بوده ام و هستم.
    هنوز هم همواره به اصطلاحات و مباحث جدید بر می خورم که اصلا درباره شان نشنیده ام. منظورم اصطلاحات و مباحث خارج از سر فصلهای دانشگاه است.
    می دانم اگر استاد یا دانشجویان پر کار در کنارم بودند خیلی جلوتر بودم و لا اقل می دانستم کجا هستم.
    غیر از این راه حلی برای من دارید که بتوانم عملکرد خود را ارزیابی کنم؟
    می خواهم برای ارشد تلاش کنم و دانشگاه دولتی قبول شوم. کلاس هم می نویسم. اما شنیده ام دانشگاه های دولتی (مخصوصا شریف و امثال آن) درباره دانشجویان دانشگاه آزاد به سختی پذیرش می دهند و در مصاحبه ای آنها را عموما رد می کنند. یعنی فقط اینکه در تست کنکور موفق باشی برایشان کافی نیست و ترجیحاً دانشگاه آزادی ها را رد می کنند. آیا درست است؟ راه حل چیست؟
    معدل کل من هم حدود 17 است.

نقل قول: چگونه اطلاعات خود را ارزیابی کنم؟

دوست عزیزم این بستگی به طرز فکر خودت داره یادمه روز اول که به عنوان یک نیروی تازه کار برنامه نویس وارد شرکت اولم شدم,دنبال این بودم که کار کنم ولی هدف اصلیم خوندن واسه فوق لیسانس بود, وقتی رئیسم رو دیدم که هنوز که هنوزه از نظر فنی الگوی بنده هست! خود بخود یه مقایسه ای برام پیش اومد بین اساتید دانشگاهی و رئیسم اونجا بود که تصمیم گرفتم مثل رئیسم باشم یه آدم فنی! بازم میگم این برا منه شاید طرز فکر شما فرق کنه به نظر من اگه هدفت تحصیل در مقاطع بالاتره فکر کار نباش بچسب محکم به درس خواندن!این چیزی هم که درباره شریف و ... گفتی من اولین باره میشنوم این برا دوره دکتراس نه فوق لیسانس

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •