نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مقایسه سرعت توسعه (Development) نرم افزار در زبان های مختلف

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    امپراطوری پارس

مقایسه سرعت توسعه (Development) نرم افزار در زبان های مختلف

سلام اگر بخواهیم سرعت توسعه(Development) نرم افزار در زبان های مختلف ،به خصوص جاوا ، را با توجه به امکاناتی که در اختیار این زبان ها می باشد ،با هم مقا یسه کنیم چه پارامترهایی را باید در نظر گرفت؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    امپراطوری پارس

نقل قول: مقایسه سرعت توسعه (Development) نرم افزار در زبان های مختلف

اگر بخوام توضیح بیشتری بدم اینکه:من می خوام به یک زبان قدرتمند تری سوئیچ کنم که این زبان layout بندی قوی داشته باشه واسط های قوی و کاربردی برای استفاده از HTML در کد بصورت توکار(embeded) داشته باشه ابزار لازم برای ارائه خدمات به دیگر device ها از یک PDA ساده گرفته تا انواع موبایل ها و ... موتور گرافیکی قوی توکار داشته باشه و حتی بتونه که از موتور های خارجی و آزاد به صورت کارا استفاده کنه(ابزار لازم برای استفاده از آن را فراهم کنه) از Text Engine قدرتمندی برخوردار باشه یا بتونه از خارج وارد کنه به هر صورت فرض کنید در این موارد بخوام از java دفاع کنم به چه مواردی باید اشاره کنم اگر امکانش هست حداقل یک منبع خوب دوستان معرفی کنند

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Leiden, The Netherlands

نقل قول: مقایسه سرعت توسعه (Development) نرم افزار در زبان های مختلف

بحث در این مورد به نظرم میتونه خیلی طولانی و مفصل باشه،‌ به این دلیل که این رویکرد همیشه مطرحه که آیا اصلا درسته که شما بخواهید تمام نیازمندی-های مطرح در توسعه نرم-افزار رو از یک بستر انتظار داشته باشید؛ من به این نمی-پردازم، اما اگه خواستین در ادامه بحث می-کنیم

در راستای این که شما بخواهید ارائه-ای از روند تکتولوژی مبتنی بر جاوا (Java) داشته باشید،‌ پیشنهاد می-کنم اینجا رو مطالعه کنید:
    http://java.sun.com/new2java/javamap/intro.html
    که در مورد حوزه-های استفاده جاوا به شما دید خیلی خوبی میده.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •