نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: استفاده ازویژوال فاکس در وب

استفاده ازویژوال فاکس در وب

جناب حسین زاده درقسمت تازه های نمایش فرم های ویژوال در وب بوده میشه توضیحات کامل تری درمورد load برنامه در وب اگه زحمتی نیست بدین.ممنون میشم.

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان

نقل قول: استفاده ازویژوال فاکس در وب

ببينيد برنامه ديگري نيز براي اين کار معرفي کرده بودم :
    http://www.vfp2iis.com/
    اين برنامه و برنامه جديدي که در تازه ها معرفي کردم هر دو نياز به تغيير دارند البته جديديه ادعا کرده که فقط 5 درصد کدتون رو بايد تغيير بديد.
    در کل به اين صورت کار ميشه که رابط کاربري برنامه شما بصورت زنده بصورت html رندر ميشود و اينکار بصورت اتوماتيک انجام ميگيره.يعني با هر درخواست کاربري به سايت شما ، يک نمونه از برنامه ساخته ميشود و توسط اين برنامه ها بصورت html و بصورت اي جکس تعامل دارند و هر تغييري در فرم را نمايان ميکند.
    همه اينها نيازمند يک سرور قوي و امن که ويژوال فاکس پرو و اين برنامه رو پشتيباني کنه نياز داريد که حداقل در ايران پيدا نميشه مگر اينکه خودتون يک سرور راه بيندازيد و با يک اکانت adsl که به شما ip ثابت بدهد برنامه تان را راه بيندازيد.
    اين روشها براي برنامه هايي است که نوشته شده اند و با اندک تغييراتي در وب قابل نمايش باشند.
    روش ديگر که کلا برنامه نويسي براي وب با ويژوال فاکس پرو هست رو ميتوانيد به رايگان از ابزار زير استفاده کنيد که اين را هم قبلا معرفي کردم :
    http://activevfp.codeplex.com/
    ابزار ديگر که رايگان نيست :
    www.afpages.com
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

شما خودتون چنین کاری انجام دادین.یعنی فرمی رو تو وب load کنید؟

محل زندگی
    کرمان

بدليل نبود هاستينگ خير
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

تو دمو فرم تو یک صفحه وب یا explorer نمایش داده میشه من هرجاروگشتم برای اینکه فرم خودم یا پروژه رو تبدیل به یک صفحه وب کنم نتونستم فقط میخوام تو یک صفحه وب نمایش بده همین اگه مراحل این کار رو بفرمایید ممنون میشم.فقط میخوام تو کامپیوتر خودم تو صفحه وب نمایش بده.

محل زندگی
    کرمان

اگر دقت کنيد من کامل توضيح دادم به شما که اين مستلزم اين هست که شما يکي از اين برنامه هارو خريداري کنيد.
    هيچ برنامه اي هم وجود نداره که با يک کليک همه کار رو انجام بده.
    منظور شما از نمايش چيه؟فقط شکلش رو نمايش بده يا تعامل داشته باشه؟
    اگر علاقه اي به کد نويسي داريد ميتونيد مثالي رو که در پوشه
    :\Program Files\microsoft visual foxpro 9\Samples\Servers\Foxisapi
    وجود دارد ببينيد.براي اين کار بايد از تمام کلاسهايي که تعريف شده بجاي اشيائتون استفاده کنيد.
    لطفا خوب مطالعه و جستجو کنيد و سئوالتون رو بسيار روشن و جزئيات ذکر کنيد نه بطور کلي.
    گر چه چند وقتيه مديران ساير بخش ها معتقدند بايد کاملا يک موضوع رو شرح داد تا کاربر برايش جاي سئوال باقي نماند ، من با اين کار مخالفم و معتقدم بايد فقط راهنمايي کرد.مقاله اي هم در اينباره قبلا ترجمه و در اين سايت قرار دادم.
    وب سایت شخصی

نقل قول نوشته شده توسط ashkan_gorg مشاهده تاپیک
    تو دمو فرم تو یک صفحه وب یا explorer نمایش داده میشه من هرجاروگشتم برای اینکه فرم خودم یا پروژه رو تبدیل به یک صفحه وب کنم نتونستم فقط میخوام تو یک صفحه وب نمایش بده همین اگه مراحل این کار رو بفرمایید ممنون میشم.فقط میخوام تو کامپیوتر خودم تو صفحه وب نمایش بده.
    خب ميتونيد با راه اندازي IIS يه سرور برا خودتون راه اندازي كنيد و تستهاتونو انجام بديد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •