نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: کمک در بازیابی رمز عبور و پسورد ویندوز سرور 2003 (رمز عبور و پسورد را فراموش کردم)

کاربر دائمی آواتار hamid-nic
    محل زندگی
    اصفهان

Question کمک در بازیابی رمز عبور و پسورد ویندوز سرور 2003 (رمز عبور و پسورد را فراموش کردم)

سلام دوستان ، وقتتان بخیر
    من در یک شبکه ای که شامل چندین کامپیوتر که متصل به یک سرور با ویندوز سرور 2003 هست (24 ساعته روشنه و داره کار می کنه) در ارتباط هستم . هرزگاهی با Remote Desktop Connection به ویندوز سرور سر می زنم تا مشکلات احتمالی را رفع کنم . (یعنی ارتباط فیزیکی برام مقدور نیست و فقط از طریق شبکه کنترل می کنم) .
    مشکل اینجاست که نام کاربری و رمز عبور ویندوز سرور را فراموش کردم بدلیل . . .
    با Remote Desktop Connection به سرور متصل می شوم و پنجره ی درخواست User و Pass را جهت ورود به ویندوز را می خواد .
    خواهشاً دوستانی که قبلا هم با این مشکل برخورد کردند کمک کنند. آیا میشه پسورد را بازیابی کرد ؟ یا پسورد را ریست کرد ؟
    (البته با در نظر گرفتن اینکه من ارتباط فیزیکی با سرور را ندارم و فقط از طریق شبکه با اون در ارتباط هستم)
    ممنون هستم از دوستانی که کمک می کنند .

نقل قول: کمک در بازیابی رمز عبور و پسورد ویندوز سرور 2003 (رمز عبور و پسورد را فراموش کردم)

می تونید سرورتون رو با نرم افزار password recoveri بوت کنید تا پسورد رو براتون بشکنه.البته اگه امکان ریست کردن سرور رو دارید

محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: کمک در بازیابی رمز عبور و پسورد ویندوز سرور 2003 (رمز عبور و پسورد را فراموش کردم)

می تونید سرورتون رو با نرم افزار password recoveri بوت کنید تا پسورد رو براتون بشکنه.البته اگه امکان ریست کردن سرور رو دارید
    ممنون از جوابتون دوست عزیز
    اما من قادر به حضور فیزیکی در کنار سیستم نیستم به دلیل فاصله ی زیاد . کار سرور هم نباید زیاد بخوابه چون در حال کار کردنه و کامپیوتر های دیگه دارند ازش استفاده می کنند .
    آیا روش دیگه ای وجود نداره .

محل زندگی
    اصفهان

دوستان با تجربه در این زمینه .
    من هنوز منتظرم . . ..
    دوستان راهنمایی کنید لطفا ً
    باید چکار کرد ؟

دسترسی فیزیکی به سرور ندارین!!!
    پس بگو می خوام هکش بکنم دیگه دیگه چرا داری می پیچونی

کاربر دائمی آواتار hraeissi
    محل زندگی
    Tehran

نقل قول نوشته شده توسط solymani مشاهده تاپیک
    منم موافقم

ولی در کل بگم که امکانش ضعیفه مخصوصاً اگر سرور AD داشته باشد که دیگه محال است

ولی خدایی راتشو بگی بهتره آ

محل زندگی
    اصفهان

منم موافقم

ولی در کل بگم که امکانش ضعیفه مخصوصاً اگر سرور AD داشته باشد که دیگه محال است

ولی خدایی راتشو بگی بهتره آ
    این حرفا چیه ؟ مثلا دارید کمک می کنید که مشکلم حل شه !
    علت اینکه می خواستم بدون حضور فیزیکی کار را درست کنم علاوه بر فاصله ی زیادی که با اون داشتم می خواستم کارفرما و افراد مورد طرفم از این مشکل با خبر نشوند که آخر هم مجبورم شدم برم سرور را با نرم افزار بازیابی پسورد ریست کنم و این کار باعث شد تا هزینه ی زیادی را که با متوقف کردن کار سرور ایجاد شده بود را متوجه شرکت کنم و درد سر های پس از آن . . .

کاربر دائمی آواتار hraeissi
    محل زندگی
    Tehran

نقل قول نوشته شده توسط hamid-nic مشاهده تاپیک
    این حرفا چیه ؟ مثلا دارید کمک می کنید که مشکلم حل شه !
    علت اینکه می خواستم بدون حضور فیزیکی کار را درست کنم علاوه بر فاصله ی زیادی که با اون داشتم می خواستم کارفرما و افراد مورد طرفم از این مشکل با خبر نشوند که آخر هم مجبورم شدم برم سرور را با نرم افزار بازیابی پسورد ریست کنم و این کار باعث شد تا هزینه ی زیادی را که با متوقف کردن کار سرور ایجاد شده بود را متوجه شرکت کنم و درد سر های پس از آن . . .
    خوب خوشحالم که مشکلتان حل شد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •