نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مشکل استفاده مجدد از فرم child‌در فرم mid

Wink مشکل استفاده مجدد از فرم child‌در فرم mid

با سلام!
    من یک فرم mid دارم که در منوی اون ایتمی برای نمایش فرم child در نظر گرفتم .هنگام کلیک روی اون هیچ مشکلی پیش نمیاد و فرم child‌داخل mid نمایش می ده اما هنگام بستن فرم child و قتی دوباره روی ایتم مورد نظر کلیک می کنم فرم child رو نشون نمی ده و برنامه error می ده .ممنون می شم اگه کمکم کنید.

کاربر دائمی آواتار حجتی نیا
    محل زندگی
    ایران

نقل قول: مشکل استفاده مجدد از فرم child‌در فرم mid

نقل قول نوشته شده توسط sam.iran67 مشاهده تاپیک
    با سلام!
    من یک فرم mid دارم که در منوی اون ایتمی برای نمایش فرم child در نظر گرفتم .هنگام کلیک روی اون هیچ مشکلی پیش نمیاد و فرم child‌داخل mid نمایش می ده اما هنگام بستن فرم child و قتی دوباره روی ایتم مورد نظر کلیک می کنم فرم child رو نشون نمی ده و برنامه error می ده .ممنون می شم اگه کمکم کنید.
    متن ارور رو بزار ....

نقل قول: مشکل استفاده مجدد از فرم child‌در فرم mid

age azin ravesh estefade mikoni ,in ravesh:
    ke baraye oon menu item vase evente check statesh mizari ke child formet baz beshe vaghti chek hast va baste beshe vaghti uncheck.

pas bayad tarif koni vaghti childet baste mishe gheira az tarigh menu item,(masalan close khode chlid form)oon vaght bayad oon menu itemet un check beshe.ta erro daryaft nakoni.
    albate in hamash bastegi be in dare ke aya az in ravesh ke goftam estefade mikni ya na ,ke albate angofti che raveshi estefade kardi.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •