نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: تعریف یک متغییر در یک فرم برای استفاده در همه فرمهاتعریف یک متغییر در یک فرم برای استفاده در همه فرم

تعریف یک متغییر در یک فرم برای استفاده در همه فرمهاتعریف یک متغییر در یک فرم برای استفاده در همه فرم

سلام
    من یک متغییر دارم که در گزارش گیری میخام ازش استفاده کنم
    اونا باید به چه صورت تعریف کنم
    البته من به اول متغییر public اضافه کردم ولی جواب نداد
    ممنون میشم کمکم کنید

کاربر دائمی آواتار hamid67fathi
    محل زندگی

نقل قول: تعریف یک متغییر در یک فرم برای استفاده در همه فرمهاتعریف یک متغییر در یک فرم برای استفاده د

سلام
    اگه منظورت اينوه که ميخوای پارامتر سراسری در برنامت داشته باشی، فقط کافيه که يک کلاس استاتيک بسازی و پروپرتی های اون رو هم استاتيک تعريف کنی و از داخل هر فرم که ميخوای مقدار دهی کنی يا بخونيشن.
    اگر منظورت چيزه ديگه اي هست پس بيشتر توضيح بده ، شايد بتونيم راهنماييت کنيم ،

کاربر دائمی آواتار اَرژنگ
    محل زندگی
    arjang8000@gmail.com

نقل قول: تعریف یک متغییر در یک فرم برای استفاده در همه فرمهاتعریف یک متغییر در یک فرم برای استفاده د

در مورد اشتباه بودن پارامترهایه (متغییرهایه) سراسری و استفاده از کلاس استاتیک برایه چنین کارهایی بارها بحث شده.

استفاده از Application Configuration را یاد بگیرید و روشهایه اشتباه را نه ترویج بدید و نه هم پشتیبانی کنید.

مدیر بخش آواتار mmd2009
    محل زندگی
    تهران

با سلام

ممنون از شما بابت نکته مفیدی که گفتید چون اصلا نمیدونستم اون روش خوب نیست

من پست قبلی خودمو پاکش کردم و اینبار با app.config یک مثال واستون زدم
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کسی که به خود اطمینان دارد به تعریف دیگران احتیاج ندارد. «گوستاو لوبون»

دوست عزیز من از Stimulreport برای گزارش سازی استفاده میکنم
    میخاستم که یک متغییر را در یک تکس باکس تو ی فرم بگیرم و بر اساس اون جستجودرون ریپورت انجام بدم
    اما اینطوری هم نشد
    ممنونم از راهنماییتون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •