نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: لطفا کمک. قبول اسامی به فارسی

لطفا کمک. قبول اسامی به فارسی

در کومبو باکسی که جهت ورود به نرم افزار دارم با اسامی فارسی مشکل دارد و فقط اسامی انگلیسی را میگیره و با آن اسامی درست جواب میده. باید چکار کنم؟

کاربر دائمی آواتار mohammad_2039
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: لطفا کمک. قبول اسامی به فارسی

نقل قول نوشته شده توسط siminhoseini مشاهده تاپیک
    در کومبو باکسی که جهت ورود به نرم افزار دارم با اسامی فارسی مشکل دارد و فقط اسامی انگلیسی را میگیره و با آن اسامی درست جواب میده. باید چکار کنم؟
    فونت کمبو رو فارسی تعریف کردید . یه Bfont بهش بده ببین درست میشه . مشکل عجیبی داری

در خود کومبو باکس مشکلی ندارم. وقتی پروسیجرم اطلاعات کومبو باکس را با دیتا بیس مقایسه می کنه نمیتونه اسم فارسی را تشخیص بده

کاربر دائمی آواتار حجتی نیا
    محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط siminhoseini مشاهده تاپیک
    در خود کومبو باکس مشکلی ندارم. وقتی پروسیجرم اطلاعات کومبو باکس را با دیتا بیس مقایسه می کنه نمیتونه اسم فارسی را تشخیص بده
    برنامه رو دیباگ کنین ببین تو تکس کمبو چی میاره؟؟ آیا متن فارسی رو تو تکس اون میاره؟

کاربر دائمی آواتار mohammad_2039
    محل زندگی
    تهران

ببینید دوست عزیز من فکر میکنم شما اطلاعات مربوطه رو دستی تو بانک نوشتید یا از طریق فرم و آبجکت های اون اطلاعات رو در بانک insert کردید و حالا در Property های کمبو و از قسمت Colection دستی به کمبو مقدار دادید، برای همین در مقایسه دچار خطا میشید.
    بهترین کار اینه که از طریق تکس باکس ها مقادیر رو در بانک وارد کنید و بعد اونها رو از بانک تو کمبو بریزید. پیشنهاد میکنم اگه به کمبو مقادیر استاتیک دادید حذف کنید و براش تو بانک تیبل بسازید و تیبل رو از طریق برنامه پر کنید. من مشکلاتی مشابه این داشتم و اینطوری حلش کردم. یه بار هم هیچ کدوم از این حالات نبود اما باز در مقایسه دچار خطا میشدم یعنی نتایج مقایسه هیچی بود در صورتی که میدونستم تو بانک دارمش ، اومدم یه تکس باکس تو فرم گذاشتم و Visibility تکس باکس رو False کردم تا کاربر نبینه از دیتا بیس میخوندم تو تکس باکس بعد با مقدار کمبو مقایسه میکردم و جواب داد. روش من درآوردیه اما باید یه جوری مشکل رو حل کرد دیگه موفق باشی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •