نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: چطوری یه فاکتور فروش می سازن؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    مشهد

چطوری یه فاکتور فروش می سازن؟

سلام دوستان
    من دارم یک فرم مربوط به فاکتور فروش رو طراحی میکنم ،که تو این فرم یک textbox دارم که فروشنده باید در این
    textbox بارکد مربوط به اجناس خریداری شده ی یک مشتری رو یکی یکی وارد کنه و هر بار که بارکد جدیدی رو وارد می کنه اطلاعات مربوط به جنس مورد نظر واجناس قبلی در datagridview نمایش داده بشه.
    من کد پرشدن گریدویو رو در رویداد textchange تک باکس نوشتم به همین دلیل هم گریدویو هر بار فقط بر اساس آخرین بارکدی که وارد شده پر میشه(یعنی فقط یک رکورد ونمایش میده)
    حالا من باید از چه کدی استفاده کنم که وقتی فروشنده بارکد جدید رو وارد میکنه گریدویو، هم رکورد مربوط به این بارکد وهم رکورد مربوط به بارکدهای اجناس دیگر آن مشتری که قبلا توسط فروشنده در textbox وارد شده رو نمایش بده؟

کاربر دائمی آواتار mohammad_2039
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: چطوری یه فاکتور فروش می سازن؟

نقل قول نوشته شده توسط saldin مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    من دارم یک فرم مربوط به فاکتور فروش رو طراحی میکنم ،که تو این فرم یک textbox دارم که فروشنده باید در این
    textbox بارکد مربوط به اجناس خریداری شده ی یک مشتری رو یکی یکی وارد کنه و هر بار که بارکد جدیدی رو وارد می کنه اطلاعات مربوط به جنس مورد نظر واجناس قبلی در datagridview نمایش داده بشه.
    من کد پرشدن گریدویو رو در رویداد textchange تک باکس نوشتم به همین دلیل هم گریدویو هر بار فقط بر اساس آخرین بارکدی که وارد شده پر میشه(یعنی فقط یک رکورد ونمایش میده)
    حالا من باید از چه کدی استفاده کنم که وقتی فروشنده بارکد جدید رو وارد میکنه گریدویو، هم رکورد مربوط به این بارکد وهم رکورد مربوط به بارکدهای اجناس دیگر آن مشتری که قبلا توسط فروشنده در textbox وارد شده رو نمایش بده؟
    سلام
    فکر میکنم یه فیلد دیگه باید به تیبل اضافه کنی و یه تکس باکس به فرم که نقش کانتر رو واسه مشتری داشته باشه یعنی مشتری اول شماره 1 حالا بارکدهای مشتری اول با شماره 1 ذخیره میشه و مشتری دوم شماره 2 و الی آخر. حالا تو دستور select میگی بارکد هایی که شماره اونها برابر تکس باکس کانتر باشه رو پیدا کن.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •