نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: نبودن کنترل کریستال ریپورت

کاربر دائمی آواتار javad_r_85
    محل زندگی
    تهران

نبودن کنترل کریستال ریپورت

با سلام .من یه برنامه نوشتم و اینک می خوام از مقادیر داخل جدولم گزارش تهیه کنم البته با کریستال ریپورت من از طریق گزینه add new item گزارشم را تهیه میکنم ولی وقتی یک فرم جدید ایجاد میکنم و می خواهم کنترل crystal report را به آن اضافه کنم قابل دسرس نیست البته chose item را نیز چک کردم و آن در حالت انتخاب بود یعنی در واقع تنها زمانی که یک پروژه از نوعcrystal report ایجاد می کنم این کنترل در tool box ظاهر می شود.حالا از اساتید گرامی خواهش می کنم به من کمک کنید.

البته لطف کنید اگر هم پاسخ نمی دهید نفرمایید که جست و جو کنم چون این کار را کردم و به جوابم نرسیدم.

محل زندگی
    تهران

نقل قول: نبودن کنترل کریستال ریپورت

نقل قول نوشته شده توسط javad_r_85 مشاهده تاپیک
    با سلام .من یه برنامه نوشتم و اینک می خوام از مقادیر داخل جدولم گزارش تهیه کنم البته با کریستال ریپورت من از طریق گزینه add new item گزارشم را تهیه میکنم ولی وقتی یک فرم جدید ایجاد میکنم و می خواهم کنترل crystal report را به آن اضافه کنم قابل دسرس نیست البته chose item را نیز چک کردم و آن در حالت انتخاب بود یعنی در واقع تنها زمانی که یک پروژه از نوعcrystal report ایجاد می کنم این کنترل در tool box ظاهر می شود.حالا از اساتید گرامی خواهش می کنم به من کمک کنید.

البته لطف کنید اگر هم پاسخ نمی دهید نفرمایید که جست و جو کنم چون این کار را کردم و به جوابم نرسیدم.

دوست عزیز از یک نسخه دیگر ویژوال استفاده کنید.

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط javad_r_85 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز از یک نسخه دیگر ویژوال استفاده کنید.

ممنون مشکلم حل شد من این مشکل را در نسخه 2010 داشتم که با استفاده از نسخه 2008 این مشکل برطرف شد.

کاربر دائمی آواتار corona
    محل زندگی
    مشهد

دوست عزیز مایکروسافت کلا تو نسخه 2010 از vs دیگه کریستال ریپورت رو به صورت پیش فرض ساپورت نمیکنه.برای همین شما مشکل داشتید باهاش.

نقل قول نوشته شده توسط corona مشاهده تاپیک
    دوست عزیز مایکروسافت کلا تو نسخه 2010 از vs دیگه کریستال ریپورت رو به صورت پیش فرض ساپورت نمیکنه.برای همین شما مشکل داشتید باهاش.
    من شنیدم که اگه برنامه کریستال ریپورت را جداگانه نصب کنیم به VS2010 هم اضافه میشه و می تونیم از اون استفاده کنیم
    حالا می خوام بدونم از چه نسخه ای باید برا نصب استفاده کنم ؟ اگه لینک دانلود اونا بذارید ممنونم میشم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •