نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: ذخیره کامل یک Dataset در دیتابیس؟

ذخیره کامل یک Dataset در دیتابیس؟

سلام
    دوستان من یه سری اطلاعات دارم که میخوام اونها رو توی یک دیتاست جدید وارد کنم و همه رو به صورت یک جا در دیتابیس ذخیره کنم , از چه راهی بهترین سرعت رو میتونم داشته باشم؟
    تقریبا میخوام مثل حالتی که Bind می کنیم توی گرید اونجوری بریزم توی دیتابیس
    اطلاعات رو نمی خوام ستون به ستون بخونم و تو دیتابیس ذخیره کنم , خیلی وقت میگیره.
    ممنون

نقل قول: ذخیره کامل یک Dataset در دیتابیس؟

هیچی؟! رهی نیست براش؟!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Thumbs up نقل قول: ذخیره کامل یک Dataset در دیتابیس؟

سلام.

برنامه ات چیه؟ پروژه هستش یا برای مشتری داری انجامش میدی؟!!!
    اگه پروژه هستش از XML استفاده کن. اگه برای مشتری هستش و نیاز به SQL یا Access داری باید همون کاریو انجام بدی که کل ملت دارن انجام میدن.

نه برا مشتریه , خوب تعداد رکوردها بعضی وقتا زیاد میشه (حدود 3000-4000) که باید وارد دیتابیس بشه , باید رکورد رکورد وارد دیتابیس کنم یعنی؟ سیستم خیلی کند میشه...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Thumbs up نقل قول: ذخیره کامل یک Dataset در دیتابیس؟

نقل قول نوشته شده توسط mojtaba-saleh مشاهده تاپیک
    نه برا مشتریه , خوب تعداد رکوردها بعضی وقتا زیاد میشه (حدود 3000-4000) که باید وارد دیتابیس بشه , باید رکورد رکورد وارد دیتابیس کنم یعنی؟ سیستم خیلی کند میشه...
    شما 3000 یا 4000 رکورد رو یه جا وارد Database می کنین؟!!! خب اونوقت انتظار دارین در عرض 1 میلی ثانیه اینا ذخیره شن؟

دوست من چاره ای بیاندیش که وقتی اطلاعاتت توسط کاربر وارد سیستم میشه همونجا بتونی در بانک ذخیره کنی. این منطقی نیست اطلاعات رو یه جا جمع کنی بعد ذخیره کنی. ممکنه هر بلایی سر اطلاعات مشتری بیاد و اونوقت مقصر شمائین.

نه دوست عزیز , سیستم ارسال SMS گروهیه , کاربر بهضی وقتا میاد یه رنج شماره با یه متن و اینا میسازه مثلا 4000 تا شماره!
    4000 تا شماره ساخته شده رو می ریزم تو دیتاست , تا متن و اینا براش تعیین بشه , بعد کل اینها میره تو دیتابیس ذخیره میشه که توی صف ارسال قرار بگیرن و یکی یکی ارسال بشن!
    فعلا تک تک ارسال داده رو گذاشتم ولی تو رکورد حدود 700تا شاید 60 تا 70 ثانیه وقت میگیره ...

کاربر دائمی آواتار ricky22
    محل زندگی
    شیراز

خب شماره ها رو همون اول بریز داخل دیتابیس هنگام ارسال update کن

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •