نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: استفاده از منابع خارجی

استفاده از منابع خارجی

سلام
    چه جوری میشه در برنامه ها از یک منبع خارجی مثلا یک دیکشنری از قبل نوشته شده استفاده کرد؟! :wink:

موفق وپیروز باشید 8)

جناب اسماعیلی منظورتون رو درست متوجه نشدم. منظورتون دیتابیس هست یا خود برنامه؟ :wink:

منظورم خود برنامه است
    می دونم اینکارو با سی پلاس پلاس می شه انجام داد ولی نمی دونم اینکارو چه جوری با وی بی انجام وی دن :wink:

با سلام دوباره

گفتم سوالمو کاملتر بگم :
    اگه با رباط های چت ایرانی که کار یکی از اونا ترجمه لغات است چت کرده باشید منظورمو بهتر می فهمین چون برای ترجمه لغات از یک دیکشنری های موجود در با زار استفاده شده و سازنه آن دیگر برای دیکشنری برنامه ای جدا (لغات با ترجمه اش) ننوشته البته این کارو با زبان C++‎ انجام داده.
    من هم در برنامه ام یک دیکشنری لازم دارم من می خوام یک برنامه بنویسم که یکی از بخش های اون ترجمه بعضی لغات هست حالا من می خوام از یکی از این (همه)دیکشنری هایی که تو بازار است استفاده کنم و دیگه یک دیکشنری خودم ننویسم.

موفق و پیروز باشید
    8)

جناب اسماعیلی شرمنده نمیدونم باید چیکار کنید ( یعنی مطمئن نیستم) ولی فکر میکنم برای استفاده از یک بانک اطلاعاتی که مربوط به یک دیکشنری آماده هست میبایست از نویسنده آن اجازه گرفته باشید. چون معمولا بانکهای این برنامه ها رمز داره و برای کد نویسی به آن رمز نیاز دارید. (البته اینم بگم که بدون اجازه هم میتونید اینکار رو بکنید یعنی از آن استفاده کنید که فکر نمیکنم کار قشنگ و جالبی باشه)
    البته نمیدونم شاید اطلاعات من کافی و خوب نباشه و دوستان دیگه بتونن کمکتون کنن ( ما هم خوشحال میشیم.) :wink: :wink: :wink: :oops:

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran
    آقای اسماعیلی باید خدمتتون بگم که شما اشتباه کردید برنامه دیگر را با هیچ زبان دیگری حتی اسمبلی و حتی 0 و 1 و حتی خود بیل گتس نیمشود بصورت موثرو صد در صد علمی کنترل نمود و حتماً باید یک راهی مانند اتوماسیون آفیس داشته باشند و با فر ض اینکه بشود کمی آنها را کنترل کرد سرعت کنترل به حتی کند و پایین است که به درد استفاده در یک برنامه نمیخوره ولی مترجمها چگونه عمل میکنند تعدادی از بانکهای اطلاعاتی به فرمتهای mdb و سایر بانکها 2 سال پیش منتشر شد که فاقد کد یا الگوریتم اسکرامبلینگ بود .... و تعداد از این مترجمها از آنها استفاده میکنند.... از سوی دیگر این شرکتها از سایر دیکشنری ها استفاده کرده و دوباره اطلاعات را بصورت کاملاٌ دستی ( تایپ توسط ده ها نفر) وارد بانک مخصوص خودشان میکنند....................... اگر باورتان نمیشود سری به شرکت جهان رایانه بزنید و با تعداد بسیار بالای از تایپیستها روبرو میشوید.....

سلام
    یعنی هیچ جور نمیشه به جای تایپ یه دیکشنری اونو آماده تهیه کرد؟ :wink:

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran
    با چه فرمتی میخواهید؟ شاید بتونم براتون یه کارایی بکنم......

سلام
    خیلی ممنون
    با یه فرمتی که بشه به عنوان بانک اطلاعاتی ازش تو وی بی استفاده کرد.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran
    یه سر به دیکشنری پارسی کام بزنید شاید بتونید از دیتا بیسش استفاده کنید.

سلام
    دیکشنری چی؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •