نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مشکل در نصب اینتربیس

مشکل در نصب اینتربیس

با سلام
    من از بانک اطلاعاتی اینتربیس در برنامه‌هایم استفاده کرده‌ام و می‌خواهم به همراه نصب برنامه در کامپیوتر دیگر اینتربیس نیز در آن نصب شود.لطفا مرا راهنمایی کنید.ضمنا از کامپوننت آی بی اینستال هم استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم.البته فکر کنم درست اسفاده نمی کنم. :( :( :(

مهمان
    فکر کنم شما باید وقتی داری برای برنامت setup درست میکنی توی همون install shield یه جایی هست اسمش دقیقا یادم نیست باید ببینم که درایور های مربوط به اینتربیس رو انتخاب میکنی بعد خودش موقع نصب اونا رو نصب میکنه نیازی به نصب خود interbase نداری

نصب اینتربیس

سلام،

فایلهایى که قرار است نصب شوند باید بهمراه برنامه نصب شما با همان سلسله مراتب موجود در cd نصب اینتربیس (موجود در cd دلفى) باشند.

در Developer's Guide از مستندات اینتربیس،‌ درباره ساختن برنامه نصب از طریق InterBase Install API و همچنین ساختن ویزاردهاى نصب از طریق TIBInstall توضیح داده شده است.

در سایت http://ibinstall.defined.net توضیحات کاملى در این زمینه و همچنین اسکریپت هایى براى بکارگیرى برنامه‌هایى مانند Wise Installer پیدا مىکنید.‌

Install Shield هیچگونه پشتیبانى توکار براى نصب اینتربیس ندارد. با نگارش Express بخاطر محدودیت هایى که دارد نمىتوانید نصب کامل InterBase را در آن پیاده کنید.

تاپیک های مشابه

1. مشکل نصب اینتربیس 7.5
    نوشته شده توسط saeed_82 در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 06 تیر 1386, 09:07 صبح
  2. مشکل در نصب کامپوننت ها
    نوشته شده توسط majid_n در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 03 آذر 1382, 22:33 عصر
  3. مشکل در نصب PWS
    نوشته شده توسط jannati در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1