نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: وسایل مورد نیاز برنامه نویسی تحت شبکه!؟

کاربر دائمی آواتار rezanew
    محل زندگی
    مرز پر گهر

وسایل مورد نیاز برنامه نویسی تحت شبکه!؟

می خواستم برنامه نویسی تحت شبکه رو با .net شروع کنم برای همین چند تا سوال در این مورد داشتم:

1-آیا حتما لازمه که طرز درست کردن شبکه را بلد باشیم(من بلد نیستم)
    2-آیا اصلا لازمه که برنامه را تحت شبکه امتحان کنیم یا با یک کامپیوتر هم میشه
    3-برای بانک اطلاعاتی حتما باید از sql استفاده کرد یا با access هم میشه
    4-در ضمن یه کتاب باحال هم معرفی کنید اگه میشه(انگلیسی یا فارسی)

ممنون از یاری سبز شما :oops:

1- بله
    2- با داشتن ی سیستم و نرم افزار VMWare و .... میتونی روی یه سیستم یه شبکه رو شبیه سازی کنی
    3- برای تست از هر دو بانک میتونی استفاده کنی فقط در مورد اکسس در تنظیمات آن باید نحوه عملکرد در زمان دسترسشی چند کاربر در آن واحد را تنظیم کنی
    4-کتاب فارسی یا انگلیسی در چند تاپیک پائینتر معرفی شده

با سلام
    اگر برنامه ای دارید که می خواین تحن شبکه تستش کنین لزومی نداره تحت 2 یا 3 تا سیستم باشه. زمانی که شما برنامه سرور و کلاینت رو داری فقط کافیه توی برنامه کلاینتت جایی که TCPClient رو تعریف می کنی به جای اسم یا IP سیستمی که می خوای برنامه کلاینتت بهش وصل بشه و یزنامه سرورت روشه باید نام یا IP سیستم خودت رو بهش بدی . یعنی شما در یک زمان داری برنامه سرور کلاینت رو روی یه سیستم اجرا می کنی . من این کار رو کردم و جواب گرفتم . مشکلی هم نداشتم . امیدوارم مشکلت حل بشه ...

کاربر دائمی آواتار rezanew
    محل زندگی
    مرز پر گهر
    ممنون این vmware چی هست حالا؟
    در ضمن آیا میشه تو xp از این برنامه های تحت شبکه و کامپونت های مربوطه استفاده کرد؟

کاربر دائمی آواتار hadi2345
    محل زندگی
    تبریز
    با سلام.
    اگه ممکنه در مورد user role manager در دات نت و برنامه نویسی تحت شبکه هم یه توضیحی بدید . ممنون از همه ..

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •