نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مشکل اجرای برنامه در ویندوز 7

مشکل اجرای برنامه در ویندوز 7

برنامه وقتی اجرا میشه یکی فایل کنار خودش ایجاد میکنه
    چون برنامه تو مسیر program files نصب میشه ویندوز 7 اجازه نمیده که فایل ساخته بشه و برنامه crash میکنه
    حالا یه روش بگین که برنامه خود به خود با حالت administrator اجرا بشه و اون پنجره سوال هم بالا نیاد. البته همه اینها باید اصولی و توسط فایل نصب انجام بشه چون به دستگاه مشتریها دسترسی ندارم.
    ایجاد فایل درکنار فایل اجرایی الزامی هست - به مشتری نمیخوام بگم راست کلیک کن یا مثلا وقتی این سوال پرسید کلید بالایی! بزن
    ممنون

نقل قول: مشکل اجرای برنامه در ویندوز 7

نقل قول نوشته شده توسط Mrs.Net مشاهده تاپیک
    برنامه وقتی اجرا میشه یکی فایل کنار خودش ایجاد میکنه
    چون برنامه تو مسیر program files نصب میشه ویندوز 7 اجازه نمیده که فایل ساخته بشه و برنامه crash میکنه
    حالا یه روش بگین که برنامه خود به خود با حالت administrator اجرا بشه و اون پنجره سوال هم بالا نیاد. البته همه اینها باید اصولی و توسط فایل نصب انجام بشه چون به دستگاه مشتریها دسترسی ندارم.
    ایجاد فایل درکنار فایل اجرایی الزامی هست - به مشتری نمیخوام بگم راست کلیک کن یا مثلا وقتی این سوال پرسید کلید بالایی! بزن
    ممنون

فکر کنم تو تنظیمات نصب گزینه Run as Administrator باشه ، بازم بگرد پیدا میکنی.

سلام من یه برنامه با#c ويژوال استدیو 2010 نوشتم.حالا می خوام بطور آزمایشی این برنامه رو که از پايگاه داده اکسس استفاده می کنه تو یه کامپیوتر دیگه اجرا کنم.ببینم کار می کنه یا نه.
    تا اونجایی که من می دونم می تونی از فایل برنامه فولدر bin رو که فایل اجرایی برنامه داخلش هست رو هرجایی که به خوایم کپی کنیم و ار فایل اجراییش استفاده کنیم.
    ولی حالا فولدر bin رو هر جا که می برم و فایل اجرایی رو کلیک می کنم اصلا باز نمی شه و erorr می گیره.
    البته دات نت فریم ورک رو هم اونجا نصب می کنم.
    از ویندوز 7 استفاده می کنم.
    لطفا راهمایی کنید.

نقل قول نوشته شده توسط beh_develop مشاهده تاپیک
    فکر کنم تو تنظیمات نصب گزینه Run as Administrator باشه ، بازم بگرد پیدا میکنی.
    نبود!! خیلی زیاد توضیح دادید

کاربر تازه وارد آواتار nPad.Net
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول نوشته شده توسط af1320 مشاهده تاپیک
    سلام من یه برنامه باC#‎‎ ويژوال استدیو 2010 نوشتم.حالا می خوام بطور آزمایشی این برنامه رو که از پايگاه داده اکسس استفاده می کنه تو یه کامپیوتر دیگه اجرا کنم.ببینم کار می کنه یا نه.
    تا اونجایی که من می دونم می تونی از فایل برنامه فولدر bin رو که فایل اجرایی برنامه داخلش هست رو هرجایی که به خوایم کپی کنیم و ار فایل اجراییش استفاده کنیم.
    ولی حالا فولدر bin رو هر جا که می برم و فایل اجرایی رو کلیک می کنم اصلا باز نمی شه و erorr می گیره.
    البته دات نت فریم ورک رو هم اونجا نصب می کنم.
    از ویندوز 7 استفاده می کنم.
    لطفا راهمایی کنید.
    متن Err رو اینجا بذارید

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •