نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: به نظر شما فعالیت در کدام زمینه جاوا سود مالی بیشتری داره؟

کاربر جدید آواتار wanted
    محل زندگی
    Mashhad

Question به نظر شما فعالیت در کدام زمینه جاوا سود مالی بیشتری داره؟

سلام دوستان
    به نظر شما فعالیت در کدام زمینه جاوا سود مالی بیشتری داره؟ (زود بازده باشه)
    منظورم وب، موبایل، دسکتاپ و ... هستش.
    توضیح اینکه من اصول شی گرایی رو بلدم، به C#‎ تقریبا مسلطم، اما می خوام جاوا کار کنم.
    ممنون می شم جواب بدین

کاربر دائمی آواتار cups_of_java
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: یه سوال

شما قصد باز کردن بوتیک لباس و یا کافی شاپ رو ندارید که دنبال زود بازده بودن اون می گردید!! سود مالی شما در دنیای نرم افزار ربطی به زبانی که انتخاب می کنید نداره.
    اگر منظورتون این بوده که موقعیت کاری بیشتری داشته باشه، جاوای تحت وب و Java EE از بقیه موارد موقعیت بیشتری داره.

کاربر جدید آواتار wanted
    محل زندگی
    Mashhad

ممنون از جواب شما، من کاملا مخالف حرف شما هستم، بله اکه بخوای برنامه حسابداری بنویسی زبان فرقی نداره، ولی در غیر این صورت خیلی فرق داره.
    منظورتو از بوتیک و .. نفهمیدم.
    شما موقعیت کاری رو در کدوم شهر گفتین و معنای این موقعیت کاری چیه؟ ایجاد یه پورتال ساده مثلا؟
    اگه می شه توضیح کاملتر و جواب کامل تری بدین.
    ممنون

نقل قول نوشته شده توسط wanted مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    به نظر شما فعالیت در کدام زمینه جاوا سود مالی بیشتری داره؟ (زود بازده باشه)
    منظورم وب، موبایل، دسکتاپ و ... هستش.
    توضیح اینکه من اصول شی گرایی رو بلدم، به C#‎‎‎ تقریبا مسلطم، اما می خوام جاوا کار کنم.
    سلام
    سود مالی یک چیزه وقتی صحبت بیشتر می شه یک چیزه دیگه هم برای مقایسه باید حتماً مطرح شه چون از تر استفاده کردید
    و یک سری حوزه هم مطرح می کنید همشون یک شرایط خاص رو طلب می کنند

اصولاً من تا حالا کسی رو ندیدم که یک نفره از جاوا استفاده کنه و پول زیادی هم بسازه البته از راه اصولی و متکی بر جاوا عرض می کنم نه زیر آبی یا شیک تر بگم ترفندهای نوین!!!

این قضیه دلیل هم داره هیچ کس برای یک برنامه ساده که از عهده یک نفر هم بر بیاد که پول هنگفت خرج نمی کنه مگر اینکه این برنامه ساده یک راه حل جدیدی یا یک Solution با توجیه اقتصادی باشه که اون هم پول ایده رو می دن نه جاوا یا هر چیز دیگه

اما اگر بخواهم حاشیه نرم در مقایسه قسمت های مختلف جاوا باید ببینید که در کدوم حوزه نیاز به برنامه بشتری هست که بابتش پول بپردازند
    ممنون از جواب شما، من کاملا مخالف حرف شما هستم، بله اکه بخوای برنامه حسابداری بنویسی زبان فرقی نداره، ولی در غیر این صورت خیلی فرق داره.
    منظورتو از بوتیک و .. نفهمیدم.
    شما موقعیت کاری رو در کدوم شهر گفتین و معنای این موقعیت کاری چیه؟ ایجاد یه پورتال ساده مثلا؟
    اگه می شه توضیح کاملتر و جواب کامل تری بدین.
    ممنون
    بر خلاف شما من از بوتیک که دوستمون گفت خیلی خوشم اومد ودر مورد موقعیت شغلی هم از لحاظ کمیت سی شارپ جایگاه بالایی داره
    من فکر می کنم اگر واقعاً به سی شارپ تسلط دارید و سود مالی هم برایتان خیلی مهم است و انفرادی هم کار می کنید دیگر زمان را با جاوا آموزی تلف نکنید .

نقل قول: به نظر شما فعالیت در کدام زمینه جاوا سود مالی بیشتری داره؟

به علت تکراری بودن باید میبایست تاپیک حذف می شد. به احترام پاسخ ها ها قفل می شود.
    یک بار و برای همیشه می خواهم چیزهای زیادی ندانم.فرزانگی نیز برای شناخت , محدودیت می آفریند .(پندها وپیکان ها – فردریش نیچه)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •