نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: اموزش زبان در موبایل

اموزش زبان در موبایل

سلام خدمت مهندسین محترم
    ببخشید من این پروژه ورداشتم ولی هیچ اطلاعاتی ندارم فقط میدونم باید با جاوا کارکنم
    خاهش میکنم کمکم کنید باید از کجا شروع میکنمچون هیچی از جاوا نمیدونم

نقل قول: اموزش زبان در موبایل

از دوستان خاهش میکنم کمک کننند
    راستش پروژه اینه که یه متن انتخاب بشه خونده بشه و منعی چندتا لغت اورده بشه

خاهش میکنم کمک کنیدباید از کجا شروع کنم یا اگه نمونه برنامه مشابه دارید لطف کنید برام
    واقعا ممنون

کاربر تازه وارد آواتار pardis11
    محل زندگی
    طهران

مهندس شما فارسی تعطیلیا!!
    در ضمن پروژه چی ! یه چیزی بنویس راجبش که اگر کسی خواست کمک کنه بدونه راجب چی باید راهنمایی کنه.

پروژه من اموزش زبان انگلیسی تو موبایل ، یعنی یه متنی رو موبایل که از قبل هست انتخاب میشه بعد بایدبا زدن یه دکمه اون متن خونده بشه و معنی بعضی لغتها اورده بشه

ممون از لطفتون

یعنی هیچ کی نمیتونه منو راهنمایی کنه باید چیکار کنم

کاربر جدید
    محل زندگی
    استان البرز

سلام
    شما معلوم نکردی دقیقا چقدر از جاوا و j2me می دونید.
    آیا با Ide و Emulator کار کردید؟
    آیا در پروژتون استفاده از فونت فارسی نیاز دارید؟

خداروشکر یکی پیدا شد جابمو بده
    من گفتم هیچی نمیدونم
    بله به فونت فارسی نیاز دارم چون معنیا باید به فارسی نوشته بشه؟

حالا با این اوصاف نوشتنش خیلی سخته؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    استان البرز

مراحل اولیه شروع برنامه نویسی J2ME

سلام
    خب اول لازمه که شما آخرین نسخه Jdk را دانلود و نصب کنی ، بعد از اون یه IDE برای برنامه نویسی انتخاب کنی ، البته بدون IDEهم می تونی با جاوا برنامه نویسی کنی که بسیار سخت میشه. IDE های زیادی وجود دارند که می تونی با یه سرچ کوچک خیلی از اونا رو پیدا کنی.
    مشهورترینشون :
    1. NetBeans
    2. Eclips
    3. intelligent
    است که بنده از نت بینز استفاده می کنم و بسیار ازش راضی هستم.
    البته بهتره که نت بینز مجهز به J2me را استفاده کنی که خیلی راحت ترید.
    برای شبیه ساز در صورتی که نت بینز مجهز به J2me را نصب کنید ، شبیه ساز شرکت سان برای شما نصب میشه. در غیر اینصورت باید شبیه ساز سان یا سامسونگ یا نوکیا یا ... را دانلود و نصب کنید.
    در صورتی که پروژتون خیلی حساسه توصیه میشه از چند شبیه ساز جهت بررسی برنامه نوشته شده استفاده کنید.
    ( اون چیزی که طبق تجربه خودم مفید بوده)
    بعد از طی این مراحل با مطالعه مثال های J2me و مطالعه کتابهای لاتین ( که خیلی زیاده ، می تونید با ف ی ل ت ر ش ک ن به آدرس http://www.flazx.com/ برید و دانلود کنید ، چون این بار اونا ایرانیا رو ف ی ل ت ر کردند )و مستندات J2me شروع کنید و چند تا برنامه کوچیک بنویسید تا دستتتون راه بیفته.
    بعد پروژه رو شروع کنید. برای فارسی سازی می تونید با سرچی که تو همین انجمن می گیرید ، از فارسی ساز های رایگان استفاده کنید ، اما در صورتی که جز پروژتون بوده که فارسی سازی هم توسط شما انجام بشه ، ( که پروژه خودم اینجوری بود ) کافیه به همین فارسی ساز ها یه نگاه بندازید و بطور خلاصه بگم که برای طراحی فونت باید با استفاده از تصاویر شما تمام کاراکتر هایی را که نیاز دارید در یک تصویر بگنحانید سپس در برنامه کاراکتر ها را جدا کرده و برای هر حرفی تصویر مورد نظر را رسم کنی که با تمرین و کوشش به یک الگوریتمی میرسی که بسیار واستون جالب خواهد بود.
    حالا تا این جا انجام بدید در صورتی که نیاز به کمک داشتید تا اونجایی که بتونم راهنماییتون می کنم و لی توصیه بنده اینکه توکل بر خدا داشته باشید و با مطالعه و سعی و تلاش حتما موفق میشد و هیچ موقع نا امید نشید چون اوایل خیلی سخته ، و در مسیر پروژه به مشکلاتی برمی خورید که واستون تجربه می شه و هیچ جایی ننوشته.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •