نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: جمع بندی مطالب مطرح شده در باب SMTP

کاربر دائمی
    محل زندگی
    net_ved@yahoo.com

جمع بندی مطالب مطرح شده در باب SMTP

با سلام خدمت تمام اساتید...من بعد از نوشتن برنامه های متعددی در باب SMTP و فرستادن email به وسیله این پرتکل و البته حاصل نشدن نتیجه بایده...و صد البته جستجو های فراوان در سایت و...etc تصمیم به پرسیدن این سوال برای آخرین بار گرفتم...انشااله که دوستان این مشکل هر چند کوچک را برای همیشه حل کنند
    و اما سوال من ...من تمام تاپیک هایی در این باره مطرح شده بودنو به دقت مطالعه کردم...حتی سوالاتی که در این باب در بخشهای دیگر مطرح شده بود.....وتمام دستوراتی که دوستان لطف کرده بودند انجام دادم....ولی در آخر موفق به فرستادن mail نشدم....
    من حتی برنامه هایی که گروه indy هم برای مثال ساخته بودندو امتحان کردم ...که جواب نداد....و اما Host ...هاست های من اینا بودن...Gmail , hotpop شاید الان یه عده ای فکر کنن که مشکلو حل کردن...از نظر این افراد هاست مجانی Gmail پرت نمیده(اینو یکی از دوستان فرمودن ) ولی من با مراجعه به setting Gmail خودم و اعمال تغییراتی تونستم با نرم افزارهایی مثل Outlook2003 , Mozilla firefox mailer ,چند نرم افزار میل دیگه که 2تای اونا با دلفی ساخته شده بودند....میل هامو هم بفرستم هم دریافت کنم ....ولی دریغ از برنامه خودم یا برنامه هایی که دوستان نوشته بودند حتی برنامه ای که خود گروه indy با indy 10 و دلفی 2005 تحت عنوان Indy10-mailcilent ساخته و با استفاده از Componente unti frizz که عمل فریز شدنو کنترل می کنه ....حتی این برنامم نه تنها قادر به فرستادن میل نبود بلکه FRIZZ شد و من بعد 4-5 دقیقه صبر مجبور به استفاده از روش خشونتبار Ctrl+Alt+Del شدم....من یه نسخه کامل از برنامه ای که با توجه به گفتار دوستان( مخصوصا آقای گلادیاتور عزیز وآقای mohammad s ) ساخته شده رو اینجا میزارم من این برنامه رو با اکانت gmail , hotpop آزمایش شده ولی جواب نداده شمام لطفا تست کنین و اشکالاشو رفع کنین و اگه موفق شدین میل بفرستین مراحل کارتونو در سطح اطلاعات کم من اینجا بزارین ...البته اسم هاستی (مجانی(حتما مجانی باشه)) که باهاش کار کردینو بگین لطفا...و مورد آخر اینکه می خواستم بدونم که API خاصی واسه این کار وجود نداره؟؟؟؟...ونتیجه اینکه اگه microsoft تونسته با Gmail کار کنه چرا ما نتونیم؟
    پیشاپیش از همه اساتید متشکرم نوید عربی

بعضی از لینکها ی مفید سایت...
    http://www.barnamenevis.org/vi...sc&start=0

http://www.barnamenevis.org/vi...highlight=mail

دوست عزیز، اگه به همون تنظیما GMail که گفتید دقت می کردید، میدید که از اتصال امن SSL برای ارسال و دریافت ای میلها استفاده می کنه. احتمالا علت مشکلاتی که اشاره کردید همینه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    net_ved@yahoo.com
    ممنونم آقای کشاورز....ولی این جواب شما دسته کم واسه من قانع کننده نیست ...شما کافی یه سرچ بز نین و برنامه هایی که واسه فرستادن میل درست شدرو ببین که با gmail به راهتی کار می کنن....گفتم که من قبلا دوتا برنامه میل گرفته بودم که با دلفی نوشته شده بودند....(30 روزه بودن)...حالا ما فرضرو بر این می گیریم که indy با پرتکلssl مشکل داره...یا هر چیز دیگه ای....ولی تا اونجایی که من میدونم HOTPOP ار SSL استفاده نمیکنه....اینو چی می گین؟؟؟؟؟؟؟... من عاجزانه از بزرگواران سایت می خوام که برنامه بالا رو با میل هایی که می شناسن تست کنن و اگه به جوابی رسیدن منو در جریان بزارن....راستی آقای گشاورزی می خواستم بدونم که ماکروسافت با OUTlook چطوری SSL و دور میزنه که ما نمی تونیم؟؟؟

ماکروسافت با OUTlook چطوری SSL و دور میزنه که ما نمی تونیم؟؟؟
    تا جایی که من می دونم، این برنامه ها SSL رو دور نمیزنند، بلکه بر اساس پروتکل مربوطه با سرور ارتباط برقرار می کنند.

راستی، من برنامه فوق رو تست کردم (با Mail Server رشد) و به راحتی کار کرد و ای میل رو ارسال کرد (البته به آدرس خودم فرستادم) :wink:

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

مهمان
    سلام
    من از کامپوننت IsSMTP استفاده کردم و موفق به ارسال میل شدم
    البته host را www.runbox.com تنظیم کردم و غیر از این سایت هم از هیچ سایت دیگه ای نتیجه نگرفتم. ولی اشکالش اینه که میل رایگانش یک ماهه است
    خوب دیگه باید برنامت رو دستکاری کنی تا اگه ارسالش موفق نبود به یه آی دی دیگه send کنه. :موفق:
    موفق باشی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    net_ved@yahoo.com
    (با Mail Server رشد).......هر چی سرچ کردم همچین میل سروری ندیدم...اگه مجانی لطفا آدرسشو اینجا بزارین لطفا ....در غیر این صورت یه راهنمایی کامل بکنین اگه می شه....ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    net_ved@yahoo.com
    من با میل runbox آزمایش کردم....با این تنظیمات http://www.runbox.com/twiki/bin/view/RunboxHelp/SMTP
    من آخرشم تو این راه جوووونمرگ میشم به خدا.....

می گم نکنه من مشکل IQ دارمو تا حالا نمیدونستم....من اکانت RUNBOX امو میزارم اینجا ....بعد شما با برنامه بالا یه mail به net_ved@yahoo.com یا navidved@gmail.com بزنین ....خواهشا به mail دیگه ای غیر ای دو میل نزنین ...بزارین من نتیجه کار شمارو ببینم....username=net_ved

password=123456

کاربر دائمی
    محل زندگی
    net_ved@yahoo.com
    راستی آقایون وارد به API ...یا اونایی که منبع دارن ....مطلبی راجه به فرستادن میل ندارن؟؟؟؟؟

برنامه فوق با تنظیمات زیر به درستی کار کرد:

SMTP Server = smtp.runbox.com
    Port = 25
    Connect=10,000
    Authentication = atLogin

موفق باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    net_ved@yahoo.com
    آقای کشاورز ....ممنون....من یه راه دیکه ام پیدا کردم....استفاده از WINSOCK.dll ....درون ویندو هست....خیلی جالبه حتی برنامه چت هم می شه با هاش نوشت

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران
    میشه در مورد ایت Dll بیشتر توضیح بدهید . :flower:
    پس از دو سال بررسی بلاخره به بازار آمد
    متفاوت و هوشمندانه
    برای ورود کلیک کنید
    IMEN LOCK

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    سلام دوستان

من هم به دنبال برنامه هستم که ساده باشد و براحتی بشود ایمیل ارسال کرد

لینک که دوستان گذاشتن کار نمیکند و یا اتصال برقرار نمیکند آگر برنامه ای دارید که ساده ایمیل ارسال می کند برایم بگذارید

با تشکر فراوان

تاپیک های مشابه

1. تاخیر در ارسال میل توسط smtp
    نوشته شده توسط mehrdad201 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 13 دی 1386, 21:54 عصر
  2. کمک برای یک ارسال کننده میل(smtp)
    نوشته شده توسط St4r-S4t در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 13
    آخرین پست: یک شنبه 28 اسفند 1384, 15:36 عصر
  3. جمع بندی مطالب مطرح شده در باب SMTP
    نوشته شده توسط net_ved در بخش توسعه نرم افزارهای تحت شبکه