نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: معماری سه لایه

معماری سه لایه

سلام بچه ها من توی پروژم از معماری سه لایه استفاده کردم.حالا یه مشکلی توی INSERT دارم.ببینید یه checkedlistbox دارم که میخوام به ازای هرکدوم یه insert انجام بشه.برای اینکار از متد insert توی کلاس استفاده کردم و توی اون هربار عملیات connect و disconnect انجام میشه.من میخوام این عملیات فقط یکبار انجام بشه باید چیکار کنم.(در ضمن من این دو متد رو توی فرم نوشتم ولی خطا میده که database باز نشده)

کاربر دائمی آواتار raha_20
    محل زندگی
    registry

نقل قول: معماری سه لایه

خوب میتونی یه کلاس جدا بزاری واسه اینکه فقط یه دفه connect کنه. یه کلاس جدا که فقط ارتباطات را انجام و میده و بتونی سه تا query را به اون ارسال کنی .

اینکه databaset باز نشده حتما connection stringet مشکل داره یا کدی که واسه Connect نوشتی .
    کد تو بزار .

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: معماری سه لایه

نقل قول نوشته شده توسط fahimeh2010 مشاهده تاپیک
    سلام بچه ها من توی پروژم از معماری سه لایه استفاده کردم.حالا یه مشکلی توی INSERT دارم.ببینید یه checkedlistbox دارم که میخوام به ازای هرکدوم یه insert انجام بشه.برای اینکار از متد insert توی کلاس استفاده کردم و توی اون هربار عملیات connect و disconnect انجام میشه.من میخوام این عملیات فقط یکبار انجام بشه باید چیکار کنم.(در ضمن من این دو متد رو توی فرم نوشتم ولی خطا میده که database باز نشده)
    متدی بنویسید که یک لیست به عنوان پارامتر بگیرد که لیست شامل ایتم های تیک خورده در لیست باکس باشه. بعد در متد Insert لایه میانی یا لایه دیتا با یک اتصال به پایگاه همه انها را درج کنید و بعد disconnect کنید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •