صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 52

نام تاپیک: بالاخره چه جوری سورس برنامه های تحت دات نت رو از دست ادمای فوضول پنهان کنیم

کاربر دائمی آواتار HadiVB
    محل زندگی
    مشهد الرضا دیگه نایب الزیاره ایم

بالاخره چه جوری سورس برنامه های تحت دات نت رو از دست ادمای فوضول پنهان کنیم

سلام خدمت بزرگواران
    من چند سالی هست که با دات نت کار می کنم اما هیچ وقت یه راه مطمئن برای جلوگیری از لو رفتن کد هام پیدا نکردم
    می شه یه راه سریع و مطمئن بهم معرفی کنین به خدا دیگه خسته شدم انقد دنبال یه راه گشتم لطفا مستقیم اشاره کنین دیگه دنبالش نگردم نرمافزاره کده هرچی هست لطف کنید مستقیم بزارین مرسی از همتون کار مارو هم راه بندازین صواب داره به خدا

نقل قول: بالاخره چه جوری سورس برنامه های تحت دات نت رو از دست ادمای فوضول پنهان کنیم

نقل قول نوشته شده توسط HadiVB مشاهده تاپیک
    سلام خدمت بزرگواران
    من چند سالی هست که با دات نت کار می کنم اما هیچ وقت یه راه مطمئن برای جلوگیری از لو رفتن کد هام پیدا نکردم
    می شه یه راه سریع و مطمئن بهم معرفی کنین به خدا دیگه خسته شدم انقد دنبال یه راه گشتم لطفا مستقیم اشاره کنین دیگه دنبالش نگردم نرمافزاره کده هرچی هست لطف کنید مستقیم بزارین مرسی از همتون کار مارو هم راه بندازین صواب داره به خدا
    در همین تالار بارها در موردش بحث شده . شما میتونید از نرم افزار Smart Assembly استفاده کنید :
    آخرین ویرایش به وسیله علیرضا مداح : جمعه 15 مرداد 1389 در 01:11 صبح دلیل: به دلیل Warez Activity لینک حذف شد،/

نقل قول: بالاخره چه جوری سورس برنامه های تحت دات نت رو از دست ادمای فوضول پنهان کنیم

به نظر من روش های و نرم افزار های قبلی خوب نیستند چون بیشترشون حجم فایل رو بالا می برن و کد خیلی هاشون رو میشه دوباره Disassmble کرد

خوب اینرا برا این گفتم تا یه برنامه جدید معرفی کنم قابلیت های کاملی داره و سازندگانش ادعا می کنند که فایل خروجی دیگه به وجود .NET Library محدود نیست ! و... کلی قابلیت دیگه که لیستش پایینه

سازندگان این برنامه یه نسخه رایگان هم برای آزمایش گذاشتن که می تونید برای تست ازش استفاده کنید !(آخه اگه باهاش برنامه تو پروتکت کنی موقع اجرا شدن پیام میده)و نرم افزارشون هنوز هک نشده!

سایت سازنده : www.eziriz.com

Key Features Description

Application, Library and
    Windows Service
    Whatever your .NET product, .NET Reactor protects it.

Windows Windows Forms Applications, Console Applications, Windows Services, Control & Class Libraries, WPF Applications & Libraries Web ASP.NET Applications & Libraries, ASP.NET Services, WCF Services, Sharepoint WebParts Silverlight Silverlight Applications & Libraries Smart Device Compact Framework Applications & Libraries Others SQL Server CLR Assemblies, Mono Applications & Libraries

.NET Reactor offers full protection support for your ASP.NET Applications and Libraries.

.NET Reactor supports all .NET Framework implementations, including Compact Framework, Silverlight and Mono:
    NET Framework 1.1/2.0/3.0/3.5/4.0
    .NET CF 1.1/2.0/3.5
    Silverlight 2.0/3.0/4.0
    Mono 1.x/2.x

64-bit Support
    .NET Reactor supports 32-bit and 64-bit Assemblies.

Merging/Embedding
    .NET Reactor can merge or embed multiple .NET files into one executable(.exe) or library(.dll).

Compression
    .NET Reactor is able to compress applications and embedded files up to 50-75%.

NecroBit IL Code Protection
    NecroBit is a powerful protection technology which stops decompilation. NecroBit replaces the CIL code within methods with encrypted code. This way it is not possible to decompile/reverse engineer your method source code.

Anti ILDASM / Anti Decompiler
    No tool can disassemble/decompile .NET Reactor protected code. ILDASM(the Microsoft Intermediate Language disassembler) will actually report that it cannot interpret .NET Reactor protected assemblies.

Native EXE File
    .NET Reactor is able to generate a native x86 EXE file stub for your application. This way it is not possible to directly open your protected application in a decompiler. The decompiler recognizes your protected application as a native EXE file.

Pre-JIT Methods
    In combination with the Native EXE File feature and NecroBit, .NET Reactor is able to convert managed methods into REAL x86 native code. Only methods which doesn't affect the runtime and platform behavior (mostly small methods like property getters/setters...) are converted into native code. By nature this feature has an built-in protection against assembly modification.

Obfuscation
    In addition to source protection, .NET Reactor provides thorough class and member obfuscation complemented by different exclusion schemes, use of non-printable characters in obfuscated names, and even incremental obfuscation, which always generates the same obfuscation strings for type and member names.

Declarative Obfuscation
    Declarative Obfuscation support allows you to directly define which types and members should be excluded from obfuscation. This can be done by using the custom attribute System.Reflection.ObfuscationAttribute in your source code. .NET Reactor automatically detects the attribute and excludes the corresponding types and members from obfuscation.

Control Flow Obfuscation
    Control Flow Obfuscation converts the code inside your methods into spaghetti code, which whilst retaining the function of the code makes it extremely difficult for human eyes and decompilers to follow the program logic. Decompilers are not able to decompile the spaghetti code back to your original source code.

String Encryption
    String encryption makes it difficult for a hacker to understand your code and to attempt a code patch of your assembly, as he will be unable to identify the text of messages or other useful strings, making it much more difficult to identify where to patch your code. This feature has a built-in protection against assembly manipulation.

Strong Name Removal Protection
    Strong Name Removal Protection prevents your protected assembly from being tampered by hacker tools as they are not able to correctly resign the assembly with a different stong name.

Resource Encryption and Compression
    .NET Reactor can improve protection and assembly size by compressing and encrypting your managed resources. At runtime, when required the resources are automatically decompressed and decrypted.

Powerful Licensing System
    Powerful and flexible, the .NET Reactor licensing features allow you to enforce your license conditions and protect your revenue stream by using hardware and software locks. The license manager can build trial or permanent licenses, in a matter of seconds. A fully documented software development kit (SDK), complete with examples, allows you to call the licensing system directly from your code, allowing you to create custom extensions to the licensing system.

Third Party Support
    .NET Reactor is a mature product which has attracted third party development of add-ons.

Full Language Support
    .NET Reactor supports all types of managed assemblies (C#‎‎, VB.NET, Managed C++‎‎, ASP.NET, Delphi.NET, J#...).

Intuitive GUI
    An intuitive, easy-to-operate GUI provides quick, comfortable operation.

Command Line Support
    All features support command line invocation, and event driven invocation by Visual Studio Build Events. .NET Reactor produces the finished product in the same way you do.

Fairly priced
    Everyone needs .NET Reactor, and .NET Reactor is priced to make ownership affordable — Compare with other products and features

Trust
    We trust our product. .NET Reactor is protected by itself.

Further Tools / Features
    Further tools and features include a ShareIt Module Generator, Standalone License Generation Tool, Multi Assembly Protection, Strong Name Support, Digital Certificate Support, and even a Phone License Activation System.
    Supported Languages:
    C#‎‎
    VB.NET
    C++‎‎.NET
    Delphi.NET
    J#
    MSIL
    and many more..

Supported Platforms :
    Windows 98
    Windows ME
    Windows NT
    Windows 2000
    Windows XP
    Windows Server 2003, 2008
    Windows Vista
    Windows 7

Supported Platforms (Mono) :
    Linux - SUSE, Novell, Red Hat
    Mac - OS X 10.3, 10.4
    Solaris 8
    BSD - OpenBSD, FreeBSD, NetBSD

نقل قول نوشته شده توسط ali.aghdam مشاهده تاپیک
    سازندگان این برنامه یه نسخه رایگان هم برای آزمایش گذاشتن که می تونید برای تست ازش استفاده کنید !(آخه اگه باهاش برنامه تو پروتکت کنی موقع اجرا شدن پیام میده)و نرم افزارشون هنوز هک نشده!
    میشه بفرمایید براساس کدوم تحقیقات به این نتیجه رسیدید؟
    آنپکر نسخه های قبلیش که موجوده (جستجو با گوگل) و الان نسخه 4 که برای سال 2009 هست کرک شدش هست (دیگه دنبال جدیدترش نگشتم شاید باشه)

بهرحال این برنامه ها باید پشتیبانی بشن چون مدام شکسته میشن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سطل قهوه!!!

آنپکر نسخه های قبلیش که موجوده (جستجو با گوگل) و الان نسخه 4 که برای سال 2009 هست کرک شدش هست (دیگه دنبال جدیدترش نگشتم شاید باشه)

بهرحال این برنامه ها باید پشتیبانی بشن چون مدام شکسته میشن
    خدا بده برکت که چقدر خاطرخواه داره این CopyRight

نقل قول نوشته شده توسط UnnamE مشاهده تاپیک
    خدا بده برکت که چقدر خاطرخواه داره این CopyRight
    متوجه منظورتون نشدم اما شاید اگه شما به نقل قولی که تو پست قبلی من هست دقت کنید ، متوجه منظور پست من بشوید.
    برای اینکه این آف تاپیک نباشه (مثل پست بالا!) :
    موقعی که میخواهید امن بودن و قدرت یک پکر امتحان کنید کافیه که تو نت عبارت unpack با اسم اون پکر جستجو کنید. و دراینصورت اینجا از امن بودنش تعریف کنید.
    ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Mrs.Net مشاهده تاپیک
    متوجه منظورتون نشدم اما شاید اگه شما به نقل قولی که تو پست قبلی من هست دقت کنید ، متوجه منظور پست من بشوید.
    برای اینکه این آف تاپیک نباشه (مثل پست بالا!) :
    موقعی که میخواهید امن بودن و قدرت یک پکر امتحان کنید کافیه که تو نت عبارت unpack با اسم اون پکر جستجو کنید. و دراینصورت اینجا از امن بودنش تعریف کنید.
    ممنون
    فقط با توجه به Unpack شدن یک برنامه نمیشه در مورد امنیت اون قضاوت کرد و این نوع برخورد اشتباه هست ، یک مثال میزنم تا مساله کاملا" روشن بشه ، فرض کنید 2 پروتکتور در اختیار داریم ، اولی پروتکتور Themida هست و دومی پروتکتور ZProtect هست ، هر جفت اینها آنپک شدن , آیا با توجه به آنپک شدن هر دوی این پروتکتورها میشه امنیت اونها رو صفر یا کم تلقی کرد ؟ آیا میشه هر جفت اونها رو یکسان در نظر گرفت ؟
    پروتکتورها آنپک میشن ، کرک میشن ولی کسی نمیتونه امنیت اونها رو به طور مطلق مورد بررسی قرار بده ، چرا که میزان سنجش امنیت بسته به توانایی کراکر هست و این امری کاملا" نسبی هستش ، پس بهتر هست اگر تمایل به سنجش امنیت یک پکر یا پروتکتور دارید فقط به گوگل و عبارت Unpack اکتفا نکنید و از چند فرد با تجربه در زمینه مهندسی معکوس نیز مشورت بگیرید.

دوستان زیاد مهم نیست که آیا یک نر افزار هک شده یا قابل هک هست ،مهم عملکرد برنامه است!

توجه داشته باشید منظور من ورژن آخر بود یعنی 4.2 که البته هک شدشو نتونستم پیدا کنم لگه کسی داره بد جوری بهش نیاز دارم (پ خ بده)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط ali.aghdam مشاهده تاپیک
    دوستان زیاد مهم نیست که آیا یک نر افزار هک شده یا قابل هک هست ،مهم عملکرد برنامه است!

توجه داشته باشید منظور من ورژن آخر بود یعنی 4.2 که البته هک شدشو نتونستم پیدا کنم لگه کسی داره بد جوری بهش نیاز دارم (پ خ بده)
    اگر منظورتون Smart Assembly باشه ، کرک شده.
    سرعت اینترنت چند روزی هست که خرابه ، خوب شد براتون آپلود میکنم.

نقل قول نوشته شده توسط Nima NT مشاهده تاپیک
    فقط با توجه به Unpack شدن یک برنامه نمیشه در مورد امنیت اون قضاوت کرد و این نوع برخورد اشتباه هست...
    اگر منظورتون Smart Assembly باشه ، کرک شده.
    سرعت اینترنت چند روزی هست که خرابه ، خوب شد براتون آپلود میکنم.
    جناب Nima NT من همیشه بخش امنیت دنبال میکنم تمام پستهاشو با دقت . اینو گفتم که بدونید پستهای شما تلاش شما و برنامه ی شما هم میشناسم و قدردانی هم میکنم.
    اما همین دو جوابی که به پست من و پست ali.aghdam دادید مشخص میشه که تاپیک از اول نخوندید و صرفا به آخرین پستها جواب دادید.
    اگه از اول پستها میخوندید میفهمیدید که من در جواب ali.aghdam که گفته بود تاحالا شکسته نشده اون پست دادم و گفتم تو نت دنبال چی بگردند و ali.aghdam هم راجب برنامه ای که خودشون معرفی کرده بود( .NET Reactor ) دنبال کرک شده میگشتن نه smart assembly !
    بهرحال همه این تاپیک شد آف تاپیک منم دیگه پست نمیدم که خرابتر نشه دوستان ناراحت نشوند
    موفق باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

فرمایش شما کاملا" صحیحه و من از بابت اشتباهم عذرخواهی میکنم ولی من در قبال این جمله پست اول رو نوشتم.
    موقعی که میخواهید امن بودن و قدرت یک پکر امتحان کنید کافیه که تو نت عبارت unpack با اسم اون پکر جستجو کنید
    چون این فرمایش شما یک حرف کلی هست و میشه نسبت به هر برنامه امنیتی اون رو بسط داد.
    در هر حال اگر اشتباهی رخ داده عذر میخوام.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    http://hamdsoft.ir

سلام
    حالا کسی نسخه اصلی این برنامه رو و یا کرکش رو داره؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط m110_110 مشاهده تاپیک
    سلام
    حالا کسی نسخه اصلی این برنامه رو و یا کرکش رو داره؟
    کسی نداره؟

دوستان به نظر من همين MPress خودمون هم رايگان هست و هم دات نت رو هم پشتيباني مي كنه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط h4sh3m مشاهده تاپیک
    دوستان به نظر من همين MPress خودمون هم رايگان هست و هم دات نت رو هم پشتيباني مي كنه.
    تمام این موارد درسته ولی امنیت نداره.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

تمام این موارد درسته ولی امنیت نداره.
    پس چی کار کنیم؟

کاربر دائمی آواتار ASKaffash
    محل زندگی
    تهران

سلام
    به سبک و روش های شخصی خیلی وابسته است می توانید تست کنید اگر برنامه ای را با Smart Assembly 4.0 محافظت کنید در 95 % موارد توسط DeSmart مجدد سورس باز می گردد ولی واقعا با سورس اصلی خیلی به نظر متفاوت می آید حال حساب کنید که یک برنامه تجاری باشد پیدا کردن یک سوزن در انبار کاه است خوب اگر الگوریتمهای مهم برنامه با یک کد Native نوشته شود و با پیچوندن به خورد دات نت داده شود باز هم سخت تر می شه ولی از هیچ خیلی بهتر است در ضمن سورس ارائه شده از طرف DeSmart دیگه برای استفاده تجاری 2 ریال ارزش نداره فقط بدرد سر در آوردن از روش امنیتی می خوره .

يه كار ديگه هم مي شه كرد و اون هم اين كه بي خيال دات نت شد هم سرعت اجراي برنامه كم هست و هم امنيت.
    به نظر من دلفي از همه بهتره.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط h4sh3m مشاهده تاپیک
    يه كار ديگه هم مي شه كرد و اون هم اين كه بي خيال دات نت شد هم سرعت اجراي برنامه كم هست و هم امنيت.
    به نظر من دلفي از همه بهتره.
    یعنی واقعا دلفی از C#‎‎قویتره؟ تو سرعت و امنیت؟تو امکانات چی ؟ تو قدرت الگوریتم سازی چی؟
    واقعا اگه اینجوریه که چنج کنیم به دلفی
    دوستان نظرشونو بدن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط hojjatshariffam مشاهده تاپیک
    یعنی واقعا دلفی از C#‎‎‎‎قویتره؟ تو سرعت و امنیت؟تو امکانات چی ؟ تو قدرت الگوریتم سازی چی؟
    واقعا اگه اینجوریه که چنج کنیم به دلفی
    دوستان نظرشونو بدن
    هر که را بهر کاری ساخته اند ، دلفی ، دات نت و ... همه کاربرد مخصوص به خودشون رو دارن و کلا" نمیشه گفت کدوم یکی از دیگری بهتر هست و ... ولی در مورد امنیت میشه با قاطعیت گفت Native از دات نت بهتر هست ، اگر گفتم Native به این خاطر بود که فرقی نمیکنه این زبان دلفی باشه یا ++C.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

هر که را بهر کاری ساخته اند ، دلفی ، دات نت و ... همه کاربرد مخصوص به خودشون رو دارن و کلا" نمیشه گفت کدوم یکی از دیگری بهتر هست و ... ولی در مورد امنیت میشه با قاطعیت گفت Native از دات نت بهتر هست ، اگر گفتم Native به این خاطر بود که فرقی نمیکنه این زبان دلفی باشه یا ++C.
    خب پس اون قسمتای امنیتیشو با C++‎‎ یا دلفی بنویسیم
    امکانش هست؟
    می دونم که می تونیم با استفاده از فایل های DLL این کار رو بکنیم ولی این رو هم میشه دور زد
    می خوام تو خود برنامه از این کار استفاده کنم ، میشه؟ ، یا اینکه از اسمبلی (ولی خیلی سخت میشه فکر کنم)
    کلا یه قسمتی از کد باشه که اون قسمتش موقع دکامپایل برنگرده
    گیج شدم به خدا

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نظرتون در مورد جاوا چیه؟
    آیا کد های جاوا قابل بازگشته؟
    منظورم کد هایه که با NetBeans نوشته شده و تبدیل به فایل اجرائی میشه ، آیا فایل اجرائیش به کد بر میگرده؟
    من با هاش کار نکردم ولی شنیدم که کد جاوا امنیتش بیشتره، ضمنا برای استفاده در کامپیوتر مقصد باید چیا روش نصب بشه؟ تو سی شارپ باید دات نت رو نصب کنیم ، تو جاوا چیا لازمه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

کسی نظری نداره؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم جاوا هم مثل دات نت هست و ابزارهای Reflection برای اون هم موجوده ولی نه به تابلویی دات نت.

کاربر دائمی آواتار ASKaffash
    محل زندگی
    تهران

سلام
    Java هم وضع خوبی نداره DJ Java Decompiler 3.11 قویترین ابزار برای DeComile برنامه های Java است

سلام چه جوری ميشه سورس برنامه های سي شارپ رو از دست ادمای فوضول پنهان کنیم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

جستجو کنید ....

براي محافظت از فايلهاي دات نت يك واقعيت وجود داره كه تمام پروتكتورهايي كه براي دات نت وجود دارد فقط براي دلخوش كردن كاربران اين زبان هست و امنيتي ندارند.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

اینطوری نیست ، آیا شما اگر یک قفل نسبتا" ضعیف در اختیار داشته باشید در خونتون رو چون قفل ضعیف هست نمی بندید ؟؟؟ یک امنیت نسبی بهتر از هیچی هست این رو من نمیگم ، شرط عقل میگه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

بچه ها این پروتکتور ها چی کار میکنند با فایل اجرائی؟
    خودمون نمی تونیم به نحوی کار پروتکتور رو بکنیم ، در این صورت پروتکتور فقط مخصوص خودمونه و خودمون فقط می دونیم که چی کار کردیم و اشخاص به قول معروف فضول ، دیگه دپروتکتوری نمی تونن گیر بیارند
    کسی دقیقا می دونه ساختار فایل اجرائی رو چطوری دستکاری می کنند؟
    این دات نت چطوری کامپایل می کنه که حتی کامنت ها هم برمیگردند چه برسه به دستورات ، مگه خود کد رو هم ذخیره می کنه جایی؟
    کسی هست که یه دید کلی در مورد ساختار فایل کامپایل شده دات نت برامون ارائه بده؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط hojjatshariffam مشاهده تاپیک
    بچه ها این پروتکتور ها چی کار میکنند با فایل اجرائی؟
    خودمون نمی تونیم به نحوی کار پروتکتور رو بکنیم ، در این صورت پروتکتور فقط مخصوص خودمونه و خودمون فقط می دونیم که چی کار کردیم و اشخاص به قول معروف فضول ، دیگه دپروتکتوری نمی تونن گیر بیارند
    کسی دقیقا می دونه ساختار فایل اجرائی رو چطوری دستکاری می کنند؟
    این دات نت چطوری کامپایل می کنه که حتی کامنت ها هم برمیگردند چه برسه به دستورات ، مگه خود کد رو هم ذخیره می کنه جایی؟
    کسی هست که یه دید کلی در مورد ساختار فایل کامپایل شده دات نت برامون ارائه بده؟
    بچه ها کسی نظری نداره؟
    آیا نیاز به Ring0 داره؟ یا میشه یه کاریش کرد؟

اینطوری نیست ، آیا شما اگر یک قفل نسبتا" ضعیف در اختیار داشته باشید در خونتون رو چون قفل ضعیف هست نمی بندید ؟؟؟ یک امنیت نسبی بهتر از هیچی هست این رو من نمیگم ، شرط عقل میگه.
    خب اینطوری هم که نمی شه گفت
    دو جور ادم داریم
    یا دنبالش نیستن : چه قفل بزاری چه نزاری کاری به کدت ندارن
    یا دنبالشن که شونصد تا برنامه برای اینکار دارن تا بتونن حال کدت رو بگیرن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Tehran

من شنیدم یه برنامه ای هست که برنامه رو باهاش پروتکت میکنی و وقتی میخوای دی کامپایل کنی برنامه رو سورس میکنه ولی تمام کد های برنامه نویسی شده رو خالی نشون میده یعنی مثل :

private void button2_Click(object sender, EventArgs e)
    {

}

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

نقل قول نوشته شده توسط si6arp مشاهده تاپیک
    من شنیدم یه برنامه ای هست که برنامه رو باهاش پروتکت میکنی و وقتی میخوای دی کامپایل کنی برنامه رو سورس میکنه ولی تمام کد های برنامه نویسی شده رو خالی نشون میده یعنی مثل :

private void button2_Click(object sender, EventArgs e)
    {

}
    reflector وقتی قاطی میکنه اینطوری نشون میده.با برنامه های دیگه میشه کد رو دید.

کاربر دائمی آواتار علیرضا حسن زاده
    محل زندگی
    تــــــــــــــــــــــــــبریز

اینایی که می گین برای رفلکتور شاید مشکل باشه ولی کسی که می خواد کرک کنه MSIL رو بلده و اگه این ابزار ها هم نباشن مشکل زیادی براش پیش نمیاد و میتونه کد رو دست کاری کنه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

اینایی که می گین برای رفلکتور شاید مشکل باشه ولی کسی که می خواد کرک کنه MSIL رو بلده و اگه این ابزار ها هم نباشن مشکل زیادی براش پیش نمیاد و میتونه کد رو دست کاری کنه
    اگر کاربری بتونه MSIL رو باز کنه به احتمال 90% میتونه مشکل Reflector رو هم حل کنه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Tehran

ولی واقعا" من تا حالا قوی تر از SmartAssembly ندیدم. به نظر من در حال حاضر بهترن گزینه میتونه همین SmartAssembly باشه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

ولی واقعا" من تا حالا قوی تر از SmartAssembly ندیدم. به نظر من در حال حاضر بهترن گزینه میتونه همین SmartAssembly باشه.
    متاسفانه واقعیت بر خلاف این هست ، این برنامه هم به سادگی DeObfuscate میشه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Tehran

خود برنامه Smart.... خیلی گزینه های مختلفی داره . من تست کردم. خیلی خوب جواب داد با اکسر De... ها هم تست کردم . کد رو نمیباره و یا اگر بیاره تمام کد ها رو غلط غولوط و به صورت سیمبول میاره

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

خود برنامه Smart.... خیلی گزینه های مختلفی داره . من تست کردم. خیلی خوب جواب داد با اکسر De... ها هم تست کردم . کد رو نمیباره و یا اگر بیاره تمام کد ها رو غلط غولوط و به صورت سیمبول میاره
    این برنامه یک سد امنیتی برای جلوگیری از دیکامپایل شدن برنامه شما ایجاد میکنه که به راحتی میشه این سد امنیتی رو از بین برد به نحوی که سورس برنامه به صورت کاملا" خوانا نمایش داده بشه.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •