صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 52 از 52

نام تاپیک: بالاخره چه جوری سورس برنامه های تحت دات نت رو از دست ادمای فوضول پنهان کنیم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Tehran

نقل قول: بالاخره چه جوری سورس برنامه های تحت دات نت رو از دست ادمای فوضول پنهان کنیم

نقل قول نوشته شده توسط Nima NT مشاهده تاپیک
    این برنامه یک سد امنیتی برای جلوگیری از دیکامپایل شدن برنامه شما ایجاد میکنه که به راحتی میشه این سد امنیتی رو از بین برد به نحوی که سورس برنامه به صورت کاملا" خوانا نمایش داده بشه.
    خب خیلی مشتاق هستم که بدونم چه برنامه یا روشی هست که این کار رو باهاش میشه انجام داد !

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: بالاخره چه جوری سورس برنامه های تحت دات نت رو از دست ادمای فوضول پنهان کنیم

شما یه نمونه برنامه با اسمارت محافظت و ضمیمه کنید تا نتیجه رو ملاحظه بفرمائید ( به علت قوانین سایت از ارائه و آموزش روش کرک نرم افزار معذور هستم ).

نقل قول نوشته شده توسط hojjatshariffam مشاهده تاپیک
    یعنی واقعا دلفی از C#‎‎‎قویتره؟ تو سرعت و امنیت؟تو امکانات چی ؟ تو قدرت الگوریتم سازی چی؟
    واقعا اگه اینجوریه که چنج کنیم به دلفی
    دوستان نظرشونو بدن
    دلفي منقرض شده رفته
    يه كم فكر كنيد
    چي چي رو سوئيچ كنيم رو دلفي
    باز مي گفتي ++‍‍‍C كه هيچ وقت منقرض نمي شه
    چون پايه است

من هم درگیر این موضوع هستم!! مطالب رو خوندم. چندتا سوال برام پیش آمده:
    آیا کد هایی که بصورت محلی (Native) کامپایل شدن قابل بازگشت نیستن؟ یعنی نمیشه کدها رو برگردون؟
    اگر اینطوریه! پس به نظر من فقط قسمت امنیت برنامه رو با C++‎‎‎ بنویسیم. حالا چطوری این کار رو بکنیم که قابل بازگشت نباشه؟
    مثلا من می خوام با سی شارپ برنامه طراحی کنم ولی یه قفل نرم افزاری دارم و اگر کدهای اون قفل رو با سی شارپ بنویسم زود همه چیز لو میره!! برای همین می خوام با C++‎‎ بنویسم. باید اون رو dll کنم؟ اینطوری باز لو نمیره؟

با سلام خدمت اساتید محترم
    این بحث امنیت در دات نت برای من هم واقعا مشکل ساز شده چندین بار در این سایت سوال کردم ولی جواب قطعی نگرفتم . با توجه به راحتی برنامه نویسی در دات نت و امکانات آن خیلیها ترجیح میدن که با اون کار کنند ولی بحث ریسورس شدن در آن بسیار مشکلساز هست . بعنوان مثال اگر بخواهیم از از قفل سخت افزاری در برنامه استفاده کنیم یا الگوریتمهای خاص که اهمیت بالایی دارند بخواهیم در برنامه داشته باشیم عملا تحت دات نت هیچ امنیتی نخواهند داشت ، حال راهکار قطعی و نهایی چیست ؟ آیا دات نت را کنار بگذاریم و سراغ دلفی یا C++‎ بریم یا اینکه یا قسمتهای مهم را با Native بشکل dll بنویسیم یا راه بهتری وجود داره ؟ واقعا چیکار باید کرد ؟ از اساتید تقاضا دارم اگر ممکن هست یک روال کار برای این امنیت تعیین بکنند تا همه بر اساس اون کار بکنند و تا حدودی خیال برنامه نویسها راحت بشه .

با تشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

برای دات نت نمیشه به صورت 100% اطمینان داد که سورس شما در صورت محافظت غیر قابل بازگشت هست ولی برنامه هایی وجود دارن که میتونن این کار رو تا حد بالایی انجام بدن که لااقل افرادی در سطوح مبتدی و متوسط توانایی بازگرداندن سورس کد شما رو نداشته باشن ، اگر خواستید از نمونه هایی ایرانی استفاده کنید حفاظ یکی از این برنامه ها هستش و اگر خواستید میتونید از نمونه های خارجی استفاده کنید ولی به نظر من بهتر هست به خاطر وجود ابزارهای آنپکر و DeObfuscator برای محصولات خارجی به خاطر داشتن پشتیبانی منظم از نسخه های ارجینال اون استفاده کنید و به خاطر داشته باشید که Native کردن بخشی از یک برنامه دات نتی هیچ وقت راهکار مناسبی نخواهد بود.

موفق باشید.

7. سه شنبه 01 آذر 1390, 21:39 عصر

دلیل
    به درخواست کاربر

8. سه شنبه 01 آذر 1390, 22:41 عصر

دلیل
    حل مشکل

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

نقل قول نوشته شده توسط hamed_gibago مشاهده تاپیک
    دلفي منقرض شده رفته
    يه كم فكر كنيد
    کی به این نتیجه رسیدید؟!؟

فقط و فقط می خواهند نرم افزارشان را به افراد بی اطلاع بفروشند و آنها را سرکیسه کنند و هیچ خدماتی در قبال ایرادات و مشکلات پروتکتور ارایه نخواهند کرد
    این که حفاظ نیست باید گفت برق سه فاز چون همه برنامه نویسها رو میگیره فقط مواظب باشید که گول نخورید چون سر من رو هم با همین حرفهای الکی کلاه گذاشت.

11. چهارشنبه 02 آذر 1390, 10:31 صبح

دلیل
    به درخواست کاربر

12. چهارشنبه 02 آذر 1390, 20:28 عصر

13. چهارشنبه 02 آذر 1390, 22:32 عصر

دلیل
    به درخواست کاربر

14. چهارشنبه 02 آذر 1390, 22:47 عصر

کاربر دائمی آواتار ASKaffash
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Nima NT مشاهده تاپیک
    شما یه نمونه برنامه با اسمارت محافظت و ضمیمه کنید تا نتیجه رو ملاحظه بفرمائید ( به علت قوانین سایت از ارائه و آموزش روش کرک نرم افزار معذور هستم ).
    سلام
    من قبلا گذاشتم کسی ما را قابل ندونست.
    لطفا به این لینک نگاه کنید :
    https://barnamenevis.org/showthread.p...ین-کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

آخه این مربوط میشه به خیلی وقت پیش ، قبلتر ها این کار به صورت دستی انجام میشد که کار ساده ای نبود ولی الان براش ابزارهای اتوماتیک طراحی شده که کار Deobfuscation رو بسیار بسیار ساده کرده.

منتظر تایید آدرس ایمیل

به نظر من همین Dotfuscator خود VS در بسیاری موارد برا مخفی سازه سورس کافیه، چون خیلی موقع ها نوشتن یه برنامه به صرفه تر از کرک کردن اون هست.البته همونطور که گفتم در بیش تر موارد.
    خدایی همین کسایی که اینجا کامنت گذاشتید چه برنامه بزرگ مهمی با دات نت نوشتید که می خواید سورسو اونو رو به شدت مخفی کنید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

خیلی برنامه ها میتونه سورسشون حساس باشه ، به عنوان مثال شما بیا یه برنامه OCR ساده برای برنامه های فارسی بنویس ، آیا تمایل دارید روش ابتکاری شما رو من هم بدونم ؟ مسلما" خیر بنابراین بزرگی یا کوچکی یک برنامه دلیل نمیشه که برنامه نویس نخواد سورس اون رو محافظت کنه ، هر برنامه ای چه بزرگ چه کوچک براش زحمت کشیده شده و همین دلیل برای حفاظت کفایت میکنه.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •