نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: کمک برای نوشتن برنامه تبلیغ از طریق تلفن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

کمک برای نوشتن برنامه تبلیغ از طریق تلفن

سلام به همه دوستان برنامه نویس خودم.دوستان ازمن خواسته شده یه برنامه بنویسم به شرح زیر:
    1-شماره تماس مشتریان در یک بانک تعریف بشه که مشکلی دراین خصوص ندارم.
    2-از طریق تلفن به طور اتوماتیک شماره مشتریان گرفته شده و اطلاعاتی(از قبل در سیستم به صورت فایلهای صوتی ذخیره شده) توسط اپراتور به مشتری داده شود.
    اساتید محترم خیلی گیر این موضوع هستم.البته این نیاز من نیاز خیلی از بچه های خودمون هم هست.

کاربر دائمی آواتار mahziar
    محل زندگی
    Mashhad

نقل قول: کمک برای نوشتن برنامه تبلیغ از طریق تلفن

[quote=نیما حتمی;1057897]سلام به همه دوستان برنامه نویس خودم.دوستان ازمن خواسته شده یه برنامه بنویسم به شرح زیر:

نوشتن برنامه ای که این کار رو بکنه سخت نیست فقط می خواد کامپوننت KDTELE رو گیر بیاری . یه آموزش هم برای این کامپوننت تو بخش دلفی هست که کارت رو راه می اندازه .

فقط مشکل اصلی که منم هم باهاش درگیرم اینکه اگه بخوای با بیشتر از 1 خط تلفن این کار رو انجام بدی باید یک کارت IVR بخری که قیمتش از 500 تا یک میلیون و دویست هزار هستش و اون موقعست که پشیمون میشی .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

با تشکر از شما دوست خوبم.اگه لینکی در این خصوص داری برام بذار.بازم متشکرم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

مقاله در مورد kdtele

سلام به همه دوستان.من دارم پروژه ای رو می نویسم که الان تو مرحله ای هستم که نیاز به آموزش کامپوننت KDTELE دارم از دوستان هر کی می تونه کمکم کنه.ممنو نم از همه شما عزیزان

کاربر دائمی آواتار Rocker
    محل زندگی
    تهران

[quote=mahziar;1058021]
    نقل قول نوشته شده توسط نیما حتمی مشاهده تاپیک
    سلام به همه دوستان برنامه نویس خودم.دوستان ازمن خواسته شده یه برنامه بنویسم به شرح زیر:

نوشتن برنامه ای که این کار رو بکنه سخت نیست فقط می خواد کامپوننت KDTELE رو گیر بیاری . یه آموزش هم برای این کامپوننت تو بخش دلفی هست که کارت رو راه می اندازه .

فقط مشکل اصلی که منم هم باهاش درگیرم اینکه اگه بخوای با بیشتر از 1 خط تلفن این کار رو انجام بدی باید یک کارت IVR بخری که قیمتش از 500 تا یک میلیون و دویست هزار هستش و اون موقعست که پشیمون میشی .

یه همچین کامپوننتی برای .NET هم هست ؟؟؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •