نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: ارسال نظر با jQuery

کاربر دائمی آواتار Golsha
    محل زندگی
    قم

ارسال نظر با jQuery

سلام دوستان این عکس ارسال نظره که زیر پست ها در سایت ها گذاشته میشه . میخواستم بپرسم با jQuery میشه چنین ارسال نظری برای بلاگفا درست کرد ؟

کاربر دائمی آواتار ricky22
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: ارسال نظر با jQuery

سلام.
    اولا Editor های آماده برای این کار هست.
    مثل Fckeditor و ...
    آما برای ارسال اگر می خواهی صحفه رفرش نشه کامل هم می تونی از Update Panel استفاده کنی(اگر از Asp.net استفاده می کنی.) می تونی یک وب سرویس بنویسی سمت سرور و با JQUERY صدا بزنی و قسمت نمایش نظر ها را Update کنی.
    ---------

کاربر دائمی آواتار Golsha
    محل زندگی
    قم

دوست عزیز دستت درد نکنه ولی باور کن یک کلمه از حرفاتو نفهمیدم . من یه مبتدی هم نیستم فقط منظور سوالم این بود که اگه میشه ، کدش رو برام بذارید . من حتی همین JQUERY روهم بلد نیستم چه برسه به ASP.NET و چیزای دیگه . من شنیده بودم که با JQUERY میشه این کار رو کرد من هم سوال کردم اگه میشه کدش رو برام بذارید ... . با این توضیحاتی که شما دادید تنها چیزی که فهمیدم این بود که میشه چنین کاری رو کرد . حالا هم ازتون میخوام که اگه امکان داره کدش رو برام بذارید . ممنون .

نقل قول نوشته شده توسط Golsha مشاهده تاپیک
    دوست عزیز دستت درد نکنه ولی باور کن یک کلمه از حرفاتو نفهمیدم . من یه مبتدی هم نیستم فقط منظور سوالم این بود که اگه میشه ، کدش رو برام بذارید . من حتی همین JQUERY روهم بلد نیستم چه برسه به ASP.NET و چیزای دیگه . من شنیده بودم که با JQUERY میشه این کار رو کرد من هم سوال کردم اگه میشه کدش رو برام بذارید ... . با این توضیحاتی که شما دادید تنها چیزی که فهمیدم این بود که میشه چنین کاری رو کرد . حالا هم ازتون میخوام که اگه امکان داره کدش رو برام بذارید . ممنون .
    سلام.
    اگر با این تکنولوژیها آشنا نیستید، می تونید اینکارو توسط سایتهایی از قبیل DISQUS انجام بدید. البته سایتی سراغ ندارم که اینکارو برای زبان فارسی انجام داده باشه... در کل، شما به صرف استفاده از یک Script نمی تونید اینکارو انجام بدید.

موفق باشید.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

سلام
    ضمن تایید فرمایشات دوستان میتونید از اسکریپتای آماده برای انجام این کار استفاده کنید،من یه نمونه براتون درست کردم ولی سایت اجازه آپلود نمیداد!
    گذاشتمش اینجا:
    http://rapidshare.com/files/413858871/SendVote.zip
    موفق باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •