صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 138

نام تاپیک: سورس نرم افزار حسابداری دانشگاه

نقل قول: سورس نرم افزار حسابداری دانشگاه

سلام

ببخشید عزیزم می خوام یک کوچولو تند انتقاد کنم!!!!!

آقای عزیز این فاجعس س س س س س س س س س س س س س س س

یعنی چی وقتی یک خط کد رو عوض کنم بتونم وارد برنامه شم؟؟؟؟؟؟؟؟

این یکی از بزرگترین عیب هاس
    به نظره من باید یک کلاس که با الگوریتم های خودت اینکریپ شده داشته باشی
    و حده اقل یک گزینه داشته باشی تویه این کلاس مثلا با نام StateLoginUser با نوع bool
    که وقتی کاربر کدشو وارد کرد اگر موجود بود این متغییر True باشه
    یا اگر می خوای Ende امنیت بازی در بیاری
    از نوع string بگیریش که بتونی یک سری مقادریه غیر قابله فهم داشته باشی که هر کسی حده اقل نتوه
    بیاد تویه پروژه هر کار که دلش خواست بکنه!!!!!

بعد از این متغییر تویه Evente فرم Load های فر هایت چک کنی که اگر StateLoginUser == با یک مقداری بود فرم Show بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نکه من بیام بنویسم مثلا وقتی رویه ورود کلیک کرد Show بشه!!!!!

ببخشید شوخی بودا که عصبانی شدم
    من همیشه اینجوریم
    این از تجربه من بود گفتم واسه پروژه های بعدیت رعایت کنی پروژه امنیتش بالا تر می ره
    یا علی

کاربر دائمی آواتار Bahar_HS
    محل زندگی
    اراک

نقل قول نوشته شده توسط اوج بلند مشاهده تاپیک
    یادگیری هیچ چیز ناگهان صورت نمیگیره . من متوجه هستم چی میگید . آدم وقتی میخواد موضوع جدیدی رو اونم در دنیای برنامه نویسی یادبگیره همه چیز براش گنگ هست و نمیدونه از کجا باید شروع کنه . اساتیدی هم که میشه ازشون سوأل کرد و آموخت هم به خاطر قواعد و قوانینی که در بیان برای خودشون ایجاد میکنند نمیتونن مفاهیم رو به سادگی ارائه کنند. یک برنامه نویس حرفه ای دقیقا به سبکی تدریس میکنه و اغلب از واژه هایی استفاده میکنه که در کتب برنامه نویسی هم هست . اون به خودش جرأت نمیده که از مثالهای روزمره و نغز استفاده کنه چون همیشه فکر میکنه اگه بخواد از اون مثال ها و اون طرز بیان استفاده کنه احتمالا مطالب رو درست ارائه نکرده .
    یک استاد ریاضیات هیچ وقت به خودش اجازه نمیده که به کلمه "هم ارز" بگه مساوی . از نظر اون هم ارز هیچ وقت همون "مساوی" نیست (ولی تحت شرایط خاص رفتارشون یکی هست).اما یک دانشجو وقتی از هم کلاسی خودش میپرسه منظور از هم ارز چیه هم کلاسیش میگه هرجا هم ارز دیدی فکر کن منظورش مساوی بودن هست .
    در مجموع میخوام بگم خودت باید ذره ذره یاد بگیری . یادگیری مطلبی در علوم کامپیوتر مثل پازل چیدن هست . تیکه تیکه و ذره و ذره باید به اطلاعاتت اضافه کنی و دقت کنی که سرعت پیش روی هم خیلی کنده . در کل شاید شنیدی که خیلی ها میگن برنامه نویسی فقط حوصله میخواد . من هنگام کد نویسی و یادگیری گاهی از عصبانیت دچار یأس فلسفی و تردید میشدم و میگفتم خب اینهمه وقت و انرژی میذارم که چی مگه تا کجا با این وضع میتونم پیشرفت کنم . اما میگفتم که همین الان هزاران نفر هستن که با این وضع دست از کار میکشن و برنامه نویسی رو بی خیال میشن و اگر من نا امید نشم فردا من جای خالی حرفه ای های امروز رو پر میکنم .باید سیریش باشی و دیگران تو رو با این خصیصه بشناسن . نگران اینکه چقدر از وقتت در هنگام یادگیری مطلبی تلف میشه نباش . وقتت رو با چیز با ارزش تر از این نمیتونی پر کنی. بهترین استفاده از وقت زمانی هست که یکی از سخت ترین چیزهای عمرت رو یادبگیری.
    برای یادگیری مفاهیم دیتابیس باید :
    -یه ذره دستورات اس کیو ال بلد باشی
    -ای دی او دات نت بلد باشی( اشیاء و کاربردهای اشیاء ای دو او رو درک کنی . اشیاء مشابه رو هم بفهمی . نباید فکر کنی برای اتصال به بانک لازمه دکترای ای دو او رو بگیری . چندین روش برای کار روی داده های دیتابیس با استفاده از ای دی او وجود داره که در هر روش لازمه با دو سه تا شیء آشنا باشید)
    -پایگاه داده ی اس کیو ال سرور رو بفهمی و بتونی 10 تا تفاوت بین پایگاه داده ی اکسس و اس کیو ال سرور رو بیان کنی
    -استفاده از ای دی او در سیشارپ رو هم یادبگیری که یه روز بیشتر طول نمیکشه .

و بعدا به فکر گسترش دامنه ی اطلاعاتت باشی .
    کتاب خاصی وجود نداره . همونطوری که گقتم باید کم کم به اطلاعاتتت اضافه کنی.افتادی رو غلتک همه چی حل میشه . من حاضرم همینجا هر کسی سوألی در مورد قسمتهای مختلف برنامه داشت بهش یاد بدم . البته من خودم مبتدیم و این اولین پروژه من هست منتها دوست دارم کمک کنم .
    کارتون فوق العاده بود، هم برنامه ای که نوشتید، هم این که در اختیار بقیه گذاشتید و هم مطالبی که گفتید ، به شنیدن این حرفها نیاز داشتم،
    من هم سی شارپ رو از صفر شروع کردم و شاید بشه گفت برعکس بقیه،قرارشد پروژه ی کارآموزی م رو انجام بدم و سی شارپ رو شروع کردم،اول یه پروژه اومد و بعد من مجبور شدم شروع کنم ، شرایطم طوری بود که اطرافم کسی رو نداشتم که راهنمایی م کنه،حداقل بگه چطور شروع کنم،دو_سه بار تصمیم گرفتم بدم برنامه رو بیرون برام بنویسن،ولی هر بار منصرف شدم و دفعه ی آخر به خودم گفتم برنامه رو داری دیرتر از زمانش تحویل می دی(برنامه برای یکی از ادارات دولتی بود که پروژه ی کارآموزی م برنامه ای بود که اونا برای کارشون لازم داشتند )اگه خودت هم ننویسی میشه 2تا امتیاز منفی،بالاخره نوشتمش،برنامه ای که قرار بود بنویسم به مفصلی برنامه ی شما نبود، والبته من هم خیلی حرفه ای ننوشتم،فقط یه برنامه ای نوشتم که اجرا می شد و خب حداقل ،کارهایی رو که ازش انتظار داشتند انجام می داد،توی این 5_6 ماهی که درگیرش بودم واقعا بهم سخت گذشت وپوستم کنده شد،ولی بعدا همین برنامه ی غیر حرفه ای پر از اشکال شد نقطه ی ورود من به دنیای برنامه نویسی و حالا که این چیزها رو می نویسم وارد یه گروه برنامه نویسی شدم که به تلاشم احترام گذاشتند و منو وبرنامه ی پراز اشکالم رو پذیرفتند،
    دنیای برنامه نویسی دنیای بزرگیه و اگه می خوای باشی ،بمونی و ادامه بدی
    باید بزرگ بشی،
    اتفاقی که داره برای من می افته....،باید پای سختی هاش بمونی واین وقتی شدنیه که به خودت و به راهی که شروع کردی مطمئن باشی وایمان داشته باشی،
    در دنیای برنامه نویسی لحظات امیدواری وناامیدی زیادی رو تجربه می کنی،باید بتونی لحظات ناامیدی شو تحمل کنی وگرنه نمی تونی ادامه بدی،بیشتر از همه این حرفها رو به خودم می گم که کم نیارم و مسیر به این قشنگی رو که شروع کردم ادامه بدم و متوقف نشم،ما تازه کارها گاهی اوقات به شنیدن و زدن این حرفها نیاز داریم.

رسیدنی در کار نیست ، فقط رفتن است ،
    حتی اگر اندکی وهر بار که می روی رسیده ای.

کاربر دائمی آواتار میلاد قاضی پور
    محل زندگی
    اوج بلند

سلام

ببخشید عزیزم می خوام یک کوچولو تند انتقاد کنم!!!!!

آقای عزیز این فاجعس س س س س س س س س س س س س س س س

یعنی چی وقتی یک خط کد رو عوض کنم بتونم وارد برنامه شم؟؟؟؟؟؟؟؟

این یکی از بزرگترین عیب هاس
    به نظره من باید یک کلاس که با الگوریتم های خودت اینکریپ شده داشته باشی
    و حده اقل یک گزینه داشته باشی تویه این کلاس مثلا با نام StateLoginUser با نوع bool
    که وقتی کاربر کدشو وارد کرد اگر موجود بود این متغییر True باشه
    یا اگر می خوای Ende امنیت بازی در بیاری
    از نوع string بگیریش که بتونی یک سری مقادریه غیر قابله فهم داشته باشی که هر کسی حده اقل نتوه
    بیاد تویه پروژه هر کار که دلش خواست بکنه!!!!!

بعد از این متغییر تویه Evente فرم Load های فر هایت چک کنی که اگر StateLoginUser == با یک مقداری بود فرم Show بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نکه من بیام بنویسم مثلا وقتی رویه ورود کلیک کرد Show بشه!!!!!

ببخشید شوخی بودا که عصبانی شدم
    من همیشه اینجوریم
    این از تجربه من بود گفتم واسه پروژه های بعدیت رعایت کنی پروژه امنیتش بالا تر می ره
    یا علی
    شاید فکر کنی میخوام ادای آدمای بزرگمنش رو در بیارم ولی باور کن مشکل ما تازه کار ها اینه که میدونیم چیزی به اسم انکریپشن وجود داره . میدونیم چیزی به اسم هش کردن وجود داره . اما بلد نیستیم کجا و چطور استفاده کنیم . و این توضیحات امثال شما کمک میکنه که پله پله بالا بریم . باور کن خیلی از بخشهای برنامه رو بارها پاک کردم و از نو نوشتم چون رفته رفته یاد گرفتم چی درسته و چی غلط . و اگه همینطوری پیش میرفت فکر کنم دو سالی باید کنار میذاشتم برای نوشتن این پروژه تا چیز دهن پر کنی باشه . در اونصورت هم که این پروژه شاید روی سایت قرار نمیگرفت و به عنوان آموزش از طریق سورس به همراه کاتالوگش مثل خیلی ها برای فروش گذاشته میشد . اما ترجیح دادم از افتضاحات شروع کنم و در همین تاپیک رفته رفته کاملش کنم . با کمک توضیحات شما دوستان . میبینی چقد مثبتم ؟

شاید فکر کنی میخوام ادای آدمای بزرگمنش رو در بیارم ولی باور کن مشکل ما تازه کار ها اینه که میدونیم چیزی به اسم انکریپشن وجود داره . میدونیم چیزی به اسم هش کردن وجود داره . اما بلد نیستیم کجا و چطور استفاده کنیم . و این توضیحات امثال شما کمک میکنه که پله پله بالا بریم . باور کن خیلی از بخشهای برنامه رو بارها پاک کردم و از نو نوشتم چون رفته رفته یاد گرفتم چی درسته و چی غلط . و اگه همینطوری پیش میرفت فکر کنم دو سالی باید کنار میذاشتم برای نوشتن این پروژه تا چیز دهن پر کنی باشه . در اونصورت هم که این پروژه شاید روی سایت قرار نمیگرفت و به عنوان آموزش از طریق سورس به همراه کاتالوگش مثل خیلی ها برای فروش گذاشته میشد . اما ترجیح دادم از افتضاحات شروع کنم و در همین تاپیک رفته رفته کاملش کنم . با کمک توضیحات شما دوستان . میبینی چقد مثبتم ؟

اوکی عزیزم
    بیا این رو گذاشتم ببین چقدر باحاله
    من یادمه کده کلاس رو از همین تالار پیدا کردم
    به خدا یادم نیست کی بود وگرنه حتما می گفتم اسمشو
    اگه یک وقت دید ناراحت نشه

یادمه قبلا یک کد نوشتم واسه فایل های خانوادگیم
    فایل رو به هم می ریخت
    بعد که پسورد می دادی درست می کرد

حالا قول می دم که سورسشو دوباره بنویسم و بزارم همین جا واسه دوستانم

اگه مشکلی داشتی بگو
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

محل زندگی
    اوج بلند

نقل قول نوشته شده توسط صادق صدقی مشاهده تاپیک
    اوکی عزیزم
    بیا این رو گذاشتم ببین چقدر باحاله
    من یادمه کده کلاس رو از همین تالار پیدا کردم
    به خدا یادم نیست کی بود وگرنه حتما می گفتم اسمشو
    اگه یک وقت دید ناراحت نشه

یادمه قبلا یک کد نوشتم واسه فایل های خانوادگیم
    فایل رو به هم می ریخت
    بعد که پسورد می دادی درست می کرد

حالا قول می دم که سورسشو دوباره بنویسم و بزارم همین جا واسه دوستانم

اگه مشکلی داشتی بگو
    اولش که کدهای فرم رو دیدم غافلگیر شدم از اینکه مسائل انکریپت و دیکریپت تا این حد ساده بودن و نمیدونستم . اما بعدش یک صحنه چشام افتاد به کلاست . فکر کنم یه یه هفته ای کابوس ببینم .

اولش که کدهای فرم رو دیدم غافلگیر شدم از اینکه مسائل انکریپت و دیکریپت تا این حد ساده بودن و نمیدونستم . اما بعدش یک صحنه چشام افتاد به کلاست . فکر کنم یه یه هفته ای کابوس ببینم .

این هنوز چيزي نیست

یک کلاس هایی هست که 600 هفصد خط کده که هر خطی یک اینکریپته!!!!!!!!!!!!

یک رشته 400 کاراکتری رو 5 ثانیه طول بده تا اینکریتپ کنه!!!!!!!!!!

من خیلی دوست دارم اینجور کار هارو
    عشقمه
    آخرین ویرایش به وسیله صادق صدقی : پنج شنبه 11 شهریور 1389 در 10:22 صبح

محل زندگی
    اوج بلند

دانلود ورژن سوم

تغییرات ایجاد شده در این نسخه :

-ضمن تشکر از جناب آقای حجتی نیا با کمک ایشون مشکل گزارش گیری از کارنامه ها حل شد .

-با تشکر از آقای صدقی که در مورد انکریپت کردن یوزر نیم و پسورد راهنمایی کردن که یوزر نیم و پسورد الان به شکل

کاملا نا محسوس و انکریپت شده در دیتا بیس ذخیره میشه

-کدهای اضافی و بی اثری که موجب سردرگمی کاربرای عزیز میشد یافته و حذف شدند .

-مشکل بک آپ و ریستور به طور کامل حل شد.

-کد هایی که احتمال ایجاد استثنا ها رو بیشتر میکردن درون بلاک ترای کچ قرار گرفتند تا روند اجرای برنامه انتظام

بیشتری پیدا کنه .

-با تشکر از mmd2009 عزیز فیلدهای عددی دیگه بکسپیس رو هندل میکنند چون قبلا نمیکردن گویا .

-یوزرنیم و پسورد q هست

-کلاس پیامها استاتیک شد و پیامها شماره گذاری شدن

-فرمها به صورت ام دی ای چیلد در اومدن

-تغییرات مختلفی در قسمتهای مختلف هم داده شد که به گفتنش نمی ارزه .

از دوستان علاقمند اگر کسانی موافق باشن میتونیم دیتا اکسس لایر این پروژه رو با کمک همدیگه توسعه بدیم که توی

پروژه هامون به عنوان دیتا اکسس لایر جامع بتونیم ازش استفاده کنیم . کسی هم اگر نظری در مورد اصلاح بعضی

قسمتهاش داشت استقبال میشه . اگر تعداد موافقین بیش تر از دو سه نفر بود یه تاپیک در همین راستا ایجاد میکنیم که بحثهای مربوطه اونجا صورت بگیره .

کاربر دائمی آواتار ایمان مدائنی
    محل زندگی
    تهران

دوست خوبم میتونی فونتهایی که استفاده کردی بزاری تا ما مجبور نشیم فونتها رو عوض کنیم ؟

محل زندگی
    اوج بلند

من تاهوما استفاده کردم . فکر نکنم تو سیستمون تاهوما نداشته باشید . اصلا از فونت خاصی استفاده نشده.

This IS So Good

خوشحالم که تونستم یه گوشه ای از پروژه رو بگیرم

دوستان هر کس یک انتقاد کوچیک بکنه از این پروژه به مرور بهترین نرم افزار می شه!!!!

(قطره قطره جمع گردد وانگهی چپه شود)
    (قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

سلام
    من تا حالا از دیتا بیس sql استفاده نکرده ام. می توانید راهنمایی کنید که وقتی پروژه را باز میکنم چگونه دیتابیس رو اضافه کنم؟ برای همین پروژه منظورم هست.

کاربر دائمی آواتار ztx4
    محل زندگی
    تهران

سلام به همه ی دوستان
    ممنون بابت پروژه
    من الان 2 روزه دارم سعی می کنم که دانلود کنم اما نمی شه!
    مشکل از منه یا از 4shared ؟؟؟

محل زندگی
    اوج بلند

دوست عزیز اگه صفحه دانلود رو نگاه کنید میبینید چندین بار برنامه دانلود شده . پس مشکل از 4 شرد نیست . اگر مشکل حل نشد بگید جای دیگه آپلود کنم .

کاربر دائمی آواتار mostafa_shoakry
    محل زندگی
    فعلا که ساکن اردبیلم

Unhappy نقل قول: سورس نرم افزار حسابداری دانشگاه

سلام خسته نباشی.
    نمی تونم ورژن 3 رو دانلود کنم. هیچ خطایی نمی ده ولی دانلودم نمی کنه.
    یه چن دقیقه تو صفحه دانلود 4 شرد،لود می کنه ، ووقتی تموم میشه دانلود منیجر نمی تونه دان کنه(حجمشو نشون نمی ده و دان نمی کنه.)

محل زندگی
    اوج بلند

اونکارو نکن ... نزن خودتو ای بابا ! ... بیا لینک 2 شرد . اگه اینم نشد توی 6 شرد و 8 شردو ... هم برات آپلود میکنم عزیزم .

کاربر دائمی آواتار mostafa_shoakry
    محل زندگی
    فعلا که ساکن اردبیلم

Question نقل قول: سورس نرم افزار حسابداری دانشگاه

اونکارو نکن ... نزن خودتو ای بابا ! ... بیا لینک 2 شرد . اگه اینم نشد توی 6 شرد و 8 شردو ... هم برات آپلود میکنم عزیزم .
    نمیشه همون Rapidshare آپش کنی؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

سلام
    من تا حالا از دیتا بیس sql استفاده نکرده ام. می توانید راهنمایی کنید که وقتی پروژه را باز میکنم چگونه دیتابیس رو اضافه کنم؟ برای همین پروژه منظورم هست.

محل زندگی
    اوج بلند

دوست عزیز شما باید فایل bak رو وارد مینیجمنت استودیو بکنید . لینک راهنمایی تصویری در صفحه اول تاپیک درج شده

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

دوست عزیز شما باید فایل bak رو وارد مینیجمنت استودیو بکنید . لینک راهنمایی تصویری در صفحه اول تاپیک درج شده
    سلام
    در صفحه اول چنين لينكي نديدم.

محل زندگی
    اوج بلند

[ QUOTE]

سلام
    در صفحه اول چنين لينكي نديدم.
    [/QUOTE]

سلام برنامتون رو دیدم، خوب یه اشکال اساسی داشت که نمیشه نادیده گرفت، اونم اینکه تو فرمات اومده بودی کد SQL زده بودی با همون DB شما یه مثال کوچیک از Entity Framework گذاشتم. ببینید چطور میشه با چه سرعتی کلی کد اوتومات تولید کرد و کلی با DB کار کرد و حداقل DAL و UI رو جدا کرد.
    در ضمن از لحاظ امنیتی که خیلی ضعیف بود ولی حداقل DB رو باید اطلاعاتش رو Hash یا Encrypt میکردید، در مورد اینا تو گوگل بزنید.
    ID ها رو int گرفته بودید ولی اگر Clustered index, Auto incremental میکردینشون بهتر بود. (در مورد جفت اینا (اگه نمیدونید) مخصوصا Clustered index گوگل کنید).
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

محل زندگی
    اوج بلند

نقل قول نوشته شده توسط saeedalg مشاهده تاپیک
    سلام برنامتون رو دیدم، خوب یه اشکال اساسی داشت که نمیشه نادیده گرفت، اونم اینکه تو فرمات اومده بودی کد SQL زده بودی با همون DB شما یه مثال کوچیک از Entity Framework گذاشتم. ببینید چطور میشه با چه سرعتی کلی کد اوتومات تولید کرد و کلی با DB کار کرد و حداقل DAL و UI رو جدا کرد.
    در ضمن از لحاظ امنیتی که خیلی ضعیف بود ولی حداقل DB رو باید اطلاعاتش رو Hash یا Encrypt میکردید، در مورد اینا تو گوگل بزنید.
    ID ها رو int گرفته بودید ولی اگر Clustered index, Auto incremental میکردینشون بهتر بود. (در مورد جفت اینا (اگه نمیدونید) مخصوصا Clustered index گوگل کنید).
    سلام . ممنون از نظر و انتقاداتون . نمیدونم کدوم نسخه رو دانلود کرده بودید چون نسخه سه پسور و یوزر نیم رو انکریپت میکنه . auto incremental بود که !!! نمیدونم شاید من درست یاد نگرفتم این مورد رو .
    در مورد نکته اولی که گفتید حق رو به شما میدم کاملا . من این روش رو تازه یاد گرفتم و اگه میخواستم روی پروژه پیاده کنم خودتون میدونید چقدر از پروژه رو باید از اول مینوشتم و چون وقتشو نداشتم به حال خودش رها کردم . در ضمن بعضی جاهاش لازم بود که کد اس کیو ال بنویسم. شاید من دیتا اکسس لایر رو هم خوب نفهمیدم اما کلاس readwritedata همون دیتااکسس لایر من بود . مگه نباید اونجوری باشه؟ اگه توضیح بدید ممنون میشم متأسفانه حرفه ای هایی مثل شما کمتر نظر دادند در مورد این پروژه .

نقل قول نوشته شده توسط saeedalg مشاهده تاپیک
    به نظر شما اگر اعداد و ایدی ها که Auto incremental هستند یا نیستند رو از نوع bigint بگیریم خوبه؟ یا به مشکلی بر میخوریم ( در یک نرم افزار حسابداری)؟

محل زندگی
    اوج بلند

سعید جان برنامه را دیدم . از اینکه لطف کردی و زحمت کشیدی خیلی تشکر میکنم . اما سر در نیاوردم . اگه لطف کنی در مورد این روش منبعی معرفی کنی مچکرت هم میشم .
    --------------------
    آخرین ویرایش به وسیله میلاد قاضی پور : سه شنبه 23 شهریور 1389 در 12:45 عصر دلیل: این پست به دلیل تکراری بودن به طور خودکار ادغام شده است.

Entity Framework Quick start برای اینکه بتونید با Entity Framework کار کنید.

در مورد DAL شما تو فرمتون اومدین تمام CommandText و ... رو ساختید، دو روز دیگه اون button1 رو بخواید بندازید دور جاش از یه باتن janus استفاده کنید ... خوب باید حواستون باشه تمام اون کد رو بگیرید و کپی پیست کنید. شما باید این امکان رو بدید که خیلی ساده برای گسترش بتونید Switch کنید. برای همین باید با DAL اینطور برخورد کنید که یه سری کامند میدید بهش (نه SQL Command شما یه کلاسی چیزی دارید که اینترفیسی از اشیای مورد استفاده رو بهتون میده (الزاما لغت اینترفیس معنی اینترفیس سی شارپ رو نمیده). اون وقت اون کامند رو اجرا میکنه، اینجا دیگه درگیر SQL Parameter و ... نمیشید. شما با همون Entity Framework کار کنید لازم نیست DAL داشته باشید، کل کدتونم تو 2 روز میتونید ببرید رو Entity Framework.

در ضمن من نمیفهمم button1 یعنی چی؟
    اسمها رو هم سعی کنید Conceptual بذارید، وقتی کار تجاری میکنید باید معنی بدن، تا بعدا خواستید بازبینی یا ارتقا بدید به مشکل برخورد نکنید. (هر چند Sample خودم اسما دیفالتن ولی اونجا فقط برای نمایشه و هیچ چیزی مفهومی نداره).

در ضمن اگر من فقط ایراد میگیرم، خوب همینجوریم.

در مورد دوستی که گفت اعداد و آی دی ها رو bigint بگیریم، خوب بستگی به این داره که شما چی لازم داری اینت تا 2 میلیارد میره (مثبت) شما هم برنامتون احتمالا این تعداد کاربر رو نخواهد داشت.

دوست گرامي .
    از اينكه اينقدر سخاوتمندانه حاصل تلاش خود رو در اختيار ديگران قرار داديد بسيار تشكر مي كنم

سلام خواهشا یکی user name و pass رو بده
    یوزر و پسورد رو x دادم جواب نداد

محل زندگی
    اوج بلند

نقل قول نوشته شده توسط qqq2qqq مشاهده تاپیک
    سلام خواهشا یکی user name و pass رو بده
    یوزر و پسورد رو x دادم جواب نداد
    با آرزوی ساعاتی خوش و پربار با این برگ سبز اگر نسخه سه رو دانلود کردید در قسمت توضیحاتش نوشتم هر دو q هست . ضمنا باید فایل bak رو وارد مینیجمنت استودیو کنید(ریستور) . چون دیتابیس اتچی نیست .

کاربر دائمی آواتار nima_8m
    محل زندگی
    تهران

سلام
    و ممنون از برنامه ای که گذاشتید هنو موفق نشدم وارد برنامه بشم تو صفحه لاگین با اون مشخصاتی که گفتید و اتچ و غیر و ذالک نشد که نشد ممنون میشم راهنمایی کنید اصلا هیچ پیغام خطایی تو برنامه نیست همه چی درست و عالیه
    ممنون اگه راهنمایی کنید
    برنامه ورژن 3 هم همین مشکل رو داره یوزر و پسورد q
    اما نمیتونم وارد شم
    آخرین ویرایش به وسیله nima_8m : جمعه 09 مهر 1389 در 18:56 عصر

محل زندگی
    اوج بلند

نقل قول نوشته شده توسط nima_8m مشاهده تاپیک
    سلام
    و ممنون از برنامه ای که گذاشتید هنو موفق نشدم وارد برنامه بشم تو صفحه لاگین با اون مشخصاتی که گفتید و اتچ و غیر و ذالک نشد که نشد ممنون میشم راهنمایی کنید اصلا هیچ پیغام خطایی تو برنامه نیست همه چی درست و عالیه
    ممنون اگه راهنمایی کنید
    برنامه ورژن 3 هم همین مشکل رو داره یوزر و پسورد q
    اما نمیتونم وارد شم

عجیبه . راه خاصی به فکرم نمیرسه پروژه رو ریبیلد کنید بعد اجرا کنید انشالله مشکل حل میشه اگه اروری نباشه من نمی تونم تشخیص بدم خودمم مبتدیم .

کاربر دائمی آواتار nima_8m
    محل زندگی
    تهران

به هر حال ازت ممنونم من اولین کد C#‎‎‎ که کار کرد تو برنامه شما نوشتم و تونستم وارد برنامه بشم فکر کنم برنامه آموزشی خوبی باشه
    امیدوارم به اوج بلندی که مد نظرته برسی
    چطوری میتونم به عنوان مدیر سیستم وراد شم
    آخرین ویرایش به وسیله nima_8m : یک شنبه 11 مهر 1389 در 22:28 عصر

محل زندگی
    اوج بلند

چطوری میتونم به عنوان مدیر سیستم وراد شم
    برنامه چون کامل نیست کاربر عادی با مدیر فرقی نداره . یعنی با همون یوزر که وارد میکنید در واقع به تمام امکانات موجود برنامه دسترسی دارید . چون دست تنها بودم و از دوستان هیچکس حاضر به همکاری نبود جزئیات اینچنینی رو در برنامه کامل نکردم . امیدوارم هرچی که هست به دردتون بخوره ...

سلام من فایل bak رو پیدا نکردم .

سلام،
    من دارم یک برنامه مینویسم مربوط به شرکت های اتوبوس رانی.توی طراحی پایگاه داده مشکل داشتم.
    اگر ممکنه ببینید اشکالاتش چیه؟

جداول پایگاه داده:

شهر:
    کد شهر،نام شهر
    تعاونی:
    کد تعاونی،نام تعاونی،شماره تعاونی
    مشتری:
    کد مشتری،شماره تلفن،رزرواسیون،کد مقصد،کد مبدا،زمان حرکت،نام مشتری،نام خانوادگی مشتری
    سفر:
    کد سفر،شماره اتوبوس،کد مبدا، کد مقصد،قیمت واحد بلیط،زمان حرکت،تعداد بلیط،کد تعاونی،کد مشتری،هزینه کل
    بلیط:
    قیمت کل،ظرفیت،ظرفیت خالی،کد بلیط،تعداد بلیط،کد مبدا،کد مقصد،نام مشتری،نام خانوادگی مشتری،شماره تلفن،زمان حرکت،تاریخ حرکت
    اگر کمکم کنید ممنون میشم.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    بابل

خطای انجام عملیات ناموفق بوده است میده
    مشکل از کجاست؟
    Database Files رو هم Attach کردم

محل زندگی
    اوج بلند

نقل قول نوشته شده توسط smgraphic مشاهده تاپیک
    خطای انجام عملیات ناموفق بوده است میده
    مشکل از کجاست؟
    Database Files رو هم Attach کردم
    دوست عزیز اون خطا یعنی با توجه به تنظیمات سیستم شما یک استثنا ایجاد شده و شما باید سعی کنید بفهمید اشکال ز کجاست (با دیباگ کردن و بررسی خطای استثناها و ...) .

نقل قول نوشته شده توسط delphi_programmer_2010 مشاهده تاپیک
    سلام،
    من دارم یک برنامه مینویسم مربوط به شرکت های اتوبوس رانی.توی طراحی پایگاه داده مشکل داشتم.
    اگر ممکنه ببینید اشکالاتش چیه؟

جداول پایگاه داده:

شهر:
    کد شهر،نام شهر
    تعاونی:
    کد تعاونی،نام تعاونی،شماره تعاونی
    مشتری:
    کد مشتری،شماره تلفن،رزرواسیون،کد مقصد،کد مبدا،زمان حرکت،نام مشتری،نام خانوادگی مشتری
    سفر:
    کد سفر،شماره اتوبوس،کد مبدا، کد مقصد،قیمت واحد بلیط،زمان حرکت،تعداد بلیط،کد تعاونی،کد مشتری،هزینه کل
    بلیط:
    قیمت کل،ظرفیت،ظرفیت خالی،کد بلیط،تعداد بلیط،کد مبدا،کد مقصد،نام مشتری،نام خانوادگی مشتری،شماره تلفن،زمان حرکت،تاریخ حرکت
    اگر کمکم کنید ممنون میشم.
    دوست من اگر در تاپیک جدید سوألتون رو با جزئیات بیشتر مطرح کنید به صورت آنی جواب میگیرید .

ببخشید این سوال رو اینجا مطرح میکنم!
    راستش من این ترم پروژه دارم و تا حالا برنامه ای ننوشتم برای همین به پروژه ای که شما زحمتش رو کشیدید خیلی نیاز دارم تا از روی اون الگو برداری کنم.خلاصه اینکه وقتی برنامه تون رو توی ویژوال استودیو 2010 باز میکنم ویژوال استودیو ارور میده و میگه باید نسخه مناسب برای این برنامه رو نصب کنم و این نسخه از ویژوال استودیو قادر نیست این برنامه رو باز کنه!
    آیا راهی وجود داره بشه با ویژوال استودیو 2010 برنامه هایی رو کهبا نسخههای قدیمی تر آن نوشته شده اند رو باز کرد ؟ برای من امکان پاک کردن این نسخه و نصب نسخه قدیمی تر وجود نداره.
    لطفا کمکم کنید
    با تشکر فراوان

کاربر دائمی آواتار nilidelphi
    محل زندگی
    ارومیه

دوست عزیز ضمن تشکر از برنامه ای که گذاشتین لازم بذکره که بگم من پروژه رو دانلود کردم
    و سورسشم باز کردم و دیتابیسم اتچ کردم ولی باز کارهای مربود به ورود اطلاعات انجام نمیشه و ارور میده.
    آیا شما در برقراری ارتباط با دیتابیس از اکانت خاصی استفاده کردین؟

در ضمن چند تا انتقاد :
    1-برنامتون خیلی سنگینه و در رم خیلی جا میگیره این واسه یه برنامه که روی دیتابیس کار میکنه و بعد ها ایندکس های این جداول در حافظه زیاد خواهد شد ، ایراد بزرگی هست.

2-چرا ما ایرانی ها برنامه هامون مثل خارجی ها ساده و پر کاربرد نمی کنیم و سعی داریم این خلا را با استفاده از زیبایی مصنوعی پر کنیم؟

3-برنامتون از تعداد زیادی Thread استفاده می کند . من سورس رو بررسی کردم جایی رو ندیدم که شما بصورت دستی از ترد استفاده کنید پس در کد نویسی رویداد ها کمی باید دقت می کردید.

4-کد های مربوط به برقراری ارتباط با پایگاه دادتون خیلی زیاد و کمی هم گمراه کننده.چرا از کد های آسون و کاربردی استفاده نکردین؟ از ابزار های بایندیگ هم کمتر استفاده کردین که استفاده از این ابزار ها باعث کمتر شدن کد می شود.

البته دوست گرامی منقست من فقط آگاهی بود و انصافا از کاری که کردی خوشم اومد.
    بالاخره تو هر کار منفرد اشکالاتی هم هست. دستت درد نکنه اجرت با خدا.

موفق باشید.

در مورد برنامه باید بگم من هنوز ندیدم ولی به هر حال کار را که کرد آنکه انجام داد ، آنکه نظر داد اگر خودش کاری کرد . آن وقت باید نظر داد . دوستان هر کدام اگر دستی در برنامه دوستمان می بردند و به جای نظر دادن اعمال نظر می کردند که هم برنامه توسعه پیدا می کرد و هم دوستمان بهتر منظورتان را می فهمید خیلی بهتر بود ما هم برنامه توسعه یافته رو دانلود می کردیم و حالشو می بردیم . البته باید بگم بی نقص خداست ، البته اگر چین تقلبیش را تولید نکند که اصلش هم مورد قضاوت قرار گیرد . قبل از اینکه بخواهیم از اینکریپشن و دیکریپشن و آبجکتیو و کپسولیشن استفاده کنیم باید بگویم هر کاری کردی دستت درد نکنه چون آنها که در اوج نشته اند و امروز یک تصمیم می گیرند و فردا یک تئوری می دهند و هر روز از خودشون یک حرف تازه می زنند و باید مثل خر دجار به دنبال آنها باشیم و هی فکر می کنیم چند ترد استفاده کنیم فردا می گویند ترد خوب نیست سینک استفاده کنید ، پس فردا هم چیز جدیدی را الم می کنند ولی در کل باید بگویم به دلیل اینکه دات نت فریم ورک در حال ارتقا است مثل اینکه همین امروز هم یک نسخه جدید ارائه شده که می توانی دانلود کنی . اصلا مهم نیست که چجوری برنامه بنویسی به زودی یک روش جدید ابدا میشه که نیازی نیست اصلا تو کد بنویسی ولی بهتره که اونچیزی که یاد داری به کار ببندی و بهترین نتیجه رو ارائه بدی که تو اینکار رو کردی . سپاس و دو صد درود .
    لینک مستقیم دانلود نسخه 3 از رپید باز :
    http://googoole.dl.rapidbaz.ir/zjom/Oujeboland3.rar

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

با سلام خدمت دوستان

خدمت کسانی که شناسایی دیتا بیس مشکل دارند عرض کنم ابتدا فایل های مربوط به دیتا بیس را در پوشه دیباگ کپی کنند سپس به داخل برنامه بروید و در کلاس ReadWriteData آدرس دیتا بیس را برابر

public
    string strConnection = @"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\university.mdf;integrated security=true;User Instance=True";

من این کارو کردم درست شد

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •