صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 81 تا 120 از 138

نام تاپیک: سورس نرم افزار حسابداری دانشگاه

نقل قول: سورس نرم افزار حسابداری دانشگاه

برنامه error3 رو میده مشکل چیه؟
    (انجام عملیات ناموفق بوده است)
    با تشکر
    http://www.upload4files.tk/download....786f8c1ae6b240

ببخشید دانلود در 4shared فیلتر شده

کاربر تازه وارد آواتار zentex
    محل زندگی
    تهران

یعنی کسی نیست آخرین نسخه رو توی یه سایت دیگه اپلود کنه؟؟؟!!!
    نبود کسی......

کاربر دائمی آواتار میلاد قاضی پور
    محل زندگی
    اوج بلند

نقل قول نوشته شده توسط zentex مشاهده تاپیک
    یعنی کسی نیست آخرین نسخه رو توی یه سایت دیگه اپلود کنه؟؟؟!!!
    نبود کسی......
    صفحه ی چهارم پست 79 یکی از دوستان زحمتش رو کشیدند. فقط در برخی مناطق فورشیرد فیلتر هست که من متوجه نشدم .

اگه امکانش هست Data Baseپروژتون رو یه جا آپلود کنید که ما هم بتونیم استفاده کنیم.من نمیتونم Restor کنم Data Base رو.ممنون

در ضمن اون لینکی که واسه رفع مشکل restor داده بودین تصاویرش نمیاد و قابل استفاده نیست حداقل واسه من.ممنون میشم تصاویرشو دوباره آپلود کنید.

ضمن تشکر از زحمت شما دوست عزیز به خاطر این برنامه زیبا
    یک موسسه احتیاج به نرم افزاری شبیه این چیزی که شما نوشتین داره من می تونم این برنامه شما رو سفارشی سازی کنم که نیاز های موسسه رفع بشه فقط می خواستم بدون حق زحمه شما چقدر میشه که به عنوان قیمت نرم افزار از موسسه بگیرم و تقدیم کنم

نقل قول نوشته شده توسط aliik2 مشاهده تاپیک
    اگه امکانش هست Data Baseپروژتون رو یه جا آپلود کنید که ما هم بتونیم استفاده کنیم.من نمیتونم Restor کنم Data Base رو.ممنون
    بهتر نیست اینجور مواردی که مربوط به نحوه استفاده از برنامه هست تو یک موضوع دیگه بیان بشه و اینجا فقط در مورد خود برنامه نظر بدیم و پیشنهاد ها و یا نکات فنی اونو بررسی کنیم؟

کاربر دائمی آواتار m-alizadeh
    محل زندگی
    زیر آسمون خدا

سلام به همه دوستان

آیا کسی می تونه این برنامه رو با یک لینک جدید از یک سایت غیر از فورد شیر برای دانلود بذاره؟

با تشکر فراوان

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بندرعباس

ما که با هیچ کدام از این لینکها نتونستم دانلود کنم لطفا در سایت iranupload.com بگذارید

محل زندگی
    اوج بلند

Arrow نقل قول: سورس نرم افزار حسابداری دانشگاه

نقل قول نوشته شده توسط mir555 مشاهده تاپیک
    ضمن تشکر از زحمت شما دوست عزیز به خاطر این برنامه زیبا
    یک موسسه احتیاج به نرم افزاری شبیه این چیزی که شما نوشتین داره من می تونم این برنامه شما رو سفارشی سازی کنم که نیاز های موسسه رفع بشه فقط می خواستم بدون حق زحمه شما چقدر میشه که به عنوان قیمت نرم افزار از موسسه بگیرم و تقدیم کنم
    برنامه رایگان است .

ما که با هیچ کدام از این لینکها نتونستم دانلود کنم لطفا در سایت iranupload.com بگذارید
    این سایت که وجود خارجی نداره اما بنابه درخواست های مکرر در مدیا فایر آپلود شد سرعت بارگذاری و دانلود در این سایت نسبتا از بقیه سایتها مناسبتر هست و قابلیت ریزوم هم داره .از دوستانی که تا حالا نتونستن دانلود کنن پوزش میخوام .

من فایل بک اپ database با پسوند bak وقتی میخوام توی sql ریستورش کنم ای پیغام رو میده
    too many backup device specifie for backup of resto;r only 64 are allowed.
    RESTORE DATABASE IS TERMINATING ABNORMALLY.

حالا باید چی کار کنم؟
    برنامه رو باز میکنم ازم یوزر و پس میخاد
    یعنی فایل بک اپ رو توی sql server اپلود کنم تموم میشه و من از sql server 2000 استفاده میکنم.
    با تشکر

کاربر دائمی آواتار simorgh-hossein
    محل زندگی
    همه جاي ايران سراي من است

سلام جناب آقاي قاضي پور
    ميتونيد از ديتايستون فايل Sql درست كنيد تا ديتابيس روي هز سيستمي ساخته بشه و برنامه بدرستي كار كنه ؟
    باز هم ممنون از برنامه خوبتون ولي بخاطر ديتابيسش نتونستم بازش كنم !

محل زندگی
    اوج بلند

سلام . دوستان عزیزی که با بازگردانی دیتابیس مشکل دارند توجه داشته باشن من هر سه فایل مربوط به دیتابیس یعنی فایل لاگ و ام دی اف و بک رو در فایل فشرده ی حاوی برنامه قرار دادم پس اگر دیتابیس رو نمیتونن ریستور کنن با تغییر جزئی در کانکشن استرینگ برنامه و استفاده از فایل ام دی اف میتونید خودتون دیتابیس رو اتچ کنید و از برنامه استفاده کنید . با کمی تفحص در این زمینه موفق می شید چون منابع زیادی وجود داره و من اگر بخوام آموزشی در این خصوص بذارم تاپیک به بیراهه خواهد رفت .
    در مورد سوأل عزیزی که گفتن از اس کیو ال سرور 2000 استفاده میکنن نمیتونم نظری بدم چون من خودم وقتی شروع کردم مستقیما با 2005 کار کردم . دقیقا نمیدونم به خاطر اختلاف ورژن هست مشکلتون یا چیز دیگر. باز هم سوألی باشه در خدمت هستم .

با سلام ببخشید اگه ممکنه این طریغه ی ریستور کردن دیتابیس رو تصویری آموزش بدین خیلی خوب میشه چون اون پستی که دادین عکس ها از کار افتادن و برای کسای مثل من که بلد نیستم آموزش بدین ممنون میشم. با تشکر فراوان

محل زندگی
    اوج بلند

با سلام ببخشید اگه ممکنه این طریغه ی ریستور کردن دیتابیس رو تصویری آموزش بدین خیلی خوب میشه چون اون پستی که دادین عکس ها از کار افتادن و برای کسای مثل من که بلد نیستم آموزش بدین ممنون میشم. با تشکر فراوان
    دوستان عزیز تصاویر در سایتهای گوگل آپلود شدن . ممکنه در ساعاتی از شبانه روز به دلیل کم بودن سرعت اینترنت مشاهده نشن اینم به خاطر از کار افتادن کل سرویس هست ولی اگه پیاپی مراجعه کنید تصاویر رو میبینید . منم الان خواستم اون تصاویر رو جای دیگه آپلود کنم اما اون سرویس فعلا دان هست و خودمم نتونستم و تو هاردم ندارم . شما مجددا مراجعه کنید دیده میشن . آرم اوج بلند در اولین پست این تاپیک رو اگر مشاهده کردید پس بقیه تصاویر رو هم میبینید .

با سلام خدمت اقای قاضی پور عزیز من فایل بک آپ رو توی Sql server ریستور کردم اما یوزرنیم و پسورد رو q میزنم باز هم ارور میده و لاگین نمیشه به برنامه توی
    دیتابیس هم رفتم اما چطوری یوزر و پسورد رو توی دیتابیس پیدا کنم لطفآ راهنمایی کنید ممنون میشم.

محل زندگی
    اوج بلند

نقل قول نوشته شده توسط eminemrap مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت اقای قاضی پور عزیز من فایل بک آپ رو توی Sql server ریستور کردم اما یوزرنیم و پسورد رو q میزنم باز هم ارور میده و لاگین نمیشه به برنامه توی
    دیتابیس هم رفتم اما چطوری یوزر و پسورد رو توی دیتابیس پیدا کنم لطفآ راهنمایی کنید ممنون میشم.
    سلام بزرگوار. موفق به این کار نمیشید چون رشته های مربوط به یوزر و پس به صورت انکریپت شده ذخیره میشن. بررسی کنید در قسمت administrative tools موجود در کنترل پنل و بعد از اون services و از میان آیتمهای موجود sqlexpress, properties و تب لاگ آن رادیو باتون مربوطه روی local system account باشه .

این کار رو کردم اما نشد لطفآ کمک کنید راهنمایی کنید ممنون میشم بیشتر توضیح بدین.

کاربر دائمی آواتار reza4359
    محل زندگی
    So close

سلام میلادجان با تشکر از زحمات و کارقشنگت من یه بار قبلا برنامه رو اجرا کردم ولی یادم نمیاد که اون موقع چه تغیراتی به کانکشن استرینگش دادم که اجرا شد حالا هرکاری میکنم اجرا نمیشه این ارور ر ومیده
    {"An error has occurred while establishing a connection to the server.  When connecting to SQL Server 2005, this failure may be caused by the fact that under the default settings SQL Server does not allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified)"}
    بعد یه مشکلی دیگه هم که هست اینه که من پروژه رو با vs2010 که اجرا میکنم به report هاش گیر میده 77 تا ارور میگیره ولی تو2008 بدون خطا اجرا میشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

محل زندگی
    اوج بلند

این کار رو کردم اما نشد لطفآ کمک کنید راهنمایی کنید ممنون میشم بیشتر توضیح بدین.
    ریستارت هم کردید؟ اگر بله دقیقا چیزی به فکرم نمیرسه . برای یک نفر دیگه هم این مشکل وجود داشت اما من موفق نشدم بهش کمک کنم . باید به اکسپشن مربوطه که ایجاد میشه نگاهی بندازید ببینید چیه . ببینید چه اکسپشنی ایجاد میشه .
    نقل قول نوشته شده توسط reza4359 مشاهده تاپیک
    سلام میلادجان با تشکر از زحمات و کارقشنگت من یه بار قبلا برنامه رو اجرا کردم ولی یادم نمیاد که اون موقع چه تغیراتی به کانکشن استرینگش دادم که اجرا شد حالا هرکاری میکنم اجرا نمیشه این ارور ر ومیده
    {"An error has occurred while establishing a connection to the server.  When connecting to SQL Server 2005, this failure may be caused by the fact that under the default settings SQL Server does not allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified)"}
    بعد یه مشکلی دیگه هم که هست اینه که من پروژه رو با vs2010 که اجرا میکنم به report هاش گیر میده 77 تا ارور میگیره ولی تو2008 بدون خطا اجرا میشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    شما به نکته ای که در پست قبلم به اون عزیز گفته بودم توجه کنید فکر کنم مشکل شما هم از اونجا ناشی میشه . در مورد گزارشات باید همه ی 77 تا ارور رو ببینم .برنامه نویسی یعنی برطرف کردن ارور.

با سلام اقای قاضی پور من هر کاری کردم نتونستم به برنامه لاگین بشم نمیشه یوزر درست کنیم و با اون یوزر کانکت بشیم تو رو خدا کمک کنید مشکل بر طرف بشه.ممنون

کسی هست به ما کمک کنه یه راهنمایی کنید لطفآ.

محل زندگی
    اوج بلند

دوست عزیز شما مسأله رو برای خودتون تحلیل کنید دیگه مگه نمیخواید برنامه نویس بشین؟
    یک مشکل وجود داره . این مشکل چیه ؟ اروره ؟...خب... متنش چیه؟
    متن پیام خود برنامه نه متن اکسپشن چیه . بالاخره یک مانع برای ورود وجود داره دیگه اگه میخواید کمک بگیرید باید مشکلتون رو بشناسید بعد ابزار تحلیلشو به کار بگیرید من چطور کمکتون کنم ؟
    شما توی هواپیمایی که داره سقوط میکنه هم اگه باشید اگه به توصیه های برج مراقبت یا پشتیبانی یا هرچیکه هست خوب گوش بدید و عمل کنید میتونید طیاره به اون بزرگی رو عین برگ بشونید زمین . اون مشکلی که باعث میشه نتونید لاگین کنید چیه ؟

ببینید اقای قاضی پور عزیز من همه ی کار ها رو انجام دادم دیتابیس برنامه رو هم همون طور که گفتین ریستور کردم اما وقتی برنامه رو باز میکنم و یوزرنیم و پسورد رو q میزنم ارور میده میگه انجام عملیات ناموفق.مشکلش چیه.ممنون

محل زندگی
    اوج بلند

ببینید اقای قاضی پور عزیز من همه ی کار ها رو انجام دادم دیتابیس برنامه رو هم همون طور که گفتین ریستور کردم اما وقتی برنامه رو باز میکنم و یوزرنیم و پسورد رو q میزنم ارور میده میگه انجام عملیات ناموفق.مشکلش چیه.ممنون
    ارور نمیده عزیز من اون پیغام رو من خودم برای برنامه برای مواقعی که استثنا روی میده نوشتم . یک استثنا ایجاد شده باعث میشه پیغام من به نمایش در بیاد . شما برو "بلاک ترای کچ" رو از تو کد حذف کن تا متن استثنای خود وی اس رو مشاهده کنی. که به زبان انگلیسی هست . بعد همون پیغام وی اس رو توی گوگل سرچ کن یا در یک تاپیک مطرح کن تا جواب بگیری. انشالله مشکل حل خواهد شد .

این کد کجا هست کجا برم پاکش کنم لطفآ دقیقتر بگین.راهنمایی ممنون میشم

سلام
    ممنون از زحمات شما .

کاربر دائمی آواتار payman_xxp
    محل زندگی
    ایران.آذربایجانشرقی.تبریز

سلام دوست من
    برای ری اسوتر کردن دیتابیس مشکلی نداشتم، براحتی انجام شد.
    ولی برنامه...
    فایل اجرایی که با یوزر، پس q خطای ورود میده، سورس برنامه هم که موقع باز شدن خطای زیر رو میده:
    2010.png
    من SQL2008 دارم و ویژوال استودیو 2010 و ویندوزم 7 هستش.
    میشه کاری کرد یا بیخیال بشم.؟

موفق باشید.

محل زندگی
    اوج بلند

-دوست عزیزم چون من با ویژوال استودیوی 2010 هنوز کار نکردم نمیتونم با اطمینان بگم.
    -فوقش میتونید کاری کنید که بدون برسی یوزر و پسورد فرم اصلی بالا بیاد تا برنامه رو تست کنید . اما اگه در مورد خود برنامه یا الگوریتمها سوألی بود درخدمتم .

کاربر دائمی آواتار payman_xxp
    محل زندگی
    ایران.آذربایجانشرقی.تبریز

نقل قول نوشته شده توسط میلاد قاضی پور مشاهده تاپیک
    -دوست عزیزم چون من با ویژوال استودیوی 2010 هنوز کار نکردم نمیتونم با اطمینان بگم.
    -فوقش میتونید کاری کنید که بدون برسی یوزر و پسورد فرم اصلی بالا بیاد تا برنامه رو تست کنید . اما اگه در مورد خود برنامه یا الگوریتمها سوألی بود درخدمتم .
    سلام
    ممنون دوست عزیزم
    اگه میشه درمورد گزینه دوم راهنمایی کنید منو.
    موفق باشید.

سلام
    خوب کار شده. از زحمات شما ممنونم.
    موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط میلاد قاضی پور مشاهده تاپیک
    جهت سهولت ورود و استفاده برنامه عنوان میکنم :

نام کاربری : x
    کلمه عبور: x
    سلام خدمت دوست عزیزم.اول اینکه من میتونم از قسمت هایی از برنامتون "با ذکر نام"شما استفاده کنم؟
    ضمنا،رمز عبور و نام کاربر انگار تعریف نشدست و نمی تونم هنگام اجرا به برنامه وارد شم!!

با تشکر

محل زندگی
    اوج بلند

بنا به درخواستهای مکرر دوستانی که به لینک دانلود مورد نظر در صفحه اول تاپیک دسترسی نداشتند و یا به هر نحوی قادر به دانلود نبودند ، تمام فایلهای نسخه 3 در سایت برنامه نویس آپلود شدند :
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

محل زندگی
    اوج بلند

ادامه فایلها:

محل زندگی
    اوج بلند

ادامه (قسمتهای 11 تا 15):

محل زندگی
    اوج بلند

قسمت پایانی :

کاربر جدید
    محل زندگی
    زیر آسمان آبی

با سلام
    مرحله نهایی واسه دانلود فایل از 4shared فیلتر شده و اجازه دانلود نمیده بهم.
    اگه یکی از دوستان که فایل رو دانلود کرده اونو واسم میلش کنه سپاسگذار میشم.(آخه کارم خیلی گیره)
    خیلی ممنون
    اینم آدرس میل من: h.ghaffari67@yahoo.com

کاربر جدید
    محل زندگی
    زیر آسمان آبی

میلاد جان از اینکه فایل ها رو تو سایت آپلود کردی خیلی ممنون.

کاربر تازه وارد آواتار zentex
    محل زندگی
    تهران

مهندس یوزر و پسورد رو هم میگفتی خوب میشد
    ویژوال استودیو 2010 باز نمی کنه
    یوزر و پسورد هم که انکریپت کردی

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید