صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 74

نام تاپیک: لطفا یک قفل مطمئن معرفی کنید

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran

لطفا یک قفل مطمئن معرفی کنید

سلام
    لطفا یه قفل مطمئن معرفی کنید که تعداد نصب برنامه رو محدود کنه
    من یه برنامه نوشتم و باید تحویل بدم ولی کارفرمام قبل از اتمام کار اقدام به فروش اون کردهبدون در نظر گرفتن حقوق من :(
    لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم دفعات نصب رو محدود کنم یا اگر ÷یشنهاد بهتری دارید ممنون میشم از راهنماییتون

قفل سخت افزاری استفاده کن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    قفل سخت افزاری: RainBow
    نرم‌افزاری: پرولاک

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran
    از توجهتون ممنونم
    اگه ممکنه یه مقدار در مورد هزینه و نمایندگی معتبر rainbowتوایران اطلاعات بدید
    نسخه orginalپرولاکو از کجا میتونم تهیه کنم

شرکت گام الکترونیک نمایندگی Rainbow است. هزینه بالایی داره (20000 تومان) به نظر من برای نرم افزارهای بالای 150000 تومانی ارزش داره.
    قفل smartkey حدود 8000 تومان توی xp باید یک بار یک فلگ را در نرم افزار خودش تیک بزنی
    قفل Rockey خدود 14000 تومان از نوع usb هم داره قفل خوبیه
    قفل ایرانی شگرد 4800 تومان (سخت افزاریه) میگن گاهی با پرینتر مشکل داره (من کار نکردم)

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر
    نسخه orginalپرولاک رو از کجا میتونم تهیه کنم
    از اینجا: http://www.novinmedia.com

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran
    واقعا از لطفتون ممنونم
    با توجه به اینکه قیمت prolockبا rainbowیکی است لطفا بگید کدوم مطمئن تر و بهتره
    با تشکر از همه دوستان

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر
    Rainbow فقط برای فروش یک کپی از نرم افزار شما و فقط برای یک کاربر قابل استفاده است، در حالی که نسخه ای از پرولاک که همون قیمت رو داره برای قفل گذاری تا 100 نسخه از نرم افزار شما مجوز داره و تعداد مجوزهای ممکن اش هم قابل افزایش در صورت تمایل است.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلا ایران - فعلا تهران
    من پرولاک رو بهتون پیشنهاد میکنم :موفق:

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran
    از توجه همه دوستان ممنونم

منم پرولاک رو ترجیح می دم
    من از قفلهای زیادی استفاده کردم اما پرولاک رو به همشون ترجیح میدم و اون رو برای بیش از 30 عنوان سیدی استفاده کردم. از قفلش راضیم، چون توی سه سالی که ازش استفاده می کنم هیچوقت کوچکترین باگی روی سیستم کاربر نداشته، قیمتش خیلی مناسبه، پشتیبانی خیلی خوبی داره و از همه مهمتر از نظر امنیت در سطح فوق العاده بالایی قرار داره ...
    زمانیکه از قفلهای سخت افزاری مثل رینبو استفاده می کردم مشکلات زیادی داشتم مثل از بین رفتن قفل بدلیل استفاده ناصحیح کاربر از اون، مثلا یادمه یه بابائی پاورش اتصالی کرده بود و زده بود قفل رو سوزونده بود حالا آسیبهای سخت افزاری که به قفل می رسید (مثلا آبگوشت روش میریخت ) بماند ...
    در کل تا زمانیکه قفل نرم افزاری مطمئن وجود داره سراغ قفل سخت افزاری رفتن اشتباه ...

دوستان سلام

به نظر من هیچ قفلی ایمن نیست. قفل هایی مثل کولاک(پیشگامان نرم افزار) ، قفل امین ، قفل شتاب که ادعای زیادی داشتند توسط کرکر های ایرونی کرک شدند و می تونید به عنوان مثال کرک زبان ساز و فارسی نگار شتاب و تک تاز و تاپ سی دی کولاک رو تو اینترنت پیدا کنی. ولی فکر کنم توی این قفل ها قفل نگهبان تا حدودی بهتر باشه.

به نظرم تا حدودی می توان به قفل نگهبان اعتماد کرد.

مطلبی در سایت توسط آقای زواری درباره "نسخه های کرک شده نرم افزارهای حسابداری ایرانی" مطرح شده است.
    به این فکر افتادم تا ببینم این نرم افزارها از چه قفلهایی استفاده کرده اند:
    هلو، رافع ، حسابدارxp، نوین و ....
    دوستان هرکس در این مورد مطلبی میدونه برای بقیه هم بگه

راستی فراموش کردم
    این هم لینک مورد نظر:
    http://www.barnamenevis.org/sh...ad.php?t=28620

کسی از نوع قفلهای نرم افزارهای ایرانی اطلاع نداره؟

نقل قول نوشته شده توسط Wish Master
    منم پرولاک رو ترجیح می دم
    من از قفلهای زیادی استفاده کردم اما پرولاک رو به همشون ترجیح میدم و اون رو برای بیش از 30 عنوان سیدی استفاده کردم. از قفلش راضیم، چون توی سه سالی که ازش استفاده می کنم هیچوقت کوچکترین باگی روی سیستم کاربر نداشته، قیمتش خیلی مناسبه، پشتیبانی خیلی خوبی داره و از همه مهمتر از نظر امنیت در سطح فوق العاده بالایی قرار داره ...
    زمانیکه از قفلهای سخت افزاری مثل رینبو استفاده می کردم مشکلات زیادی داشتم مثل از بین رفتن قفل بدلیل استفاده ناصحیح کاربر از اون، مثلا یادمه یه بابائی پاورش اتصالی کرده بود و زده بود قفل رو سوزونده بود حالا آسیبهای سخت افزاری که به قفل می رسید (مثلا آبگوشت روش میریخت ) بماند ...
    در کل تا زمانیکه قفل نرم افزاری مطمئن وجود داره سراغ قفل سخت افزاری رفتن اشتباه ...

جسارتا این قفل که به راحتی کرک میشه !!!

من که هنوز تو این چند سال، هیچ قفل ایرانی قابل اعتماد ندیدم !

البته قصد جسارت ندارم، فقط اگه امکان داره یه مثال کوچیک رو به جز اونی که همراه نسخه نمایشی گذاشتید، بذارید تا تستش کنیم.
    بنده نسخه کرک شده یکی از نمونه ها رو شنیدم و دیدم
    آخرین ویرایش به وسیله Survivor : چهارشنبه 11 آبان 1384 در 01:29 صبح

سلام
    می خواستم بدونم پرولاک واقعاً کرک شده؟
    (چون ما تصمیم به خرید داریم اینو می پرسم)

کاربر دائمی آواتار Microsoft.net
    محل زندگی
    مشهد
    بابا بشین خودت یه قفل بنویس بنداز تنگ برنامت دیگه این همه سوال و جواب نمی خواد که !! بهترین قفل ، قفلیه که 1-سورسش دستت باشه 2- هر وقت حال کردی بتونی تغییرش بدی 3-مجبور نباشی بابتش پول بدی 4-اگه باگی توش پیدا شد مجبور نباشی پاشی بری دم شرکتی که ازش خریدی و الاف بشی 5-الگوریتمشم مندراوردی باشه که فقط خودت حالیت بشه چی به چیه . والسلام

Red face

سلام
    من از همین روش استفاده کردم. یعنی قفل سخت افزاری من در آوردی. تا حالا کسی کرک نکرده فکر نکنم هم بتونن کرک کنن.
    برای ایجاد قفل سخت افزاری در نرم افزار چند مورد رو رئایت کنید.
    1- حتما حتما حتما دیتابیس رو اینکریپت کنید.
    2- از ساختن کد های 4 و 5 رقمی پرهیز کنید. (حداقل 20و 25)
    3- توابع ساخت کد رو در ماژول قرار بدید تا دسترسی بهش سخت تر باشه.
    4- سعی کنید به غیر از سریال هارد و از هر سریالی که می شه بدست اورد استفاده کنید.
    5- می توانید با اضافه کردن یه کد اسکی ثابت یا متغیر (متغیر سخت تره) به داده ها کرکر ها رو گول بزنید.
    به طور مثال کد های اسکی رمز مورد نظر رو در دیتا بیس قرار بدید و همون کد های اسکی رو بهشون اضافه کنید(کد اسکی {کارکتر مورد نظر} + 10 --> ذخیره در دیتا بیس)
    با استفاده از یه حلقه تکرار هم می تونید عدد 10 رو بالا پایین کنید که دیگه محشر می شه
    یادتون باشه که دقیقا همون کار ها رو موقع مقایسه انجام بدید تا به مشکل بر نخورید.
    حالا این طوری اگه از نا امن ترین پایگاه داده هم استفاده کنید پیدا کردن کلمه عبور 25 کارکتری با این وضعیت غیر ممکن می شه .
    بازم راه هست واسه جلوگیری از کرک شدن برنامه ولی من چیز بیشتری بلد نیستم.

موفق و پیروز باشید.

کاربر دائمی آواتار Bahram0110
    محل زندگی
    شیراز | یاسوج | اهواز
    نقل قول نوشته شده توسط hidensoft مشاهده تاپیک
    4- سعی کنید به غیر از سریال هارد و از هر سریالی که می شه بدست اورد استفاده کنید.
    مخالفم
    این جوری که کاربر بدبخت جرات نداره یه رم یا یه کارت گرافیک بخره

رمز دیتابیس رو که ساده ترین کرکر با استفاده از برادر Olly می‌تونه پیدا کنه
    دیتابیس رو بهتره بی خیال بشید چون نهایتش باید رمز رو به رابط ارسال کنید
    مگه اینکه اطلاعات رو به صورت کد شده داخل دیتابیس کد نشده ذخیره کنید

اونم با استفاده از برادر IDA و استخراج توابع کد گشا قابل حله
    بهترین قفل‌های جهان الان کرک شدن

بهترین موردی که کرک شده اش رو هم می‌تونید پیدا کنید ASProtect SKE هست
    بدون داشتن رمز درست برنامه اصلا باز نخواهد شد و امکان Dumpش هم منتفیه

این قفل‌های ایرانی هم شاید یک دهم قدرت SKE رو نداشته باشن ولی توی سایتشون که می‌ری هزار تا ادعا که .... رو ..... می‌ده انجام ...... و ......... همینطور ........... .
    بله دوست من متوجه شدید؟ :)

کاربر دائمی آواتار CodeMasterX
    محل زندگی
    Iran, Shiraz

Cool

نقل قول نوشته شده توسط Microsoft.net مشاهده تاپیک
    بابا بشین خودت یه قفل بنویس بنداز تنگ برنامت دیگه این همه سوال و جواب نمی خواد که !! بهترین قفل ، قفلیه که 1-سورسش دستت باشه 2- هر وقت حال کردی بتونی تغییرش بدی 3-مجبور نباشی بابتش پول بدی 4-اگه باگی توش پیدا شد مجبور نباشی پاشی بری دم شرکتی که ازش خریدی و الاف بشی 5-الگوریتمشم مندراوردی باشه که فقط خودت حالیت بشه چی به چیه . والسلام
    آقا حرف شما متین و خوب.
    ولی دوست عزیز قفل های سخت افزاری و نرم افزاری چیزی نیست که شما بتونی 1 نفری با تجربه شخصی بنویسی و از مطمئن هم باشی که هم درست کار کنه،هم به راحتی کرک نشه،و هم باگ نداشته باشه و روی همه سیستم عامل ها و شرایط کار کنه و غیره.
    به قول یکی از دوستان قدیمی سایت اگر فکر میکنید که از ریاضیدانان آمریکایی مخ تر هستین و الگوریتم های بهتری میتونین بنویسین وقت رو تلف نکنین و راهی آمریکا بشین!

من خودم قفل پرولاک رو توصیه میکنم!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Tehran
    نقل قول نوشته شده توسط oVERfLOW مشاهده تاپیک
    این قفل‌های ایرانی هم شاید یک دهم قدرت SKE رو نداشته باشن ولی توی سایتشون که می‌ری هزار تا ادعا که .... رو ..... می‌ده انجام ...... و ......... همینطور ........... .
    بله دوست من متوجه شدید؟ :)
    دوست عزیز،
    زمانی که شما اولین قفل تجاری خود را نوشتید‌ و توانستید رابطه سالمی بین سازگاری و امنیت ایجاد کرده و همچنین نرم افزار شما با ویندوزهای 95 تا ویستا سازگاری داشت ، فرمایشات شما را به عنوان مرجع قابل استناد در مورد قفلهای نرم افزاری و سخت افزاری می پذیرم.
    بهترین موردی که کرک شده اش رو هم می‌تونید پیدا کنید ASProtect SKE هست
    به دلیل عدم وجود روتین های AntiLoader کاربردی و ضعف در Dump شدن این نوع محافظت ، همچنین باگهای بسیار وحشتناک در روتین های Import Redirection که باعث عملکرد تصادفی برنامه های Pack شده می شود ، به هیچ وجه توصیه نمیکنم. هنوز هم UPX از همه سازگارتر و مطمئن تر عمل می کند.

فایل : کدهای سوخته
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله greenway : شنبه 22 اردیبهشت 1386 در 21:56 عصر دلیل: افزودن فایل

کاربر دائمی آواتار danial82
    محل زندگی
    iran_tehran
    واقعا آدم میمونه چیکار کنه قفل سخت افزاری بذاره یا نرم افزاری بعد از چه شرکتی بخره

به نظر من یه ترکیبی از این دوتا یعنی یه قفل سخت افزاری استفاده کنی بعد هم EXE خودت را با یه پروتکتور قوی پروتکت کنی ،
    مورد دوم باعث میشه که اگه کسی هم خواست تا exe شما را دیباگ کن و روتینهای چک قفل را بردار با مشکل مواجه بشه !!
    خرید قفل از شرکتهای ایرانی بهتر به چند دلیل :
    1) اگه مشکلی داشت میتونی سریعا پیگری کنی (بعضی از شرکتها ایرانی خدمات خوبی میدن اما من یه قفل سخت افزاری خارجی - راکی خریدم بعد از مدتی سوخت و .....)
    2)چون به صورت جهانی پخش نشده هکرهای چینی ، روسیه و ... هم براشون patcher ننوشتند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    3) چون در ایران هکرهای خوبی وجود داره شرکتهای قفل ساز هم تجربیات خوبی دارند
    4) خوب به هر حال ایرانی دیگه

کاربر تازه وارد آواتار Sir.V65j
    محل زندگی
    IRan,X
    نقل قول نوشته شده توسط BehzadCracker مشاهده تاپیک
    دوستان سلام

به نظر من هیچ قفلی ایمن نیست. قفل هایی مثل کولاک(پیشگامان نرم افزار) ، قفل امین ، قفل شتاب که ادعای زیادی داشتند توسط کرکر های ایرونی کرک شدند و می تونید به عنوان مثال کرک زبان ساز و فارسی نگار شتاب و تک تاز و تاپ سی دی کولاک رو تو اینترنت پیدا کنی. ولی فکر کنم توی این قفل ها قفل نگهبان تا حدودی بهتر باشه.
    از شما که آخر یوزر آیدی تون کرکر هست بعیده بیاین داغ چنین قفلی رو به سینه بزنین ! ورژن های 3 و خورده ای هاش که فایل dll رو دوستان فیتیله کردن (از oVERfLOW بپرسین میگه کی و به چه راحتی کرک کرده) ورژن های 4 رو هم که با اون برنامه ی ایرانی الاصل به اسم Prigap میشه کپی کرد. ورژن 4.6 هم که یه چیز مسخره رو چک میکنه !!!!

با oVERfLOW در مورد شرکت های ایرانی موفقم!
    حرف دوست عزیزمون Survivor حرف بنده هم هست! بنده درخواست چنین نمونه ای از قفل های کولاک و حتی قفل سخت افزاریه شگرد و شتاب و .... هم دارم ( از بزرگانی مثل oVERfLOW بخاطر ابراز وجود معذرت میخوام ولی باید جوابی به این دوستان داده بشه)
    با پرولاک تماس نگرفتم ولی وقت کنم با اون ها هم تماس میگیرم چون هم dll اشون (آخرین ورژن) رو کرک کردم ( با 3 چهار خط کد اضافی توی برنامه پیام نسخه ی نمایشی حذف میشه) و هم از ورژن تریال میتونم بهتر استفاده کنم (هرچند تا پرژه میخوام بروش خودم ایجاد میکنم)
    برنامه هایی هم که باهاش محافظت میشه رو با 1 بایت میشه پچ کرد.
    اینم بگم من اینجا با هیچ احداناسی کل کل ندارم و با هیشکی هم دشمنی ندارم اینا رو گفتم برنامه نویسامون با اطمینان به چنین قفل هایی خودشون رو بدبخت نکنن. کسی سوال دیگه ای داشت توی پیام خصوصی در خدمتشونم.
    یا علی

کاربر دائمی آواتار Microsoft.net
    محل زندگی
    مشهد
    نقل قول نوشته شده توسط CodeMasterX مشاهده تاپیک
    آقا حرف شما متین و خوب.
    ولی دوست عزیز قفل های سخت افزاری و نرم افزاری چیزی نیست که شما بتونی 1 نفری با تجربه شخصی بنویسی و از مطمئن هم باشی که هم درست کار کنه،هم به راحتی کرک نشه،و هم باگ نداشته باشه و روی همه سیستم عامل ها و شرایط کار کنه و غیره.
    به قول یکی از دوستان قدیمی سایت اگر فکر میکنید که از ریاضیدانان آمریکایی مخ تر هستین و الگوریتم های بهتری میتونین بنویسین وقت رو تلف نکنین و راهی آمریکا بشین!

من خودم قفل پرولاک رو توصیه میکنم!
    این نظر شماست . البته مثال خیلی بی ربطی به کار بردی در این مورد . یا خودتو دست کم گرفتی یا نوشتن قفل رو خیلی دسته بالا !

نقل قول: لطفا یک قفل مطمئن معرفی کنید

از درج آدرس ايميل خودداري كنيد
    آخرین ویرایش به وسیله iaun.net : دوشنبه 22 مرداد 1397 در 12:23 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

آقا بهتره بری سراغ قفل های سخت افزاری.
    و اصلا" سراغ پرولاک نرو ، چون من که هیچی حالیم نیست تونستم کرکش کنم چه برسه به کسی که یه چیزایی حالیش بشه.
    اگه می خوای برنامت تو هر کی هر کی کرک نشه فقظ قفل سخت افزاری.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

اینم فایل کرک شده قفل نرم افزاری پرولاک

آخرین ویرایش به وسیله Nima NT : چهارشنبه 13 آذر 1387 در 02:11 صبح

آخرین ویرایش به وسیله iaun.net : دوشنبه 22 مرداد 1397 در 12:21 عصر دلیل: از درج آدرس ايميل خودداري كنيد

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

چرا حالا گیر دادی به قفل راکی ، این جور قفل های رو سخت تو ایران گیر بیاری .
    ولی به نظر من قفل سخت افزاری رستم و قفل سخت افزاری USB شرکت گام الکترونیک ( نمایندگی انحصاری قفل ) هم بد نیستن.
    لا اقل نشنیدم کرک بشن.
    آخرین ویرایش به وسیله Nima NT : سه شنبه 21 خرداد 1387 در 22:17 عصر

کاربر دائمی آواتار HadiDelphi
    محل زندگی
    تبریز

من فقط Hefaz Lock پیشنهاد میکنم . نرم افزار جامع امنیت برای Win32 و .Net

آخرین ویرایش به وسیله iaun.net : دوشنبه 22 مرداد 1397 در 12:26 عصر دلیل: دوست عزیز لطفا قوانین را یک بار بخوان

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

اون موقع باید به خدمتتون برسونم که تقریبا" بی خیال شو ، چون فایل اجرائی هر جور محافظت بشه حتما" قفلش میشکنه ، اگه به سورس دسترسی داشته باشی اونوقت می شه کاری کرد که کراکر ها همه تو کف برنامه بمونن.

کاربر دائمی آواتار hasanain
    محل زندگی
    بازار تهران

جناب Nima NT
    کاش بیشتر توضیح میدادید؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

خدمتتون عرض کنم که شما برای اینکه بتونی یه فایل EXE کامپایل شده رو محافظت کنی باید از روش Code injection استفاده کنی ، یعنی کد های محافظتی ( مثلا" قفل تلفنی ) رو به فایل اجرایی الحاق کنی ( کاری که قفل نرم افزاری شتاب انجام می ده )
    این روش معمولا" زود کرک می شه ولی اگه به سورس برنامه دسترسی داشته باشی می تونی برنامه رو به نحوی محافظت کنی که حالا حالا ها کرک نشه.
    می تونم بهت قول بدم که راه درست و حسابی وجود نداره که یه فایل EXE بدی و با امنیت بالای 70 ٪ تحویلش بگیری ، اگه بازم سوالی داشتید در خدمتم.

آخرین ویرایش به وسیله iaun.net : دوشنبه 22 مرداد 1397 در 12:25 عصر

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •