صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 74 از 74

نام تاپیک: لطفا یک قفل مطمئن معرفی کنید

نقل قول: لطفا یک قفل مطمئن معرفی کنید

سلام دوستان
    از دوستان كسي با قفل سخت افزاري نوين افزار كار كرده ؟ من براي عرضه برنامه ام نياز به يك قفل سخت افزاري خوب دارم . شركت سازندش كه امتياز بالايي رو براش در نظر گرفته . آيا اين قفل كرك شده يا خير؟ موندم از شگرد استفاده كنم يا نوين افزار ؟
    با تشكر از اساتيد

لطفا يكي راهنمايي كنه . من گير يه قفل سخت افزاري موندم
    متشكرم

مدیر بخش آواتار Securebit
    محل زندگی
    تهران

هر دو تا قفل شکسته شدن ولی اگر بخواهید از میان بد و بدتر یکی رو انتخاب کنید من نوین رو پیشنهاد میکنم

هر دو تا قفل شکسته شدن ولی اگر بخواهید از میان بد و بدتر یکی رو انتخاب کنید من نوین رو پیشنهاد میکنم
    دوست عزيز فرقش چيه ؟ شما كه مي گيد هر دو كرك شدن !!!
    كسي تجربه خريد و استفاده از قفل نوين رو داره ؟ نرم افزارهايي كه از اين قفل استفاده كردن و كرك شدن كدوما هستن ؟

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

میشه توضیح بدید از کجا میشه فهمید این نمونه شما کرک شده؟ یعنی چی باعث میشه آدم فکر کنه این چیزی که شما ضمیمه کردید یه کرک هست؟
    نقل قول نوشته شده توسط Nima NT مشاهده تاپیک
    اینم فایل کرک شده قفل نرم افزاری پرولاک

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

فایل DLL قفل نرم افزاری پرولاک یه پیغام مبنی بر تریال بودن اون نشون میده ، که تو نسخه کرک شده شما اون رو مشاهده نمیکنید ، در ضمن تمامی روالهای Anti Debug و ... قفل پرولاک به نظر من به همون پکر ASPROTECT وابسته هستش ، چون وقتی من فایل DLL رو آنپک کردم ، هیچ روال Anti Debug خاصی توش ندیدم ، اگه خواستین نرم افزار آنپکر اتوماتیک اون رو همینجا ضمیمه کنم.

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران

آقاي كرامتي يك نكته را بايد جهت افزايش امنيت Dll خودتان اعلام كنم .
    من به را حتي با مطالعه داكيومنتهاي قفل شما متوجه شدم كه يك برنامه نويس بايد چگونه اطلاعات قفل را جهت بررسي شماره سريال و غيره وارد كند (درون سورس برنامه اش)

و به هما راحتي يك DLL با نام و مشخصات Dll شما با همان توابع ولي با برگرداندن True ساختم و مثل آب خوردن يك Dll را جايگزين Dll شما كردم .
    شما در داكيومنتهاي خود حتما اعلام كنيد كه كاربران يك بررسي CrC از DLL شما داشته باشند كه اگر DLL مجازي جايگزين شد و برنامه اجرا نشود و آرام خود زني كند .
    موفق باشيد

با سلام
    کسی آیا در باره الگوریتم ساخت قفل سخت افزاری اطلاعی داره ؟

کاربر دائمی آواتار HadiDelphi
    محل زندگی
    تبریز

از یه حافظه ( میکروکنترلر ) تشکیل شده که برنامه , اطلاعات اساسی برنامه رو تو اون ذخیره و اجرا میکنه

کاربر دائمی آواتار reza6384
    محل زندگی
    تهران - شهرک ژاندارمری

و به هما راحتي يك DLL با نام و مشخصات Dll شما با همان توابع ولي با برگرداندن True ساختم و مثل آب خوردن يك Dll را جايگزين Dll شما كردم .
    شما در داكيومنتهاي خود حتما اعلام كنيد كه كاربران يك بررسي CrC از DLL شما داشته باشند كه اگر DLL مجازي جايگزين شد و برنامه اجرا نشود و آرام خود زني كند .
    موفق باشيد
    دوست من هم با همین روش قفل Tiny شرکت منشور سیمین رو کرک کرد، یعنی یک ActiveX ساخت و اون رو جای ActiveX اصلی قرار داد و بعد از برگردوندن True به توابع Lock Checking برنامه باز میشه.
    حالا میشه راجع به این CRC بیشتر توضیح بدین؟

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران

CRC يك عدد منحصر به فرد است كه براي هر فايلي با توجه به محتوي آن توليد مي شود . در صورتي كه فايل يك بيتش تغيير كند CRC نيز تغيير مي كند . با چك CRC به راحتي مي توان Replace شدن يا پچ شدن را تشخيص داد براي اطلاعات بيشتر اين تاپيك را كه معرفي مي كنم تا آخر خوب مطالعه كنيد :
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=104440

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

خود شما میگید چک کردن CRC ، یعنی همون JNZ یا JE خودمون !!!!
    پس میشه دورش زد.

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران

هيچ روشي مطلق نيست ولي مي شه با استفاده از ويژالايزها مبهم و سخترش كرد

نقل قول نوشته شده توسط reza6384 مشاهده تاپیک
    دوست من هم با همین روش قفل Tiny شرکت منشور سیمین رو کرک کرد، یعنی یک ActiveX ساخت و اون رو جای ActiveX اصلی قرار داد و بعد از برگردوندن True به توابع Lock Checking برنامه باز میشه.
    حالا میشه راجع به این CRC بیشتر توضیح بدین؟
    اگه ممکنه این ActiveX رو همینجا بگذارید ببینیم چطوری کار میکنه من خودم از Tiny استفاده می کنم و البته حتی اگرم همچین ActiveX ای وجود داشته باشه اگه شما تو جاهای مختلف روی قفل Write داشته باشی اونوقت چطور اون ActiveX قلابی میتونه قفل رو دور بزنه؟
    تازه هزار جور خلاقیت دیگه هم میشه بکار برد.من فکر می کنم اون برنامه نویسی که از قفل استفاده کرده خیلی ابتدایی این کار رو کرده.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان

ببخشيد آيا قفل هاي ديگري نيز سراغ معرفي نمائيد

سلام من قفل سخت افزاري tiny رو پيشنهاد ميكنم قيمتش 6400 تومنه قفل خوبيه من ازش استفاده كردم. محصول جديد usb شون نياز به نصب درايورهم نداره

من قفل نرم افزاری پرولاک رو تهیه کردم
    الان میخوام روی برنامه ام بزارم و اونو وارد بازار کنم اما قبلش خواستم بپرسم ایا کسی تا حالا این قفل رو کرک کرده یا خیر؟ و اگر کرده راه جلوگیری از نفوذ و کرک اون چی هست؟ ایا میشه نقاط ضعفش رو بر طرف کرد؟ امنیت برنامه ام خیلی واسم مهم هست

با بعضي از قفلهاي نرم افزاري كه معرفي شدند در اين تاپيك آشنايي دارم و جالبه اكثرا حفاظتشون خيلي در حد پاييني هست و قابل تامل هست كه بعضي از دوستان پيشنهاد هم ميكنند قفلهايي مثل نگهبان و .....
    به عنوان يك پيشنهاد براي قفل نرم افزاري بهتره قفل باديگارد رو فراموش نكنيد نمونه هم تو بازار هست رو محصولات هم خودشون حاضرن بفرستند! حفاظتي كه داره خيلي شبيه Cd-Cops هست با اين تفاوت كه Cd-Cops كپي ميشه اين كمي سخت تر هست ! بد نيست بررسيش كنيد

سايتشون
    http://www.cdguard.org

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

این قفل بادیگارد هم بر اساس ASPI عمل میکنه ، فکر میکنم یه چیزی تو مایه های نگهبان باشه ، زیاد نمیشه روی این جور سیستم ها تکیه کرد.

این قفل بادیگارد هم بر اساس ASPI عمل میکنه ، فکر میکنم یه چیزی تو مایه های نگهبان باشه ، زیاد نمیشه روی این جور سیستم ها تکیه کرد.
    الان از شما ميشنوم كه نگهبان بر اساس ASPI عمل ميكنه! چون اوايل من با اين شركت كار كردم و اي كاش نميكردم!بعد بنا به تجربه خودم ميگم مقايسه نگهبان با باديگارد مثل مقايسه رنو با پاجرو هست! بعد چندين نوع قفل دارند كه چون من قفل سي دي هاش رو ديدم اون مثال رو زدم خلاصه كه به عنوان يك فرد كه سالهاست اين موارد و كرك قفلها رو تو بازار ميبينم با اطمينان خدمتتون عرض ميكنم در ايران فعلا قفلهاي باديگارد و گرينوي بهترين قفلهاي نرم افزاري هستند كه مقاومت بيشتري دارند نه اينكه كپي نميشن!

کاربر دائمی آواتار Raham
    محل زندگی
    Cyber Space

سلام خدمت دوستان
    كلا قفل هاي كه مربوط به ديسك ميشن اصلا قابل اطمينان ميشن . همين securom رو ببينيد جطور شد... بهترينش همين protector ها هستند. تو ايران تا اونجايي كه اطلاع دارم دو public protector داريم.
    درضمن در صورتي كه برنامه به يه سري فايل روي ديسك نياز نداشته لاشه و فقط بررسي كنه اكثرا براحتي ميشه اونارو خفه كرد! راستي يه نكته شرعي: بيشتر قريب به اتفاق كركر هاي نيمه حرفه اي فقط public protection هايي كه آموزش شون تو اينترنت هست رو ميتونن دور بزنن درصورتي كه با يه protector ابتكاري و درست حسابي روبرو بشن ......

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

گرينوي بهترين قفلهاي نرم افزاري هستند كه مقاومت بيشتري دارند نه اينكه كپي نميشن
    خدایی ناکرده قصد کل کل ندارم و هیچ وقت خدمت عزیزان جسارت نمیکنم ولی اگر تمایل داشتید میتونید پیام بدید تا Universal Patch مربوطه به قفل Greenway رو بهتون تقدیم کنم.

خدایی ناکرده قصد کل کل ندارم و هیچ وقت خدمت عزیزان جسارت نمیکنم ولی اگر تمایل داشتید میتونید پیام بدید تا Universal Patch مربوطه به قفل Greenway رو بهتون تقدیم کنم.
    ديد من نسبت به ديد شما كمي متفاوت هست من هم از كركش مطلع هستم ولي همونطور كه ميدونيد بزرگترين و بهترين قفلها هم زماني كرك و كپي شدن ولي بايد با ديد فني به قفلها نگاه كرد و نظر داد و گرنه شما ميگي Universal Patch بنده ميگم جايي نميخوام بگم كجا فيلم چگونه كپي شدن همه محصولات قفل گرينوي رو بدون نياز به كرك گذاشته! ولي خوب قفل بدي نيست نسبت به نمونه هاي ديگر ولي فعلا راهي براي شكستن قفل باديگارد جايي نديدم گر چه اينهم راهش پيدا ميشه! در آخر هم هدف پيشنهاد بود و بدونيم كه در داخل كشور هم قفلهايي داريم كه خيلي از نمونه هاي خارجي بهترند هيچكدوم هم پسر خاله بنده نيستند ولي مورد خوب رو بايد گفت خوب!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

من هم با این صحبت شما هم موافقم که در داخل کشور قفلهایی وجود دارن که از نمونه های خارجی هم قوی تر هستن ولی اگر شما میفرمائید صحبت فنی خوب باید دلیل فنی هم ارائه بدید که چرا به نظر شما قفل قوی هست ؛ البته قفل خوب با قفل قوی مسلما" تفاوت داره چرا که قفلی که پشتیبانی خوبی داشته باشه میتونه خوب باشه ولی الزاما" قوی نیست.
    !
    متاسفانه من دلیل این علامت در انتهای اکثر جملات شما رو متوجه نشدم ، اگر دلیل خاصی داره ممنون میشم بیان کنید.

فكر ميكنم از بحث تاپيك داريم خارج ميشيم علامت ! يكي از كاراكترهاي مورد علاقه من هست و براي استفاده آن هيچ دليلي ندارم البته از يك كاربر دائمي توقع داشتم چنين سوالي رو در پيغام خصوصي ميپرسيد يا به خاطر مهم بودن بحث از پرسيدن اون خودداري ميكرد كه اينطور نشد و مهم هم نيست!(اگر باز نگيد ! معنيش چي هست)

اما برگرديم سر بحث اصلي اگر زماني به اين نتيجه رسيديم كه ديد شما اين نباشه كه قفل كرك شد يا كرك داره پس بيخيال اون قفل آن زمان ميتونيم بحث كنيم بعد دوست عزيز شما كه حتما از من واردتري يه نگاه به اطرافت بنداز ببين يك شركتي مثل مايكروسافت يا......با اين همه برنامه نويسهاي قدرشون هنوز دوايي براي كپي نشدن محصولاتشون پيدا نكردند نمونه هم ويندوزي كه الان من و شما داريم اين پستها رو ارسال ميكنيم! يا قفلهاي شركت سوني يا StarForce يا LaserLock يا....همه اين موردها رو كه قبول داريد جزو بهترين قفلها هستند؟ميبينيدكه راه كپي شدنشون هم بعد از مدتي انتشار پيدا ميكنه خوب حالا ما برگرديم بگيم چون كپي شدن يا كرك هيچي؟همين حرف شما كه اسم قفل رو آوردم شما گفتي Universal Patch هست پس عزيز جان تا زماني شما ديدتون اين باشه بحث ما هم بدون نتيجه اي مي مونه متاسفانه ما اخلاقي داريم تا يك مورد داخلي ميبينيم(سواي بعضي ها كه واقعا بد هستند) به جاي تحسين به نقاط مثبت اون مورد دوست داريم زير پا لهش بكنيم و اين مربوط به قفل نميشه كافيه از يه شركت اطلاعات در مورد همكارش بخواي يك اطلاعاتي بهت ميده كه بيا و ببين در هر صورت براي برسي فني بنده خودم رو در مقابل شما بزرگواران كوچيكتر از اون ميدونم كه توضيح بدم بهتره خودتون نمونه اي پيدا كنيد و خودتون تست كنيد دليل زياد دارم ولي مسلما دلايل من توليد كننده با دلايل مثلا يك شكننده قفل خيلي فرق داشته باشه در مورد پشتيباني بنده هم با شما هم عقيده هستم و دليل اينكه الان با خيلي از شركتها كار نميكنم همين مورد هست ولي فعلا شكر خدا مشكلي ندارم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

خوب شما الان قفط صحبت های گذشته رو تکرار کردین ، من عرض کردم ...
    من هم با این صحبت شما هم موافقم که در داخل کشور قفلهایی وجود دارن که از نمونه های خارجی هم قوی تر هستن ولی اگر شما میفرمائید صحبت فنی خوب باید دلیل فنی هم ارائه بدید که چرا به نظر شما قفل قوی هست
    حالا اگر مثلا" قفل X رو اگر قبول دارید ، بگید به دلایل پشتیبانی خوب ، قیمت مناسب ، رابط زیبا و ... به نظرم قفل خوبی هست و اینا.
    چون در حال حاضر شما فقط میگید قفلهای ایرانی خوب هستن ، در مورد بادیگارد هم اشاره کردید که هنوز کرکی در موردش مشاهده نکردید ( خوب این شاید برای خیلی ها از جمله من دلیل قانع کننده ای نباشه ) ؛ در مورد کرک شدن یا نشدن قفل شاید اتفاق نظر نداشته باشیم ولی در مورد سایر امکانات خوب میشه بحث کرد.

براي اين بازش كردم صحبت هامو چون احساس كردم گنگ هست منظورم يك مورد ديگر هم عرض كنم براي من فرقي نميكنه باديگارد باشه گرينوي باشه يا x باشه هر كدوم از اين موارد رو خواستيد هم نقاط مثبتش رو ميگم هم منفي چون جايي داشتيم بحث ميكرديم آخر گفتند شما داري براي فلان محصول تبليغ ميكني! از اون موقع به بعد واقعا ميترسم اسم يك شركت يا محصولي رو بيارم باور كنيد
    حالا براي اين كه فرمايش شما بي پاسخ نمونه برخي از خصوصيات قفل باديگارد رو ميگم چون باهاشون كار كردم:
    از نظر پشتيباني با توجه به وضع پشتيباني در ايران خيلي قابل قبول هست طوري كه بارها شده تا 1ساعت هم پشت تلفن ازشون سوال كردم حتي روزهاي جمعه و يه جورايي مثل طلبكار ها جوابم رو ندادند كه اين موارد براي من خيلي مهمه
    در مورد وضع ظاهري اگر منظورتون نرم افزارشون هست كه نرم افزاري به شما نميدن و همه كارها رو خودشون انجام ميدن و كار حفاظت شده رو براتون ميفرستن اما اگر اجراي نرم افزار هست چك كننده قفل و غيره خيلي ظاهر شكيل و زيبايي داره
    براي من توليد كننده خيلي اهميت داره محصول نهايي روي سيستم كاربرهاي مختلف چجوري اجرا بشه سي دي يا دي وي دي كه قرار هست روي يك درايو يا سيستم قديمي اجرا بشه به چه شكل خواهد شد كه خوشبختانه به غير از 2مورد قديمي اين قفل روي اكثر مواردي كه در دسترسم بود بدون مشكل اجرا شد و از اون 2مورد 1موردش در آپديت بعدي مشكلش رفع شد و يك موردش گفتند ديگه اين مورد از رده خارج هست

از نظر حفاظت با اين اطلاعاتي كه من دارم و تست اون توسط دوستان واردم كاملا قابل قبول بود چه از نظر حفاظتش در مقابل برنامه هاي رايت چه از نظر كرك البته دوستي گفت صبر كنيد من كپيش ميكنم كه فعلا خبري نشده ازش اگر هم بشه مهم نيست
    در مورد قيمت هم با توجه به حفاظتش جالب هست كه از نمونه هاي رده پايين تر از خودش ارزون تر هست و مورد قابل توجه اينكه ما محصولاتمون زياد بود و يك تخفيف خوب هم به ما دادند البته اينهايي كه گفتم براي حفاظت هاي CD و DVDهاشون بود يه سري قفل ديگه هم دارند كه من تست نكردم مثل قفل سريالي و جديدا انگار روي DVD هاي تصويري هم قفل گذاري ميكنند
    خوب اينها دلايلي بود كه بيشتر قابل توجه هست البته براي من و يك سري دلايل شخصي ديگه اميدوارم جوابتون رو گرفته باشيد

نقل قول نوشته شده توسط SH4H1N مشاهده تاپیک
    با بعضي از قفلهاي نرم افزاري كه معرفي شدند در اين تاپيك آشنايي دارم و جالبه اكثرا حفاظتشون خيلي در حد پاييني هست و قابل تامل هست كه بعضي از دوستان پيشنهاد هم ميكنند قفلهايي مثل نگهبان و .....
    به عنوان يك پيشنهاد براي قفل نرم افزاري بهتره قفل باديگارد رو فراموش نكنيد نمونه هم تو بازار هست رو محصولات هم خودشون حاضرن بفرستند! حفاظتي كه داره خيلي شبيه Cd-Cops هست با اين تفاوت كه Cd-Cops كپي ميشه اين كمي سخت تر هست ! بد نيست بررسيش كنيد

سايتشون
    http://www.cdguard.org
    اين آدرس مشكل داره پيغام Could not locate remote server ميده

نقل قول نوشته شده توسط _lotus_ مشاهده تاپیک
    اين آدرس مشكل داره پيغام Could not locate remote server ميده
    سوال كردم در حال تغيير سرور هستند براي اطلاعات با شركتشون تماس بگيريد
    33355214-021

يا

cd.dvd.guard@gmail.com

نقل قول نوشته شده توسط SH4H1N مشاهده تاپیک
    در مورد وضع ظاهري اگر منظورتون نرم افزارشون هست كه نرم افزاري به شما نميدن و همه كارها رو خودشون انجام ميدن و كار حفاظت شده رو براتون ميفرستن
    سلام و خسته نباشید
    یعنی چی همه کار رو خودشون انجام میدن! ... سورس رو که ندارند چه جوری انجام میدن؟
    نکنه سورس رو باید بهشون بدیم که حفاظت شدش رو بهمون بدن؟!

نقل قول نوشته شده توسط ostovarit مشاهده تاپیک
    سلام و خسته نباشید
    یعنی چی همه کار رو خودشون انجام میدن! ... سورس رو که ندارند چه جوری انجام میدن؟
    نکنه سورس رو باید بهشون بدیم که حفاظت شدش رو بهمون بدن؟!
    بله همينطور هست البته منظور از سورس Exe كامپايل شده نهايي هست نه سورس اصلي برنامه اون چيزي كه قرار هست دست كاربر باشه در آخر رو ميگيرن از شما حفاظت رو انجام ميدن براي تكثير در اختيار شما قرار ميدن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    R0)ot -> Main();

سلام دوستان عزیز .

بنده برنامه ای نوشتم که تو محیط های دولتی و خصوصی کار می کنه .

تو محیط های دولتی بعید می دونم بخوان برنامه رو کرک کنند . اما خصوصی مطمئنم .

برای برنامه می خوام قفل سخت افزاری بزارم .

نمی دونم از بین این دو قفل کدوم بهتر هست . از این دو قفل بهتر هم هست ؟؟؟

منشور سیمین و Rockey .

باتشکر احسان

نمی دونم از بین این دو قفل کدوم بهتر هست . از این دو قفل بهتر هم هست ؟؟؟

منشور سیمین و Rockey .
    به نظر من چیزی که بیشتر از نوع قفل سخت افزاری اهمیت داره ، نحوه استفاده از قفله
    شما اگر بهترین قفل دنیا رو هم خیلی ساده چک کنید فایده ای نخواهد داشت.
    پس سعی کنید هر کدوم و که میخرید به بهترین شکل ازش استفاده کنید.

سلام
    من هم با نظر marvel عزیز موافقم . این نکته را هم اضافه میکنم که سعی کنید قفلی را انتخاب کنید که اگر به مشکلی برخوردید و سوال داشتید بهتون پاخ بدهند چون این موضوع خیلی مهمه اگر یک قفل خیلی قوی در اختیار داشته باشید و نتونید باهاش کار کنید کسی هم کمکمتون نکنه ، هم پولتونو از دست دادید هم اعصابتون به هم ریخته. در ضمن در مورد هر قطعه سخت افزاری گارانتی هم نکته خیلی مهمیه حتما در نظر داشته باشید.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •