نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: بهترين روش براي دريافت اطلاعات از ديتابيس ديگر

بهترين روش براي دريافت اطلاعات از ديتابيس ديگر

دوستان سلام:
    من يه صفحه دارم و تو اين صفحه بايد كاربر بگه كه شماره پرونده داره يا نه! اگه داشت شماره پروندشو وارد كنه بعد اطلاعات شناسنامه ايش از داخل يه بانك ديگه لود بشه و براش توصفحه نشون داده بشه و بعد يه سري اطلاعات ديگه هم به اين اطلاعات اضافه كنه و در نهايت در يك بانك ديگه متفاوت از بانكي كه اطلاعات شناسنامه ايشو دريافت كرده ذخيره كنه؟
    يه سوال ديگه داشتم و اين من تعداد فيلدام روي صفحه زياده و اطلاعاتشونم مهمه ميخوام بدونم چه تكنيكي براي ارسال اطلاعات و دريافت اطلاعات پيش نهاد ميكنيد؟
    ممنون.

نقل قول: بهترين روش براي دريافت اطلاعات از ديتابيس ديگر

بچه ها اينم در نظر بگيريد در صورت اينكه ديتابيسم داخل يه سرور ديگه باشه چي؟
    به نظرتون از وب سرويس استفاده كنم به مشكل بر نمي خورم؟ چون روزي شايد صد هزار ركورد بخواد ثبت بشه؟

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

روش ثبت و دریافت داده از پایگاه داده هنوز تغییر چندانی نکرده و همچنان به قوت خودش باقیه!

فکر کنم مشکل شما فقط در ConnectionString باشه! چون با جابجایی پایگاه داده فقط همین مورد تغییر میکنه! اینطور نیست؟
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

ببين دوست عزيز من يه سرور اختصاصي در اختيارمه حالا مي خوام از يه بانك اطلاعاتي رو بگيرم كه بانك برنامه من نيست حالا اگه فكر ميكنيد من تو دريافت و ارسال داده برام مشكل امنيتي پيش نمياد لطفا نظرتونو بگيد و يا هر پيشنهاد ديگه كه ميتونه كمكي بكنه به بهتر و امنتر شدن اين برنامه.
    صميمانه ممنون.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •