نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مشکل در برنامه کتابخانه با چندین Form

مشکل در برنامه کتابخانه با چندین Form

من دارم یک برنامه کتابخانه می نویسم که در ابتدا یک فرم login دارد و با آن وارد fom اصلی برنامه می شود . که در program.cs هم با login اجرا می شود. در فرم اصلی برنامه برای اینکه فرم login را ببندم انرا در فرم لود hide کرده ام. حالا در فرم اصلی با menuStrip به فرم های دیگر برنامه وصل می شود حالا در هر فرمی که یک event اجرا می شود مثلا ثبت کردن فرم بسته می شود و به فرم اصلی باز می گردد . لطفا من را راهنمایی کنید .ضمنا من فرم اصلی را owner دیگر فرم ها قرار داده ام.

کاربر دائمی آواتار com_eng_abasszadeh
    محل زندگی
    لامرد-استان فارس

نقل قول: مشکل در برنامه کتابخانه با چندین Form

نقل قول نوشته شده توسط mamalymamot مشاهده تاپیک
    من دارم یک برنامه کتابخانه می نویسم که در ابتدا یک فرم login دارد و با آن وارد fom اصلی برنامه می شود . که در program.cs هم با login اجرا می شود. در فرم اصلی برنامه برای اینکه فرم login را ببندم انرا در فرم لود hide کرده ام. حالا در فرم اصلی با menuStrip به فرم های دیگر برنامه وصل می شود حالا در هر فرمی که یک event اجرا می شود مثلا ثبت کردن فرم بسته می شود و به فرم اصلی باز می گردد . لطفا من را راهنمایی کنید .ضمنا من فرم اصلی را owner دیگر فرم ها قرار داده ام.
    برنامه رو ضمیمه کن ببینمش.

برنامه رو برایت آپلود کردم لطفا زود جواب بدهید ضمنا از نظرات شما بهره خواهم برد
    [
    آخرین ویرایش به وسیله mamalymamot : سه شنبه 02 شهریور 1389 در 14:30 عصر

محل زندگی
    لامرد-استان فارس

برنامه رو برایت آپلود کردم لطفا زود جواب بدهید ضمنا از نظرات شما بهره خواهم برد
    برای دانلود اینجا را کلیک کنید
    سلام.
    یکی از اشکالات که این برنامه توی فرم login داشت ، شما اومده بودید خود فرم Login رو یه بار دیگه ایجاد کرده بودید که هیچ نیازی نیست.
    برنامه تون رو یه تغییراتی دادم.پایگاه داده اکسس نداشتم که رو خود پایگاهم کار کنم.
    اگر مشکل دیگه ای داشتید در خدمتیم.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

ممنون از جواب تون ولی مشکلم هنوز حل نشده چون وقتی هر فرمی را که باز می کنم و روی دکمه ها آن فرم کلیک می کنم مثلا ثبت کتاب فرم سریع بسته می شود و فرم main نمایش داده می شود.
    در واقع در هر فرم که یک Event اجرا می شود بعد از آن فرم برنامه بسته شده و فرم اصلی نمایش داده می شود

محل زندگی
    لامرد-استان فارس

ممنون از جواب تون ولی مشکلم هنوز حل نشده چون وقتی هر فرمی را که باز می کنم و روی دکمه ها آن فرم کلیک می کنم مثلا ثبت کتاب فرم سریع بسته می شود و فرم main نمایش داده می شود.
    در واقع در هر فرم که یک Event اجرا می شود بعد از آن فرم برنامه بسته شده و فرم اصلی نمایش داده می شود
    اولین باری که با اینجور مشکلی بر میخورم.
    هر کاریش کردم نشد نمیدونم مشکل از کجاش هست.یه پروژه جدید باز کن و دوباره این کار رو انجام بده.این مشکلات توی سی شارپ هست که این اینجور گیرا بده.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •