نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: لود کردن برنامه های دات نت از حافظه

کاربر جدید
    محل زندگی
    Iran

لود کردن برنامه های دات نت از حافظه

سلام
    دوستان من میخوام یه فایل اجرایی که در دات نت کامپایل شده رو از حافظه لود کنم...میدونم که امکانش هست ولی راهشو بلد نیستم، اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره به من کمک کنه.
    بینین من در کل یه لودر میخوام که یه برنامه دات نتی رو بشه باش لود کرد(البته از حافظه یا همون استریم)
    اگه در این مورد مقاله ای کتابی سورسی چیزی دارین ممنون میشم
    ممنون

کاربر دائمی آواتار amirh_karimifar
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: لود کردن برنامه های دات نت از حافظه

به نظر من میتونی از command برای کامپایل فایلت و اجراش کمک یگیری .
    ببرای این کارم تو همین سایت زیاد راجع بهش صحبت شده . دنبال کامپایل دستی بگرد .

کاربر جدید
    محل زندگی
    Iran

سلام
    دوست عزیز من فکر میکنم شما منظور منو متوجه نشدین، من میخوام یه فایل Exe که با دات نت فریم ورک کامپایل شده رو لود کنم یعنی من یه لودر Loader میخوام که بتونه فایل های اجرایی دات نت رو لود کنه، و خاصیت این لودر باید طوری باشه که از حافظه لود کنه نه از فایل داخل دیسک.
    ممنون

نقل قول نوشته شده توسط hossien مشاهده تاپیک
    سلام
    دوست عزیز من فکر میکنم شما منظور منو متوجه نشدین، من میخوام یه فایل Exe که با دات نت فریم ورک کامپایل شده رو لود کنم یعنی من یه لودر Loader میخوام که بتونه فایل های اجرایی دات نت رو لود کنه، و خاصیت این لودر باید طوری باشه که از حافظه لود کنه نه از فایل داخل دیسک.
    ممنون
    الان اسم تو ذهنم نيست اما ميتوني تو گوگل دنبال Net Decompiler بگردي. اگه درست متوجه شده باشم و بخواي به سورس كدها دسترسي پيدا كني.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •