نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: پروتکت کردن فایل های اجرایی(JAR)

کاربر جدید آواتار babi6363
    محل زندگی
    مشهد

Question پروتکت کردن فایل های اجرایی(JAR)

با سلام!
    دوستان گرامی ، ممنون می شم راهنمایی بفرمایید که چگونه می شود فایل های JAR را
    پروتکت وPack نمود؟

کاربر دائمی آواتار irGeek
    محل زندگی
    eclipse

نقل قول: پروتکت کردن فایل های اجرایی(JAR)

سلام
    بستگي به محيطي كه قرار اجرا شه فرق ميكنه مثلا تو جاواي استاندارد كه قرار باشه تو ويندوز اجرا بشه ميشه از jar2exe و... استفاده كرد ولي يك شيوه عمومي كه بشه همه جا استفاده كرد
    استفاده از گيج كردن (obfucse ) هست كه نمونش ygard و retrograg و... هست.
    پ ن: متوني تو نت بينز روي پروژه ات راس كليك كرده وپراپيرتيس بزني بعد در قسمتbuild رويobfucse كليك مي كني وتيكش را فعال كرده وسولايد بار رو بسته به مقداري كه مي خواهي افزايش ميدي. اين روش كلا عوض كردن اسم هر چيزي است . اگر از دنياي native مي ايي بهت بگم كهچون مدل جاوا وداتنت تخصيص حافظه اش خود كاره چنين چيزي باه تام معني وجود ندارد ونخواهد داشت چون با فلسفش مشكل دارد.
    در پناه حق

کاربر جدید آواتار babi6363
    محل زندگی
    مشهد

Arrow نقل قول: پروتکت کردن فایل های اجرایی(JAR)

نقل قول نوشته شده توسط hamed.abbasi مشاهده تاپیک
    سلام
    بستگي به محيطي كه قرار اجرا شه فرق ميكنه مثلا تو جاواي استاندارد كه قرار باشه تو ويندوز اجرا بشه ميشه از jar2exe و... استفاده كرد ولي يك شيوه عمومي كه بشه همه جا استفاده كرد
    استفاده از گيج كردن (obfucse ) هست كه نمونش ygard و retrograg و... هست.
    پ ن: متوني تو نت بينز روي پروژه ات راس كليك كرده وپراپيرتيس بزني بعد در قسمتbuild رويobfucse كليك مي كني وتيكش را فعال كرده وسولايد بار رو بسته به مقداري كه مي خواهي افزايش ميدي. اين روش كلا عوض كردن اسم هر چيزي است . اگر از دنياي native مي ايي بهت بگم كهچون مدل جاوا وداتنت تخصيص حافظه اش خود كاره چنين چيزي باه تام معني وجود ندارد ونخواهد داشت چون با فلسفش مشكل دارد.
    در پناه حق

ممنون از وقتی که برای پاسخ به بنده گذاشتی و میزاری!
    دوست عزیز من مسیری که شما گفتی رو در نت بینز دقیقا دنبال کردم ولی گزینه ای به نام obfucse رو ندیدم!لطفا بیشتر راهنمایی کنید

Thumbs up پروتکت کردن فایل های اجرایی(JAR)

میتوانی از برنامه ProGuard 4.5.1 هم استفاده کنی. برنامه بسیار معروف و خوبی برای Obfuscate است. متاسفانه حجمش برای Upload یک مقدار زیاد بود . حدود 2.1 مگابایت است (فرمت Rar)

نقل قول: پروتکت کردن فایل های اجرایی(JAR)

نقل قول نوشته شده توسط babi6363 مشاهده تاپیک
    ممنون از وقتی که برای پاسخ به بنده گذاشتی و میزاری!
    دوست عزیز من مسیری که شما گفتی رو در نت بینز دقیقا دنبال کردم ولی گزینه ای به نام obfucse رو ندیدم!لطفا بیشتر راهنمایی کنید
    سلام
    این روش برای وقتی که برنامه موبایل را می نویسی و خاصیتش فعال میشه
    برای J2SE باید از نرم افزار های جانبی استفاده کنی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •