نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: ارور 'Login failed for user 'server\Guest

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان

Red face ارور 'Login failed for user 'server\Guest

سلام دوستان
    من برنامه ای دارم تحت vb6 دارم که دیتابیسشsql2000 را با انتخاب Mixed Authentication Mode کار کردم. وقتی از client ها می خام برنامه را اجرا کنم پیغام ارور زیر را میده:
    'Login failed for user 'np3\Guest
    connection string هم که هم در سرور و هم در کلاینت ها استفاده کردم این هستش:
    strcon = "provider=sqloledb.1;integrated security=sspi;data source=np3 ;persist security info=false;initial catalog=db1"
    strcon.Open
    مشکل کارم کجاست و چطوری حلش کنم؟ خواهش می کنم کمک کنید. کارم بدجوری گیره این موضوعه

نقل قول: ارور 'Login failed for user 'server\Guest

چون np3 شمارا نميشناسه، با يوزر guest وصلتون ميكنه. كه اون هم اجازه دسترسي به sql را نداره.
    اگر از حالت mix استفاده مي كنيد، يك اكانت روي sqlserver بسازيد و از طريق connection string زير ارتباط بر قرار كنيد:
    Provider=MSDASQL;Driver={SQL Server}; Server=np3;database=db1;;UID=User;PWD=Pass;

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان

من یه اکانت جدید ایجاد کردم و از این connection string هم استفاده کردم ولی حالا این اررو را می ده:
    SQL SERVER dose not exit or access denied

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان

دوستان مشکل من تقریبا حل شد. marhda ممنون از راهنماییت. ولی یه سوال مهم: اگه یوزر سیستم سرور پسورد داشته باشه این اررور را میده: sql server does not exit or access denied در صورتیکه اگه سیستم سرور نداشته باشه مشکلی نیست. چکار باید کنم تا مشکل پسورد یوزر را حل کنم؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •